999 rezultate për

sonit

Bëjani këto pyetje personit me të cilin po dilni Askush nuk ka një sy më të mprehtë kur vjen puna te gabimet nëpër marrëdhënie se sa avokatët e divorcit. Ata janë dëshmi
Prekëse, familja e Aldisonit dërgon lule në vendin ku u vra Ariela (FOTO LAJM) Sot, bëhen 5 ditë nga tragjedia mes Tiranës ku Aldison Belulaj vrau me armë zjarri ish-të dashurën e më pas qëlloi edhe
Frikë nga hasmëria, familjarët e Aldisonit nuk pranohen në varrimin e Arielës Ne fshatin Zharrës, ku banojnë familjarët e Aldison Belulajt ka pllakosur heshtja. 23 vjeçari tronditi opinionin publik
Paralajmërimi i Aldisonit: Një plumb për mua dhe një plumb për të Vrasje e paralajmëruar, mund të quhet vrasja e 21-vjeçares Arjela Murataj, studente në Fakultetin e Drejtësisë. Ajo
Rrëfehet xhaxhai i Aldisonit: Ata ishin të lidhur që në gjimnaz U fol shumë për familarët e Ariela Muratit dhe dhimbjes që pllakosi në shtëpinë e tyre, por edhe familja e Aldisonit ësh
Dhimbja pllakos familjen e Aldisonit, ata nuk dinin asgjë për historinë me Arielën U fol shumë për familarët e Ariela Muratit dhe dhimbjes që pllakosi në shtëpinë e tyre, por edhe familja e Aldisonit ësh
Flet shoku i Aldisonit: Ishte djalë i qetë, nuk i binte njeriu në qafë Duket se dashuria e Aldisonit për Arielën dihej vetëm nga miqtë e tyre më të afërt dhe familjarët e vazës. Një nga m
Sëmundja e Parkinsonit, cilat janë shenjat e para Sëmundja e Parkinsonit është një sëmundje kronike progresive, degjenerative e trurit. Shfaqet kur disa qeliza nervore të
Arrestohet pedofili i Podujevës Të mërkurën, Policia e Kosovës ka arrestuar një person, i cili dyshohet për ngacmim seksual të katër vajzave nën moshën
Sëmundja e Parkinsonit, cilat janë shenjat e para Sëmundja e Parkinsonit është një sëmundje kronike progresive, degjenerative e trurit. Shfaqet kur disa qeliza nervore të
Del emri i personit që u vra në Çair Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë konfirmon incidentin e përgjakshëm në Çair. Zyrtarë të MPB-së kanë konf
Publikohet leja e banimit të Sarah Blloshmit, ja vendi ku ka jetuar në Shqipëri Studiuesi Kastriot Dervishi çdo ditë publikon dokumente të rralla të shtetit Shqiptar. Sot në llogarinë e tij në Fac
Gazetarja zbulon emrin e personit të dytë që ishte në makinë me biznesmenin Pak pasi gazetari Artan Hoxha doli dhe deklaroi se biznesmeni i arrestuar Orest Sota nuk kishte qenë i vetëm në makinë t
Aktakuzë ndaj personit që kërcënoi gazetarin Prokuroria Themelore në Prishtinë ka ngritur aktakuzë ndaj Miftar Berishës i cili në muajin korrik të këtij viti kishte
Artan Hoxha zbulon arsyen e 35-vjeçarit që kërcënoi se do hidhej nga vinçi Gazetari investigativ Artan Hoxha në një lidhje telefonike për “News 24”, ka reaguar lidhur me rastin e personit që tent
Paraburim 30 ditë për sulmuesin që plagosi tre persona Gjykata Themelore e Tetovës i ka shqiptuar masën e paraburgimit prej 30 ditëve personit me inicialet N.Q i cili gjatë di
Kjo është dëshmia e personit që pa sulmin në Kuvend Në gjykimin për sulmin me raketahedhës në ndërtesën e Kuvendit të Kosovës, në gusht të vitit të kaluar, për të cilin po
Federata angleze dënon Manen për ndërhyrjen ndaj Edersonit Tre ndeshje pezullim dhe një e çarë në fytyrën e Ederson që do të mbetet shenjë gjatë gjithë jetës së portierit si për t
Nuk e besonit? Shikoni dasmën e tretë të Besit dhe Xhensilës (VIDEO) Besi dhe Xhensila më datë 1 shtator, ashtu siç kishin paralajmëruar më herët u martuan në një ceremoni gjigante në Palla
Zbulohet biznesi i personit të plagosur tek rruga e Dibrës Policia ka nxjerrë detaje të reja në lidhje me plagosjen që ndodhi sot në rrugën e Dibrës. Mësohet se 28-vjeçari nda