999 rezultate për

socialiste

Nuk do t'i pëlqejë Ramës! Safet Gjicit mbledh socialistët e "harron" maskën (FOTO LAJM) Masa për mbajtjen e detyruar të maskës e vendosur me 15 tetor nga qeveria Rama, nuk po respektohet as nga socialistët.
Të fiksuar pas politikës! Në vetëm 4 ditë, 16 mijë shqiptarë aplikojnë për t'u bërë deputet Të enjten e kaluar, Partia Socialiste prezantoi platformën “Deputetiqeduam.al”, përmes të cilës të gjithë të interesuari
Spiropali poston për herë të parë foton e djalit: 9 muaj në bark, 9 muaj në dritë (FOTO LAJM) Ministrja Socialiste Elisa Sipropali u bë nënë për herë të dytë e një djali pak kohë më parë, të cilin e pagëzoi me emri
Humbi përpara një viti vëllain në aksident, deputetja socialiste prek me fjalët e ndjera "Thonë që mësohesh me mungesën, që dhimbja tjetërsohet, shndërrohet, por është kaq e vështirë..." Deputetja Socialist
Rama qytetarëve: Aplikoni online, si të bëheni deputetë të PS (VIDEO) Partia Socialiste teksa përgatitet për zgjedhjet e reja të 25 prillit, ka njoftuar se është e hapur edhe për prurje të r
Kryemadhi zbulon kush do të zëvendësojë Ramën në krye të PS-së Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Aktualitet” në Fax News u pyet nga
Çfarë po kurdiset?! Meta sulmon Ramën e drekon me socialistët e vjetër (FOTO LAJM) Prej disa ditësh, mes kryeministrit Rama dhe presidentit Meta është zhvilluar një "luftë e ftohtë" me tone të nxehta dhe
Kush është drejtori i ri i Kadastrës në Elbasan Gentian Dyrmyshi është emëruar drejtor i ri i Kadastrës Elbasan. 33 vjeçari i diplomuar për drejteM
Lulzim Basha sapo bëri gafën e radhës dhe socialistët u "shkrinë së qeshuri" (VIDEO) Kryetari i opozitës Lulzim Basha tashmë është i njohur për marrëdhënien jo të mirë me matematikën. Ndërkohë që "7×7=42"
Socialistët shpërthejnë në të qeshura, Rama tall publikisht Bashën, Metën e Monikën(FOTO LAJM) Kryeministri Rama ka shkrirë se qeshuri socialistët gjatë Asamblesë kombëtare e cila po mbahet në këto momente. Një p
Meta sulmon drejtpërdrejtë Ramën: Kë objekt të OFL-së kam takuar? Pas deklaratave të forta të ditëve të fundit, Presidenti Meta i është drejtuar Asamblesë së Partisë Socialiste duke sulm
Habit Myslim Murrizi: Të premten shkarkohet Sandër Lleshaj! Një deklaratë e fortë është bërë nga deputeti i opozitës Myslim Murrizi gjatë fjalës së tij në Kuvend. Murrizi u shpr
Deputetja e opozitës: Kush janë dy socialistët e vjetër që do jenë viktimat e radhës së kryeministrit Deputetja e opozitës Fatjona Dhimitri ka thënë se kryeministri preu në besë opozitën, por jo vetëm. Ajo deklaroi se vikt
PS propozon ish-ministrin demokrat si kreu i KQZ, PD e refuzon Është mbledhur sot në Tiranë Komisiionii i Posaçëm për zgjedhjen e 12 anëtarëve të KQZ-së së re. Partia Socialiste pr
Ish-kreu i PS bën deklaratën e fortë ndaj socialistëve të Ramës: Pallati i kuçk*ve! Ish kreu i PS ka bërë një tjetër deklaratë të fortë pas akuzave që hodhi ndaj Elisa Spiropalit. Ish-kreu i PS-së në
Zbulohet gjinia e fëmijës, deputetja e PS shtatzënë për herë të dytë (FOTO LAJM) Deputetja e Partisë Socialiste Blerina Gjylameti do të bëhet nënë për herë të dytë. Lajmi për shtatzëninë u zbulua p
E bujshme! Ish-drejtoresha e Tatimeve braktis PS-në, Shehaj kandidon për LSI Drejtoresha e famshme e Doganave, Brisida Shehaj, ka braktisur PS. Pas kritikave të hapura, ish-drejtoresha e Tatimev
"Nga birësimi te vrasja e babait", Rama uron Nanon për ditëlindje Kryeministri Edi Rama i ka uruar ditëlindjen paraardhësit të tij në Partinë Socialiste, Fatos Nanos. Në ditëlindjen e
Rama mbledh në Elbasan kryebashkiakët socialistë, çfarë pritet të diskutohet Një tjetër takim pas atij të grupit parlamentar të Partisë Socialiste, do të zhvillohet sot në Elbasan ku kryeministri E
Lajm i hidhur! Deputetja socialiste humb njeriun e shtrenjtë: Vëllai im i madh! Ka ndërruar jetë kunati i deputetes socialiste, Vilma Bello. Lajmin e ka bërë të ditur vetë deputetja përmes një post