999 rezultate për

spak

Aspak urrejtje, Nicki Minaj vlerëson Iggy Azalean Pasi qarkullonin thashethemet se Nicki Minaj jo vetëm që e sheh si konkurrente Iggyn, por edhe e urren, tashmë çdo hipot
Aspak konkurrencë, Rita Ora vijon me koncertet (FOTO LAJM) Duket se ky është viti kur Rita Ora po shkëlqen më shumë, ndërsa çdo ditë ajo tregon arritjet e saj në rrjetet sociale.
Aspak konkurencë, Kresha mbështet Ledrin (FOTO LAJM) Nuk ndodh shpesh që kolegët te mbështesin, por si duket artisti i njohur Mc Kresha, një gjë të tillë nuk e ka problem.
"Monstra", Geshovska nuk shfaq aspak pendesë Prokurorja Gordana Geshovska vazhdon ëtë këmbëngulë në të sajën se vrasja e pesëfishtë në liqenin e Smilkovit ka qenë nj
Për Ramën zgjedhjet në PS janë formalizëm aspak demokratik Formalizëm aspak demokratik, është cilësuar nga kryeministri Edi Rama zhvillimi i zgjedhjeve për kreun e PS-së, kur part
Rita Ora e dashuruar dhe aspak xheloze Ndonëse kanë një vit që lidhja e tyre është konsoliduar, Rita Ora shpesh herë ndjehet dhe e pasigurtë në lidhje me të da
"Spektakël" me një Smart (VIDEO) Makinat smart janë makina ekonomike, të vogla dhe të manovrueshme në rrugë. Këtë gjë e dëshmon edhe video më lartë e cil
Një shuplakë (aspak) konfidenciale Duket sikur mungojnë vetëm gjyqet e minoritarëve, burgimi i gazetarëve dhe tymi në majën e
Mou në frengjisht? Aspak keq (VIDEO) Për vite me rradhë Jose Mourinho nuk ka dashur të japë intervista për televizionet apo gazetat franceze pasi sipas tij,
Maqedonia nuk do të ketë aspak sukses për anëtarësim në NATO Analistët dhe ish-diplomatët, mendojnë se Maqedonia, çfarë do hapash dhe lobimesh që të bëjë për të hyrë në rend dite pë
Fëmijët nuk e pëlqejnë aspak babagjyshin e vitit të ri (VIDEO) Fëmijët i pëlqejnë shumë dhuratat por kur vjen puna tek babagjyshi i vitit të ri ata nuk e kanë shumë përzemër. Ai është
Ja kush janë popujt më të pëlqyer dhe aspak të pëlqyer Në një sondazh të realizuar nga rrjeti social Badoo del se populli më “cool” është ai amerikan. Në sondazhin ndërkombëta
Ferguson: Nuk trembem aspak nga Barcelona Trajneri i Manchester United, Sir Alex Ferguson ka thënë se klubi i tij nuk frikësohet fare nga Barcelona duke thënë se
Dell: Serbia t'a kuptoje se statusi i Kosoves nuk eshte aspak ne agjende Ambasadori amerikan në Kosovë, Christopher Dell, duke folur për mundësinë e bisedimeve teknike
Sa u besoni premtimeve elektorale te partive? 88% thone "Aspak" Nje sondazh i hapur ne faqen online te Gazetes Express, ka vene ne dukje nje dukuri te cilen te gjithe e dijme, por qe t