999 rezultate për

stampa

E BUJSHME/ Kumbulla kontratë 5 vjeçare me Juven, La Stampa jep detajet Marash Kumbulla duket se do të nënshkruajë kontratë 5 vjeçare me Juventusin. Mediat italiane shkruajnë se Juventusi k
Berisha për "La Stampa": Do të reagojmë me të gjitha format që parashikon mosbindja civile Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar për italianen “La Stampa” se beteja e opozitës do të vijojë. Berisha insiston
Milanit i fillojnë halet e mëdha, shitja e klubit hetohet për pastrim parash Sipas gazetave italiane La Stampa dhe Secolo XIX, Silvio Berlusconi po hetohet për pastrim parash në shitjen e Milanit t
A e dini se përse po na ha kanceri? Ja përgjigja (FOTO & VIDEO) Policia e Tiranës arrestoi sot babë e bir me akuzën e falsifikimit të produkteve ushqimore duke publikuar edhe një video
Dalin pamjet e bodrumit, ja ku falsifikohej vaj Himara dhe salca Fagero (VIDEO) Policia e Shtetit mëngjesin e sotëm ka vënë në pranga babë e bir të cilët falsifikonin mallra ushqimor dhe më pas i hidh
MARKAT/ Kishin mbushur tregun me vaj ulliri dhe salcë domatesh false, arrestohen babë e bir Operacioni “Kimisti” ka prangosur atë e bir, të akuzuar për prodhim e shitje artikujsh dhe mallra industrialë/ushqimorë
Mourinho flet për të ardhmen Ish-trajneri i Real Madridit e Interit, Jose Mourinho ka folur pas shkarkimit nga Chelsea. Mourinho, është pa skuadër
"La Stampa": Serbi-Shqipëri, turpi i UEFA-s E përditshmja italiane "La Stampa" shkruan për ndeshjen e ndërprerë mes Shqipërisë dhe Serbisë duke e quajtur si "ndeshj
"La Stampa": Mafia shqiptare ekzekutoi Fadil Memën Media italiane ka shkruar një artikull në lidhje me vrasjen e një dite më parë të shqiptarit Fadil Mema, duke e cilësuar
"La Stampa", Visar Zhiti në luftë me spektrin e Hoxhës Shkrimi i plotë në "La Stampa" Kjo histori është ndalur në një kryqëzim të pabesë, mes politikës, fesë dhe poe
La Stampa për Lazaratin: Qeveria shqiptare mbyll kryeqytetin e kanabisit Dy muaj më parë, Shqipëria ishte një vend që prodhonte pothuajse gjysmën e prodhimit të brendshëm kombëtar. Lazarati, 24
La Stampa: Papa viziton Shqipërinë vendin më mysliman të Europës Papa Françesku viziton shtetin më mysliman të Europës për të ngjallur dialogun ndërfetar." Kështu e nis shkrimin e saj l
Qeshni pak me këto foto (FOTO-LAJM) Qentë dhe macet janë kafshët më të dashura për njerëzit. Tashmë ato janë bërë pjesë e pandashme për disa familje. La Sta
Juventus i gatshëm të bëjë “çmendurira” për Higuain Juventus është i interesuar për shërbimet e sulmuesit të Real Madrid, Gonzalo Higuain. Bardhezinjtë kanë kontaktuar me d
"La Stampa": Abu Omar, unë agjenti i SHISH Interbista për "La Stampa" e Nasr Oussama Mustafa Hassan, i njohur si Abu Omar. Personazhi i shumëpërfolu