999 rezultate për

stervitore

Shaqiri nuk e harron Kosovën as te Interi (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri ka kryer stërvitjen e parë me Interin në "Appiano Gentile". Pasi krreu vizitat mjekësore dhe firmosi kon
Edhe Ronaldo i nënshtrohet testeve anti-doping Jo vetëm Lionel Messi por dhe Cristiano Ronaldo i nënshtrohet tashmë kontrolleve të antidopingut. Në seancën e fundit st
Rolls Royce i CR7-ës kushton 350 mijë euro (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka shpenzuar 350 mijë euro për të blerë makinën e tij më të re, Rolls Royce me të cilët është paraqitu
Berlusconi del nga spitali dhe vrapon te Milani (VIDEO) Pas disa ditësh qëndrimi në spital Silvio Berlusconi ngrihet nga shtrati dhe niset drejt Milanellos për të parë gjëndjen
Tjetër stërvitje "ushtarake" për Manchester United (FOTO LAJM) Pas 7 javësh kampionat Manchester United numëron vetëm 11 pikë duke qëndruar 8 pikë larg Chelseat kryesues. Një distancë
Kombëtarja, ja formacioni i mundshëm anti-Danimarkë (FOTO LAJM) 25 futbollistë kuqezi zhvilluan paraditen e sotme seancën e radhës stërvitore në Kompleksin "Tropikal" nën urdhrat e Gia
Nisin përgatitjet anti-Danimarkë, De Biasi "izolon" skuadrën Në një ambient të izoluar totalisht, Kombëtarja Shqiptare e futbollit ka zbritur në seancën e parë stërvitore në vigjilj
Berlusconi në "Milanello" në pritje të Torres-it Në pritje të mësimit se si do të jetë e ardhmja e Fernando Tores, gjithmonë e më shumë pranë Milanit (vijon takimi mes a
Makina më e shtrenjtë, Benzema "mburret" me Bugatti Veyron (VIDEO) Sulmuesi francez i Real Madrid Karim Benzema mbërriti dje në qëndrën stërvitore të kampionëve të Europës "Valdebebas" me
Ronaldo "shet mend" në stërvitje (VIDEO) Në një kohë që të gjithë futbollistët e Real Madrid po bënin pompa normale gjatë seancës stërvitore, Cristiano Ronaldo v
Galatasaray shokohet nga vdekja e fotoreporterit (FOTO LAJM) Skuadra turke e Galatasaray-it që drejtohet nga italiani Cesare Prandelli, ka përjetuar një moment të vështirë gjatë për
Ankth te Portugalia, Ronaldo braktis stërvitjen Sërish alarm në kampin e Portugalisë. Cristiano Ronaldo braktis përpara kohe seancën stërvitore duke rikthyer dështimet
Portugalia, CR7 nis grumbullimin i dëmtuar (FOTO LAJM) Kombëtarja e Portugalisë ka nisur dje fazën përgatitore në Lisbonë, në pritje për t’u nisur në Shtetet e Bashkuara të Am
Miqësoret, Kombëtarja nis stërvitjen (FOTO LAJM) Kombëtarja shqiptare ka startuar dje seancën e parë stërvitore për tri ndeshjet miqësore të programuara ndaj Rumanisë, H
Aksident shokues në qëndrën stërvitore të Gjermanisë (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka tronditur kombëtaren gjermane. Një prej futbollistëve të përfaqësueses, Benedict Howedes është p
Grumbullimi i Brazilit: Protesta, kontroll mjekësor dhe Play Station (FOTO LAJM) Ka nisur mes protestave të qytetarëve për shpenzimet e mëdha për organizimin grumbullimi i Brazilit në vigjilje të Kupës
Fyerjet ndaj Balotellit, blindohet Coverciano (FOTO LAJM) Shtohen kontrollet në hyrje të Covercianos pas episodit të djeshëm ku një tifoz fyeu me tone raciste Mario Balotellin. P
Miqësoret, ja programi i Kombëtares Kombëtarja shqiptare e futbollit do të nisë grumbullim për tre ndeshjet miqësore më datë 28 Mmaj në Iverdon të Zvicrës,
Shiko kush kthehet! Ozil stërvitet me skuadrën (FOTO LAJM) Arsenali merr një lajm të gëzuar teksa Premier League po hyn në fazën e saj finale dhe "Topçinjtë" janë në luftë të hapu
Seanca e parë stërvitore e Kosovës (FOTO LAJM) Përfaqësuesja e Kosovës ka zhvilluar sot seancën e parë stërvitore para ndeshjes miqësore me Haitin. Në këtë seancë mung