999 rezultate për

solli

Greqi-Serbi, miqësorja dëshpëruese e Ballkanit Një prej kundërshtarëve të Shqipërisë në Grupin I të Eliminatoreve të Euro 2016, Serbia, do të zhvillojë sot në mbrëmje
Rama: Raporti i "Doing Business" na solli lajm të mirë Kryeministri Rama e ka cilësuar sot lajm të mirë ngjitjen me 40 vende të Shqipërisë në klasifikimin e Bankës Botërore pë
Ja çastet kur Rezarta Shkurta solli në jetë vajzën (FOTO-VIDEO) Këngëtarja Rezarta Shkurta ka ndarë me të gjithë miqtë dhe ndjekësit e saj ne Instagram një video ku tregon sjelljen ne
Ja sa gazetarë të huaj solli Papa Françesku në Tiranë (FOTO-LAJM) Vizita e Papa Françeskut në Shqiperi është ndjekur nga një numër i madh gazetarësh të huaj. Sipas të dhënave nga Kisha K
Kamarieri nga Ferizaji: Titos i shërbyem pijet që i solli stafi i tij Kamarieri me përvojë 50-vjeçare, Ibrahim Qerimi, kishte pasur rast t’i shërbente edhe ish-kryetarit jugosllav, Josip Bro
Merkato Barça, ja 4 lojtarët që solli Luis Enrique (FOTO LAJM) Merkatoja e verës te Barcelona mban firmën e teknikut Luis Enrique. Klubi katalanas afroi disa lojtarë por katër prej ty
Nëna e Bitrajt: Im bir nuk solli asnjë lek në shtëpi Nëna e Ardian Bitrajt hedh poshtë lajmin se në shtëpinë e djalit të saj janë gjetur para. Në një rrëfim të shkurtër për
Rama bëhet me djalë: "Linda solli në jetë Zahon" (FOTO-LAJM) Kryeministri Edi Rama është bërë sot me djalë. Lajmi është dhënë nga vetë kreu i qeverisë i cili përmes rrjeteve sociale
Rama me ambasadorët: Përmirësimi i imazhit të vendit, solli marrjen e statusit Diplomacia në drejtimin e kësaj qeveria ka në qendër shërbimin me dinjitet ndaj vendit dhe cdo shqiptari, përfshirë abso
Sherr për këpucën e Iker Casillas (FOTO LAJM) Spanja u largua me turp nga Kupa e Botës "Brazil 2014" duke e mbyllur grupin me vetëm tre pikë, por "La Roja" vazhdon të
Afrim Kasolli i Vetëvendosjes, zyrtarisht me PDK-në Ish-deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Afrim Kasolli i është bashkangjitur sot zyrtarisht PDK-së së Hashim Thaçit. Ade
Muharrem Shabani nga AAK dhe Afrim Kasolli nga VV i bashkohen Thaçit Ish-deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje,, Afrim Kasolli do të aderoj ënë PDK-në e Thaçit. Lajmi është konfirmuar për med
Afrim Kasolli ikën nga Vetëvendosje Deputeti Afrim Kasolli ka dhënë dorëheqje nga Lëvizja Vetëvendosje. Kasolli përmes një njoftimi për media ka bërë të
Pacolli: Rehatia e harresës na solli Gjykatën Speciale Behgjet Pacolli, zëvendëskryeministri i parë i Qeverisë së Kosovës, ka vizituar sot qytetin e Gjakovës për të përkujtuar
RDK: BDI i solli Likovës katastrofë ekonomike dhe sociale Rilindja Demokratike Kombëtare ka zhvilluar dje një takim me banorët e komunave të Kumanovës, Likovës dhe Studençanit.
Kasolli: Projektligji për arsimin e lartë është i papranueshëm Në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës, në shqyrtimin e Projektligjit për arsimin e lartë në Kosovë, Deputeti i Lëviz
Vëllaznimit nuk i solli fat as Mimoza Kusari (FOTO-LAJM) Prezenca e kryetares së Komunës së Gjakovës znj.Mimoza Kusari në shkallët e stadiumit, nuk i ka sjellë fat skuadrës së V
Akrobacia e Alcantaras, golazo në '93 (VIDEO) Thiago Alcantara i dhuroi fitoren Bayern Munchen me një gjysëm-roveshatë fantastike 30 sekonda para mbylljes së ndeshjes
2014 nuk do të sjellë liberalizimin e vizave për Kosovën Fillimi i vitit të ardhëshëm do të jetë momenti i publikimit të raportit të faktmbledhësve të Komisionit Evropian, të ci
Ekonomia mund të zvarrisë liberalizimin e vizave në Kosovë Misioni faktmbledhës i Komisionit Evropian sapo ishte në Kosovë për të mbledhur fakte mbi ecurinë dhe përparimin në fush