999 rezultate për

skandal

"Nuk ishte penallti", publikohet video-skandali në El Clasico (VIDEO) "Mbretërit" arritën të marrin një fitore të rëndësishme dhe t’i japin fund rezultateve të këqija, por pas ndeshjes, më i
Modelet e viteve 90: Pa operacione dhe skandale, truprojat ruanin të brendshmet e tyre (FOTO LAJM) Ne të vërtetë mund t’i quajmë vitet e nëntëdhjeta si epoka e super-modeleve më të guximshme dhe të vetme në përgjithësi.
Skandali në "El Clasico", komunikimi i gjyqtarëve hedh poshtë vendimin e VAR: S'ishte penallti Një skandal mund të dalë në skenë për “El Clasicon” sipas asaj që shkruan SPORT. Prestigjozja pranë Barcelonës prete
Rama nxjerr zbuluar Metën, zbulon skandalin me futbollistin afrikan që i dha pasaportë shqiptare Vazhdon "lufta e ftohtë" mes kryeministrit Rama dhe Presidentit Meta. Kryeministri Rama ka akuzuar presidentin Meta
Pas skandalit, Khloe dhe Tristan rikthehen sëbashku zyrtarisht Pas muajsh spekulimesh, Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson më në fund kanë konfirmuar se janë sërish bashkë teksa fes
Skandali me inceneratorët, si u paraqit dhe u pranua brenda ditës oferta e pakërkuar (FOTO LAJM) Prej ditësh që kur ka rishpërthyer denoncimi i skandalit të djegësve të plehrave të Elbasanit, Fierit dhe Tiranës, gjith
Skandali me vjedhjen e 2 milion eurove, zv-kryeministrja heq nga puna këshilltaren Zëvendëskryeministrja e Kosovës, Albulena Balaj-Halimi ka shkarkuar nga detyra këshilltaren e saj, Hajrie Gashin pasi pë
Skandali me tenderat, dalin para GJKKO 3 zyrtarët e OSHEE-së Bëri jo pak bujë afera korruptive në zyrat e OSHEE e zbuluar nga SPAK. Ditën e sotme në GJKKO, ka nisur vlerësimi i m
Reagon SPAK: Skandali me tenderët, pse u kryen arrestimet në zyrën e Adrian Çelës Pa arrestimit të ish-drejtorit të Prokurimeve në OSHEE Erlis Bushati ka reaguar dhe SPAK. Mësohet se në kërkim është
Zyrtarët bënë namin me tenderat, OSHEE zbulon qëndrimin e saj në lidhje me skandalin Ditën e sotme GJKKO ka dhënë masën e arrestit me burg për shtetasit Albana Ferraj dhe Elis Bushati, ndërkohë që është dh
Deklarata skandaloze e Ramës: Kusht i dashurisë, kush të rreh të don! Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur me ironi kryetarit të PD Lulzim Basha, në lidhje me shkarkimin e kryebashkiakes
Skandali me vaksinat e gripit, gjobitet "Megapharma" Në një kohë kur gripi dhe virozat janë nëpër këmbë, vaksina kundër tyre bëhet padyshim e domosdoshme. Por nëse qyteta
Pas skandalit të dhunës, shfaqet për herë të parë e dashura e aktorit turk (FOTO LAJM) Pak muaj më parë në mediat turke bëri bujë skandali i dhunës me aktorit turk Ozan Gucen dhe të dashurës së tij Deniz Bul
"Hajde gëzuar për Kombëtaren", skandali i portierit kosovar (FOTO LAJM) Portieri Arijanet Muriq nuk ia ka aspak idenë se ku ndodhet dhe nuk ia di vlerën fanellës së Kosovës. Dardanët po ka
EKSKLUZIVE/ Zbulohet e-maili: Gjiknuri dinte gjithçka mbi skandalin 1.5 million USD me puset e "Albpetrol" Gjykata Penale dha sot masën e sigurisë për të arrestuarit dhe të shpallurit në kërkim për skandalin e abuzimit me 1.5 m
SKANDALOZE/ Policia s'ka qen të kërkojë tre të rinjtë në Shkodër, kërkohet ndihmë nga Mali i Zi Mbetet ende mister zhdukja e tre të rinjve në Malësi të Madhe. Daniel dhe Klement Pepaj si edhe Vilson Ccutaj janë zhduk
Ministrit të Drejtësisë i kërkohet dorëheqja pas skandalit me këshilltarin (VIDEO) Ministri i Drejtësisë, Selim Selimi, të martën ka shkarkuar nga pozita këshilltarin e tij Enis Qerka, pak orë pas raport
Skandaloze! Nis aksioni, mjekëve e infermierëve u marrin kartat e identitetit për zgjedhjet (VIDEO) Gjatë ditëve të fundit Partia Demokratike ka akuzuar qeverinë se po ndryshon adresat dhe vendbanimet e disa qytetarëve m
Skandaloze! Gruaja që thirri "Rama ik" dhunohet në polici: Kam shenja në trup! (FOTO LAJM) Pas seancës së sotme parlamentare, një grua ka thirrur jashtë Kuvendit "Rama ik, o hajdut, o kriminel, o drogaxhi".
Skandalet nuk kanë fund te kombëtarja e Anglisë, përfshihen të tjerë lojtarë Lojtarët e kombëtares së Anglisë vazhdojnë të përfshihen nëpër skandale. Jadon Sancho, Tammy Abraham dhe Ben Chilwell