999 rezultate për

spital

3 pacientë me COVID-19 u hodhën nga spitali, Rakacolli sqaron arsyen Zëvendësministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli ka folur sot për rastet e pacientëve të prekur nga koronavirusi, por që
Pandemia jashtë kontrollit në Tiranë, si u kthye në zonë të kuqe Të premten (06.05) Tirana është cilësuar nga ekspertët anti-Covid-19 si “zonë e kuqe”. Ky cilësim, që shpreh gjendjen e
E aksidentuan pesë ditë më parë, vdes në spital 67 vjeçari Latif Latifi, banor i fshatit Gjashtë ka ndërruar jetë në Spitalin e Sarandës pas një aksidenti në rëndë pak ditë më par
Zvicra regjistron mbi 10 mijë raste të reja me koronavirus Numri i të infektuarve me koronavirus në Zvicër dhe Lihtenshtajn u rrit me 10.128, në 202,504 pacientë, ndërsa 62 pacien
COVID-19/ Gazetari zbulon gjendjen nga spitalet: 25 urgjenca vetëm sot! COVID-3, spitali i hapur për pacientë të qëndrueshëm si duket është kthyer në spital për të marrë edhe rastet më urgjent
Përplasje me armë në Krujë, 35 vjeçari dërgohet me urgjencë në spital Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur ditën e sotme në Tapizë të Krujës. Policia njofton se në rrethana ende të paqa
Dy greviste përfundojnë në spital: Po na bëhet presion me mesazhe anonime Dita e sotme është dita e 21 e grevës së grave naftëtare në Ballsh. Dy prej grave janë transportuar në Spitalin e Fi
Denoncimi i ish-mjekut të familjes: Drejtorët e spitaleve janë me juridik "Sot drejtori i Shëndetit Publik të qarqeve Tiranë, Durrës, Dibër është juriste, sepse përkthimi i VKM është thënë: Për
Maradona u shtrua në spital për këtë arsye të çuditshme Shumë tifozë të futbollit ishin të shqetësuar për lajmin se legjendari Diego Armando Maradona është në spital, disa ditë
Numri i të vetëvrarëve në spitalin-COVID shkoi 3, mjekja tregon arsyen Ka shkuar në tre numri i personave që janë vetëvrarë duke u hedhur nga katet e larta të Shefqet Ndroqit. Vetëm dy dit
Moradona shtrohet në spital, nuk dihet cilat janë komplikacionet shëndetësore Legjenda Diego Maradona u shtrua në spital në La Plata mbrëmë. Në këtë moment nuk ka ndonjë informacion specifik për
Spitali nuk i jep trupin, vajza mohon se ishte infektuar me COVID-19: Të më sjellin babin! Familjarët e Myrteza Hysit, i cili ndërroi jetë pasditen e sotme në spitalin rajonal të Beratit kërkojnë kthimin e trupi
Makina e policisë përplas motorin në Kombinat Një makinë policie ka aksidentuar një motorrist ditën e sotme në Kombinat, Tiranë. Policia njofton se makina drejtohe
Basha sulmon sërish Ramën: Ja pse spitalet janë në kolaps Kreu i opozitës Lulzim Basha thotë se kryeministri e ka humbur çdo kontroll mbi pandeminë, ndërsa numri i rasteve në ven
52 vjeçari dha fund jetës nga Sanatoriumi, flet drejtori i spitalit Drejtori i spitalit të Sanatoriumit, Perlat Kapisyzi ka folur rreth ngjarjes së rëndë ku 52-vjeçari Preng Gjonaj i dha f
Vetëhidhet nga Sanatoriumi 52 vjeçari, ndërron jetë në vend Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak pas mesnate në një spital në Tiranë, ku një 52 vjeçar ka vendosur t'i japë fund jetës
Hapet spitali COVID-3, Manastirliu thirrje qytetarëve Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka konfirmuar hapjen e spitalit Covid 3 në QSUT, pas plotësimit të kapacitet
Tërmeti: Nën rrënoja gjendet edhe një 14 vjeçar shqiptar, dërgohet me urgjencë në spital Një tërmet i fuqishëm ka prekur Greqinë dhe Turqinë ditën e sotme ku deri tani rezultojnë sipas mediave greke 17 viktima
"Jam Ardit Gjebrea, jepi mikut tim 2 mijë euro", si u mashtrua biznesmeni në Tiranë “Jam në lëvizje duke bërë emision, por nëse mundesh t’i japësh një mikut tim 2 mijë euro”. Në mes të një bisede në Whats
Përleshen me thika 15 vjeçarët në Sarandë, njëri përfundon në spital e tjetri në polici Një sherr me thika ka ndodhur mes të rinjve në Sarandë. Një 15 vjeçar është plagosur me thikë ditën e sotme. Adol