999 rezultate për

spitalit

BMW angleze përplaset me ambulancën, infermierja niset me helikopter drejt Traumës Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Sarandës, ku një automjet BMW X5 me targa angleze është përplasur me ambul
Përfshihet nga flakët Urgjenca e Spitalit të Durrësit Përfshihet nga flakët Urgjenca e Spitalit të Durrësit Situata ka shkaktuar panik, nderkohe qe stafi po perpiqet te tr
"Bëj si them unë, por jo si bëj unë", nëndrejtori i spitalit me koronavirus thyen karantinën Nëndrejtori i spitalit të Gjirokastrës Martin Gorici disa ditë më parë u konfirmua pozitiv me covid 19, ndërkohë që duke
Aksident në Shkodër, një person niset në gjendje kritike drejt spitalit Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të hëne në hyrje të qytetit të Shkodrës. Burimet bëjnë me dije se n
I prekur me COVID-19, ndërron jetë punonjësi i spitalit shqiptar Spitali i përgjithshëm i Gjakovës ka bërë të ditur se një punonjës i këtij institucioni shëndetësor ka ndërruar jetë si
Vogëlushja shqiptare bie nga kati i tretë i ndërtesës, transportohet me helikopter drejt spitalit Një vajzë shqiptare tre vjeçare ka rënë nga kati i tretë i ndërtesës ku jetonte, ndërsa ishte në shtëpi vetëm me vëllain
17 pacientë me COVID-19 në gjendje të rëndë në Pejë Në Spitalin e Pejës po trajtohen 59 pacientë me COVID-19. 39 prej tyre janë me oksigjeno terapi, ndërsa 17 pacientë në g
Në lule të moshës, kush është i riu me COVID-19 që i dha fund jetës Mëngjesin e sotëm një 29-vjeçar i dha fund jetës duke u hedhur nga kati i tretë i spitalit “Shfqet Ndroqi”. Ai është
29 vjeçari hidhet nga kati i tretë i spitalit Policia e Shtetit njofton se rreth orës 04:30 të mëngjesit, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 3 i një spitali shte
Aksident në Laprakë, plagoset një grua e niset me urgjencë drejt spitalit Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në zonën e Laprakës në Tiranë, ku për pasojë ka mbetur e lënduar një grua, e c
Shqiptari përplaset me kamionin në Itali, dërgohet me helikopter drejt spitalit Një aksidenti i rëndë rrugor është regjistruar në Legnago të Italisë rreth orës 15:00 të pasdites së sotme. Ngjarja
Familjarët "përplasen" me Piperon tek Infektivi, reagon me urgjencë Meta Dhjetra familjarë janë vënë re sot pranë spitalit Infektiv në Tiranë, të cilët presin në ankth fatin e të afërmve të tyr
Motori përplas kalimtarin, dërgohet me urgjencë drejt spitalit Një aksident rrugor është regjistruar mesditën e sotme në rrugën transballkanike në Vlorë. Motori i një biznesi të us
Përse qeveria nuk lejon asnjë media të filmojë brenda spitalit Infektiv në QSUT? Nga mjeku Artan Koni: Testo-gjurmo-trajto, kaq e veshtire eshte? 1-Testimet – Mbetemi akoma vendi me numrin me te
Zbulohet çmimi i tamponit për COVID-19 në rrjetin laboratorik të spitalit Amerikan, Alnet Rrjeti laboratorik Alnet nga e hëna pritet që të fillojnë me marrjen e analizës së gjakut që do të përdoret për testet s
COVID po i merrte jetën të ëmës, i riu ngjitet në dritare të spitalit për lamtumirën e fundit (FOTO LAJM) E keqja më e madhe e virusit Covid-19 është fakti që të gjithë ata që kanë humbur njerëzit e tyre nuk kanë mundur dot t'
Mjekët i thanë se nëna do vdiste nga COVID-19, djali u ngjit nga dritarja për t’i thënë lamtumirë Mamaja e Jihad Al-Suwaiti, ishte e infektuar me COVID-19 dhe mjekët nuk e lejuan disa herë që ai ta vizitonte. Me anë
Vilma Nushi e dyshuar me Covid dërgohet me urgjencë drejt Rinasit, aparatura mungon tek Infektivi Ditën e sotme Vilma Nushi është marrë me urgjencë nga spitali Infektiv dhe është transferuar drejt Rinasit pasi dyshohet
Aksidenti në Levan-Tepelenë, katër të plagosur nisen me urgjencë drejt spitalit Policia ka dhënë informacion zyrtar mbi aksidentin e ditës së sotme, në aksin Levan-Tepelenë, në zonën e Kafarajt. Si
Shqiptari "vjedh" vëmendjen e prestigjozes Forbes me idenë e tij gjeniale Revista Forbes i ka kushtuar një shkrim shqiptaro-amerikanit Premtim Gjonbalic dhe firmës së tij Butler Hospitality që s