999 rezultate për

spanje

Zyrtare: Drejtuesit e Barcelonës pranojnë që Neymar po rikthehet në Spanjë Nënpresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner ka konfirmuar se Neymar dëshiron të kthehet në Spanjë. Ai është përpjekur
Ndodh në Spanjë, mashkulli vishet si djall dhe kapërcen foshnjat e shtrira (VIDEO) Në Spanjë ka rituale të ndryshme, në të cilat njerëzit kanë besim dhe bëjnë gjithçka për to. Një prej tyre është ky r
Dafina Zeqiri e "djeg" Spanjën, zbulon trupin plot tatuazhe (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri së fundi ka qëndruar në Ibiza të Spanjës për të shijuar bukuritë që ka ky ishull. Këngëtarja e njohur,
Enrique dha dorëheqje, kapiteni Ramos ka një mesazh emocionues për të Kapiteni i Kombëtares së Spanjës, Sergio Ramos, i është drejtuar me një mesazh emocional Luis Enriques, i cili sot edhe
Immobile përfshihet në skandalin e trukimeve në Spanjë “Duke iu referuar lajmeve që kanë dalë në disa media, sipas së cilave emri i klientit tim është përmendur gjatë përgjimi
Në Spanjë e kërkojnë me ngulm, oferta për Hysajn tundon Napolin E ardhmja e Elseid Hysajt vazhdon të mbetet e paqartë. Klauzola e shkodranit kap shumën e 50 milionë eurove, një shifër
ZYRTARE/ Barcelona prezanton fanellat e sezonit 2018/2019 (FOTO & VIDEO) Edhe zyrtarisht, Barcelona tashmë ka prezantuar fanellat vendase për sezonin e ardhshëm Fanellat e reja do të jetë kr
Largohet nga Reali, por sulmuesi mbetet në Spanjë Revolucioni që pritet të bëhet te Real Madridi gjatë merkatos së verës do të sjellë shumë ndryshime në organikën e skuad
Tifozët anglezë "pushtojnë" Spanjën, 100 mijë britanikë në Madrid për finalen e Champions League Nesër në mbrëmje do të luhet finalja e shumë pritur mes Tottenhamit dhe Liverpoolit, e cila do të zhvillohet në stadiumi
Skandal në Spanjë: Klubi feston me striptiste në dhomën e zhveshjes (VIDEO) Skandali ka prekur futbollin në Spanjë, pasi ekipi i Llanças ka festuar kalimin në një kategori më lart me një stripiste
Policia zbardh skemën si trukoheshin ndeshjet në Spanjë Si trukohet një ndeshje futbolli? A është e lehtë të ngresh një grup të strukturuar dhe personat e duhur të cilëve do t’
Trukimet në Spanjë: Gjithçka filloi te Real Madrid, zbulohet skema si manipuloheshin ndeshjet Lajmi se policia spanjolle ka zbuluar një organizatë të mirëfilltë kriminale me qëllim trupimin e ndeshjeve në favor të
Tulisia pozon vetëm me bikini, nuk i lë vend imagjinatës (FOTO LAJM) Pushimet po shkojnë shumë mirë për Tulisan. E pos muzikës ajo shquhet edhe për format e saj seksi, derisa ka postuar fot
Shkatërrohet banda shqiptare në Spanjë, kjo është taktika që përdornin grabitësit Agjentët e Gardës Civile në Spanjë kanë shkatërruar një bandë shqiptarësh në Madrid. Megjithatë ata kishin kryer vjedhje
Ky është ariu që trazon Francën dhe Spanjën, si po zhduken kuajt Goiat, një ari 13-14 vjeçar, i lëshuar në Katalonjë në 2016, po sjell trazira në malet Pirenej në Francë dhe Spanjë, n
Spanjës i hiqet kampionati nëse nuk respektohen simbolet e Kosovës (FOTO LAJM) Federata Ndërkombëtare e Henbollit (IHF) ka paralajmëruar se Spanjës do t’i merret e drejta e organizimit të Kampionatit
Formacioni i viti në Spanjë, nuk figuron asnjë lojtar i Realit (FOTO LAJM) Faqja e njohur futbollistike Goal.com ka zgjedhur formacionin më të mirë të vitit në elitën e futbollit në Spanjë. Në
Në Spanjë del një arushë e ngjashme me të Prizrenit, alarmon edhe Francën (FOTO LAJM) Një arushë e lëshuar në Pirenejet Franceze i ka vrarë tetë dele në Spanjë. Ky rast i ka shtyrë autoritetet e të dyja ven
Rivaldo trondit me deklaratën: Guardiola mund të kthehet këtë verë në Spanjë Ish-lojtari i Barcelonës, braziliani Rivaldo, ka dhënë një intervistë për "Betfair", ku ai është ambasador, duke u shpre
Shfrytëzo rastin, hotelet në Spanjë 10.000 euro nata për finalen Madridi do të pres finalen e Ligës së Kampionëve në mes të Liverpoolit dhe Tottenhamit. Spanjollët e kanë shfrytëzuar