999 rezultate për

skena

Ishin direkt, miliona persona nuk u besuan syve nga skena që panë (VIDEO) Shikuesit e një emisioni në Australi janë çuditur teksa gjatë lojës, me sytë e tyre kanë parë një aksident të çuditshëm.
Pavel Nedved zbulon prapaskenat e transferimit të Ronaldos Zëvendës-presidenti i Juventusit, Pavel Nevded, ka zbuluar se si, ai dhe pjesa tjetër e bordit drejtues të klubit italia
Zbardhen prapaskenat: Rama e telefonoi direkt deputetin e PS pasi sulmoi policinë Kryeministri Edi Rama i habiti të gjithë kur kërkoi shkarkimin e deputetit socialist i cili kritikoi punën e Policisë së
Deputeti rrëfen prapaskenat e tmerrshme, Sela i maskuar si polic dhe Shekerina si mjeke Nikolla Todorov, deputet i VMRO-DPMNE-së, i cili dëshmoi sot në Gjykatën penale për ngjarjet në Kuvend, tha se më 27 pri
Skenar tmerri në Bulqizë: 5 persona të armatosur rrëmbejnë 15-vjeçaren në banesë 3 shtetas janë vënë në pranga në Bulqizë ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim. Në pranga kanë rënë Dorjan Totra
Tv Klan u mori skenaristin? Florian Binaj tregon si qëndron e vërteta Ditën e djeshme u përhap me shpejtësi lajmi se skenaristi i "Portokallisë" i cili prej vitesh shkruan tekstet e aktorëve
Institucioni i BE-së zbulon skenarin e frikshëm të Thaçit dhe Vuçiçit, plas lufta Instituti i Bashkimit Evropian për Studime të Sigurisë (European Union Institute for Security Studies), seli në Paris, n
Prapaskenat, ky super lojtar i tha "jo" Juves për shkak të CR7 Cristiano Ronaldo është bërë blerja më e bujshme në këtë merkato vere nga klubi i Juventus, por "Zonja e Vjetër" nuk ësh
PRAPASKENAT/ Ronaldo kërkohej nga United por Mourinho e refuzoi Transferimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madrid te Juventus bëri buj të madhe në merkaton e verës. Polemikat për la
Zbulohen prapaskenat, Partizani "kërcënoi" FSHF-në dhe Skënderbeun Orët e fundit të merkatos kanë qenë të zjarrta në Superiore, ku nuk kanë munguar edhe përplasjet dhe kërcënimet. “Panora
Skenar krimi si në filma, biznesmeni u qëllua me kallashnikov kur po kalëronte Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja e biznesmenit të njohur në Shkodër, Arjan Ferracaku. Burime pranë ngjarjes
Zbulohet prapaskena, Lyon kishte arritur marrëveshje me një tjetër klub për Diaz por më pas Reali... Mariano Diaz është transferuar tek Reali për shifrën e 33 milion eurove. Ai kishte kaluar vjet në Francë për 8 milion
Skenari irlandez do të përdoret në referendum, shpenzimet i paguan Anglia Ndërmarrja e njohur për komunikime strategjike “Stratagem”, do t’i ndihmojë Qeverisë së Maqedonisë për realizimin e fush
Media amerikane nxjerr skenarin si Putin përfiton nga ndarja e Kosovës Agjencia amerikane “Bloomber” ia ka kushtuar një shkrim të veçantë marrëveshjes përfundimtare që pritet të nënshkruhet n
Skenat provokuese në klipin e këngëtarit, modelja shqiptare tregon çfarë ndodhi Ish-banorja e Big Brother, Xhensila Pere, është një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar. Së fundmi, ajo u
Shokon regjisori: Skena e përdhunimit në këtë film ishte e vërtetë Regjisori i filmit të njohur “Tango e Fundit në Paris” ka pranuar se skena famëkeqe e përdhunimit të Maria Schneider nga
Rrjeti ngel gojëhapur, vajza bën realitet skenat e Game Of Thrones Duket se pasioni për serialin Game of Thrones ka bërë që njerëzit të lënë gjithcka dhe të nisen në udhëtime plot mistere
Zbardhen skenarët për Kosovën, paturpësisht nuk ia japin as trevat shqiptare Gazeta Zëri ka arritur ta sigurojë një raport të hartuar nga gjashtë ekspertë serbë dhe të përkrahur nga Fondacioni për
Gjendet një skenë nudo e Marilyn Monroe nga filmi 'Të martuarit' Një skenë nudoje me protagoniste Marilyn Monroe, e cila konsiderohej e 'shkatërruar', është gjendur pas shumë vitesh.
Prapaskenat e merkatos, ky është lojtari që Ronaldo kërkoi nga Juventus Sipas asaj çfarë raporton “Don Balon” Ronaldo i ka kërkuar klubit që të sjellë një tjetër lojtarë në ekip në mënyrë që t