999 rezultate për

skandal

Skandali me dosjet e Speciale, detaje të reja Dëshmitarët potencialë të proceseve gjyqësore ndaj ish-pjesëtarëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës mund të ndjehen të
Qeriqi: Rrjedhja e "dosjeve", skandaloze dhe shqetësuese – priten edhe pako të tjera Kryetari i Këshillit për mbrojtjen e të drejtave të veteranëve të UÇK-së, Xhevdet Qeriqi, ka thënë se ishte befasuese rr
Skandali: 500 mijë lekë të vjetra për të siguruar një vend pune në AKEP Institucioni i rëndësishëm i shtetit, AKEP punëson persona kundrejt pagesës që jepet nën dorë dhe jo në bazë të aftësisë
Skandali me femrat në hotel, Fonden flet për herë të parë dhe preket Phil Foden dhe Manson Greenwood thyen rregullat anti-Covid në Islandë në ndeshjen e Anglisë kundër kombëtares ishullore.
SKANDALOZE/ Autoambulanca u vonua një orë për kosovarin që vdiq në Velipojë (VIDEO) Një person rreth të 70-ve nga Ferizaj sot ka ndërruar jetë në plazhin e Velipojës. Një pushues, që ishte me profesion
Zbulohet skandali i Realit, Mashtroi me çmimin e Hazard, ja sa u ble realisht (FOTO LAJM) Real Madrid e bleu Eden Hazradin nga Chelsea për 100 milionë euro, të paktën kështu u zyrtarizua nga mediat dhe klubi.
Nuk kanë fund skandalet në SHBA, zbulohet historia e dhimbshme e një tjetër viktime me ngjyrë Vrasjet e personave me ngjyrë në SHBA vazhdojnë akoma. Këtë herë është zbuluar një tjetër ngjarje. Sic shkruan BBC, n
Opozita e akuzoi si të përfshirë në skandale, Aida Hajnaj vjen në krye të BKH-së Aida Hajnaj do të nisë sot zyrtarisht detyrën në krye të "FBI"-së Shqiptare. Për këtë ka reguar edhe ambasada amerika
Dëshmia skandaloze: Vëllai mbahet në burg, policja dhunoi gruan angleze në sy të fëmijëve (VIDEO) Një ditë më parë, u raportua se një 42-vjeçar u vu në pranga pasi dhunoi një efektive policie. Emanuel Vokrri u ndalua p
Foto në prehrin e të atit, Rudina Dembacaj rrëqeth me fjalët: Skandal ba (FOTO LAJM) Pak kohë më parë Rudina Dembacaj ndau me ndjekësit lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të babait të saj me të cilin kis
Zbulohet skandali: Vodhi 25 milion dollarë, arrestohet ish-këshilltari i Trump Ish-këshilltari i Donald Trump, Steve Bannon, është arrestuar dhe akuzuar për mashtrim mbi një fushatë për mbledhje fond
Pasurim të paligjshëm dhe skandalin me vdekjen e fëmijës në Kakavijë, Blendi Gonxhe páditet në SPAK Nisma Thurje ka dorëzuar në SPAK një kallëzim penal për kreun e Drejtorisë së Transportit Rrugor, Blendi Gonxhe për përf
Skandali në Kakavijë në sy të Botës, "Le Figaro": Mijëra shqiptarë të bllokuar në kufi me Greqinë Mijëra shqiptarë që punojnë në Greqi u bllokuan të premten në kufirin midis dy vendeve, duke u përpjekur të kalonin para
Një viktimë e mbi 20km radhë, qytetarët sulmojnë Ramën për skandalin në Kakavijë (FOTO LAJM) Rëndohet situata në Kakavijë, ku teksa mijëra shqiptarë po prisnin të kalonin pikën doganore, një autoambulancë ka përpl
Duhej të ndodhte tragjedia! Rama reagon më në fund për skandalin në Kakavijë Pas tragjedisë në Kakavijë ku humbi jetën një 10 vjeoar teksa priste në radhë me familjen e tij, më në fund ka reaguar d
Pamje skandaloze nga Kakavija! E moshuara në agoni shtrihet në tokë, askush nuk e prek (VIDEO) Sot dita e tretë që qindra shqiptarë qëndrojnë pa ngrënë e pa pirë në Kakavijë për shkak të rregullave të reja të vendos
Skandali me xhandarmërinë serbe në Kamenicë, reagon Policia e Kosovës Deputeti i Vetëvendosjes, Mefail Bajqinovci, publikoi mbrëmjen e së premtes një video nga Karaçeva e Kamenicës ku tha se
Skandali me tenderin: Një kapele e uniformave të Ushtrisë së Policisë plot 350 euro Fituesi i tenderit të paracaktuar nga Ministria e Brendshme për uniformat e Policisë së Shtetit llogaritet të prodhojë r
Skandali me tenderin e uniformave policore, kallëzohen në SPAK Xhaçka dhe Lleshaj Grupi parlamentar opozitar “demokrat” ka dorëzuar ditën e djeshme në SPAK, padinë kundër Sandër Lleshajt dhe Olta Xhackë
SKANDAL/ Zgjedhjet në universitet me kuti të Partisë Socialiste Nuk mungojnë skandalet teksa teka gjatë votimeve në Universitetin Politeknik të Tiranës votat po hidhen në kuti votimi m