999 rezultate për

skuadre

Tifozët e Interit mbështesin skuadrën edhe në transfertë, sa do të jenë sonte në "Olimpico"? Mbrëmjen e sotme, luhet ndeshja më e rëndësishme e javës së 24 në Serie-A. Lazio dhe Inter do të masin forcat mes tyr
Juventusit i kthehet "shpirti" i skuadrës (FOTO LAJM) Juvetusi luan ditën e sotme ndeshjen e javës së 24 në Serie A përballë Brescias. I befasishëm ishte vendimi për të lë
Jurgen Klopp tregon skuadrën favorite për të fituar këtë Champions Për trajnerin e Liverpool, Jurgen Klopp, gjigandët italian të Juventusit janë favoritët për ta fituar këtë sezon kompeti
Gattuso i kënaqur me skuadrën: Duhet ta respektojmë çdo kundërshtar si Interin Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso është shprehur i kënaqur me skudrën pas fitores minimale në San Siro përballë Interi
Kush janë 6 lojtarët që priten të largohen nga Juventusi? Juventusi po kalon një vit të komplikuar. Pas dominimit për një dekadë në futbollin italian, Juventusi këtë edicion nuk
ZYRTARE/ De Biaggo merr drejtimin e skuadrës së Serie A Pas shkarkimit të Leonardo Semplici Spal ka emwruar menjwherw trajnerin e ri, Luigi Di Biagio. Semplici ishte nw stol
Ndalimi i skuadrës serbe, reagon policia: Nuk kishte leje për të hyrë në Kosovë kuadra serbe e basketbollit, Sloga Batocina është kthyer mbrapsht nga Policia e Kosovës në pikën kufitare në Jarinje der
Heshtje në "San Paolo", Lecce ndëshkon Napolin (VIDEO) Lecce ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Napolit, e vlefshme për javën e 23-të në Serie-A. Në minutën e 29’
Barcelona dhe Bayerni nuk e duan, Coutinho i ofrohet Juventusit Coutinho është ndoshta në një nga momentet më të vështira në karrierë për të vendosur për të ardhmen. Ylli i brazilia
Nuk mjafton CR7, Verona triumfon me përmbysje ndaj Juves (VIDEO) E pabesueshme ajo që ndodhi në Verona. Skuadra e Kumbullës ka mposhtur 2-1 me përmbysje Juventusin, shkruan Albeu.com.
Sormani tregon se si Partizani mund të arrijë te titulli Partizani do të luajë ditën e nesërme një ndeshje të thjeshtë në letër ndaj Flamurtarit, që do kërkohet me çdo kusht fit
Arrestohet për ngacmim seksual presidenti i skuadrës së Ligue One Presidenti i Angers Said Chabane është arrestuar për ngacmim seksual. 55 vjeçari sipas RMC-së, "i ka prekur gratë në
Shkëndija dhuron show, barazon 3-3 me Randers (VIDEO) Shkëndija ka barazuar 3:3 në ndeshjen ndaj skuadrës daneze të Randers, njofton “infOSport.mk”. Ishte kjo ndeshja e tr
"Do pensionohesha po mos kisha besim te aftëstë e mia" Shkodran Mustafi e pranon se do të tërhiqej te futbolli nëse nuk do kishte me besim te aftësitë për tu rikthyer në formë
Rey Manaj stërvitet me skuadrën e parë për ndeshjen ndaj Levantes Rei Manaj ka zhvilluar stërvitje me ekipin e parë të Barcelonës, në prag të ndeshjen me Levanten në kampionat. Dëshir
Shkëndija e Gjokës ndalet në barazim ndaj skuadrës çeke Skuadra e Shkëndijës u ndal në barazim pa gola ndaj skuadrës MKF Karvina, në sfidën e dytë përgatitore që po I zhvillon
Alcaces rikthehet në Spanjë, bëhet transferimi më i shtrenjë i skuadrës Paco Alcacer rikthehet në La Liga. Ish-sulmuesi i Valencias i Barcelonës dhe së fundmi i Borussia Dortmund nënshkruan me
U stërvit me skuadrën e parë, Manaj nuk ftohet për ndeshjen e kupës (FOTO LAJM) Rey Manaj ditën e djeshme është stërvitur me skuadrën e parë të Barcelonës duke shpresuar se do ishte pjesë e ekipit të
Barcelona në pritje për të shitur yllin e skuadrës Ylli kroat i Barcelonës duket se po kalon momentet e fundit në katalunja. Kampionët e La Ligas janë duke shpresuar të
Reali kalon në fazën çerekfinale të Kupës së Mbretit (VIDEO) Reali i Madridit u kualifikua në mënyrën më të thjeshtë të mundshme në fazën çerekfinale të Kupës së Mbretit. Los Bl