999 rezultate për

skena

Leonardo DiCaprio "dhuron" skena të “të nxehta” me të dashurën 22-vjeçare (FOTO LAJM) Aktori i njohur, Leonardo DiCaprio pas ndarjes nga bashkëshortja, aktroja e Hollivudit, Angelina Jolie po shijon pushime
"Skenat e nxehta me vajzën në videoklip", Genc Prevulkaj i mbyll gojën të gjithë kritikuesve (VIDEO) Genc Prelvukaj është një nga artistët me një karierrë të gjatë muzikore dhe që edhe pas shumë vitesh nuk zhgënjen së sje
"Budalliqet e mia në backstage", Luana zbulon prapaskenat e Yalla Habibi (VIDEO) Tre javë më parë, Luana Vjollca solli bashkëpunimin e saj më të ri me Faydee, të titulluar “Yalla Habibi”. Kënga u prit
Skena të "nxehta" me Françeska Jaçen, Capital T publikon këngën e re (VIDEO) “Sytë e tu” titullohet projekti i ri muzikor i Capital T. Si gjithmonë, për tekstin e këngës është kujdesur vetë artisti
Turqia dhe Franca në prag të luftës, gazeta pranë Erdoganit zbulon skenarin Një gazetë e njohur turke publikoi një artikull duke analizuar mundësinë e shpërthimit të luftës midis Francës dhe Turqi
"Me ty e kom me ty", Fjolla Morina publikon prapaskenat e klipit të ri (VIDEO) Fjolla Morina ka pak ditë që ka publikuar projektin e ri “Nace Nace”, i cili po pëlqehet nga fansat e saj. Këngëtarja
Zbulohet prapaskena, Napoli tentoi Dybala-n duke i ofruar Hysajn Juventusit Edhe Napoli në gjurmët e Paulo Dybalas. Sipas asaj që ka treguar gazetari Rafaele Auriema për mikrofonat e Radio Marte,
"La casa de papel-i shqiptar": Grabitja e Rinasit, 3 muaj prova e skenarë Kush ishte në pistën e grabitjes së Rinasit, kush drejtonte furgonin dhe ka qenë apo jo në pistë kosovari i njohur me ko
"Skenar i jashtëzakonshëm, nuk mund t'i thoja jo", Bleona flet për filmin e Besit "Falco" (FOTO LAJM) Një muaj më parë Bes Kallaku pohoi publikisht se shumë shpejt do të publikojë një projekt të tijin filmik, të cilit i ës
Elvana Gjata zbulon prapaskenat më komike të koncertit (FOTO LAJM) Gjithmonë pas një pune të madhe për një videoklip, koncert apo shfaqje prapaskenat janë pjesa më e lodhshme por gjithash
Mes femrave të zhveshura dhe skenave të nxehta mbi jaht, kush është djali i deputetit të PS (FOTO LAJM) Teksa shumica e fëmijëve të politikanëve vendosin të vazhdojnë në rrugën e prindërve të tyre, djali i deputetit socialis
30 plagë dhe organet gjenitale të prera, skena horror në Argjentinë (FOTO LAJM) Një vogëlush vetëm 12 vjeç është gjetur i masakruar me mbi 30 plagë dhe organet gjenitale të prera. Kufoma e gjymtuar
Kate dhe Meghan shoqe?! Është gjithça një skenar (FOTO LAJM) Dalja e parë publike e Archie-t, pajtimi i Kate dhe Meghan… fotot e publikuara pak ditë më parë të cilat bënë xhiron e r
Skenarët e dënimit, çfarë do të ndodhë me Skënderbeun Lënia në fuqi e dënimit për Skënderbeun kompromenton gjithë kampionatin shqiptar. Pas verdiktit të KAS-it dje, pyetja që
Zbulohet skenari i PD, kur do të futen në zgjedhje Albana Vokshi, ish-deputete dhe drejtuese e PD-së ka deklaruar në emisionin Open të Eni Vasilit në Top Channel kohën se
Bes Kallaku publikoi prapaskenat e filmit "Falco" (FOTO LAJM) Bes Kallaku ka zbuluar prej muajsh se shumë shpejt do sjellë filmin e tij të parë që mban emrin ‘Falco’. Xhirimet kanë n
PËRGJIMI/ Prapaskenat, si u zbulua tradhtia Rama-Thaçi ndaj Kosovës me bekimin e Erdoganit dhe Putinit Një lojë e dy komedianëve rusë ka zbuluar planin sekret për ndarjen e Kosovës të mbështetur nga Rusia, Vuçiç, Hashim Tha
Aktorja e "Game of Thrones" rrëfen prapaskenat e serialit: "Ishte e shpifur" (FOTO LAJM) E keni menduar ndonjëherë sa ditë mund të rezistoni ju pa larë flokët?! Si mendoni se do ndiheshit nëse nuk do t’i lanit
Prapaskena të habitshme dhe qesharake të videoklipeve shqiptare (VIDEO) Puna pas një videoklipi është vërtetë kolosale, sepse që të realizohet një produkt i mirë duhet menduar gjithçka në deta
Elvana Gjata publikon prapaskenat e xhirimeve të "Fustani" (FOTO LAJM) Elvana Gjata padyshim është një prej artisteve më me zë në Shqipëri por jo vetëm. Këngëtarja së fundmi ka sjellë një b