999 rezultate për

simpson

Flamuri shqiptar valëvitet tek “The Simpsons” Flamuri shqiptar valëvitet ngado. Një ndër serialet më të shikuara në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) ”The Simpso
Jessica Simpson së shpejti kthim tek muzika (FOTO LAJM) Pas pesë vitesh shkëputje nga muzika, Jessica Simpson ka vendosur të rikthehet sërish tek pasioni i saj. Për vite me rad
Vdes në moshën 59 vjeçare bashkë-krijuesi i Simpson Është ndarë nga jeta në moshën 59 vjeçare bashkë-krijuesi i Simpson. Sam Simon vuante nga kanceri në zorrën e trashë. Ai
Fotot nudo të Kim Kardashian në versionin “Simpson” (FOTO LAJM) Fotot nudo të Kim Kardashian të cilat kanë bërë xhiron e botës, të sjellura në versione të ndryshme, tashmë do i shikojm
Jessica Simpson merr mbiemrin e burrit, tashmë Johnson (FOTO LAJM) Jessica Simpson ka vendosur të marrë mbiemrin e burrit, e ndërsa gjatë një interviste të dhënë së fundmi ajo është shpre
Tigrat e Wallis Simpson në shitje për 1.5 milion sterlina (FOTO-LAJM) Janë Tiger Collection të Cartier dhe do të dalin në ankand në nëntor nga Christie’s për një shifër rreth një milion e gj
Zenit "godet" në merkato, vjen... Simpson (FOTO LAJM) Goditje në merkato për Zenit Shën Peterburg që në minutat e fundit të merkatos verore arrin të bëjë të tijin... Bart Sim
Ashlee Simpson si një princeshë e vërtetë (FOTO LAJM) Ndonëse ishte një ditë me shi, dasma e saj vijoi ashtu siç ishte programuar, e ndërsa ajo shkëlqente me të bardha. I ref
Jessica Simpson, ende një femër seksi? (FOTO LAJM) Kohët e fundit, Jessica Simpson është ushtruar shumë në palestër dhe rezultati ka qënë i shkëlqyer. Në një foto që ajo k
Biel e Simpson, ndër yjet më seksi për "Victoria’s Secret" (FOTO LAJM) Sipas një liste të publikuar nga "Victoria’s Secret", për këtë vit yjet më seksi janë shpallur Jessica Simpson dhe Jessi
Thyen rekordin me tatuazhet e “The Simpsons”, hakmerret ndaj të atit (FOTO LAJM) Një 27 vjeçar, për të marrë hak ndaj të atit ka marrë një vendim të rëndësishëm të jetës së tij, duke bërë tatuazh duart
Martohet në një ceremoni madhështore, publikohet video e Jessica Simpson Jessica Simpson, ka shitur fotografitë e dasmës për Eric Johnson, të revistës "People". Ajo është martuar me të feju
Neymar KO: profetësia e Simpsons (VIDEO) Në një puntatë dedikuar Kampionatit Botëror "Brazil 2014", Homer është duke arbitruar një ndeshje të Seleçaos, në të cil
Jessica Simpson nuk ndalet, rifiton trupin e tonifikuar (FOTO LAJM) Këngëtarja Jessica Simpson, ka arritur që të rifitojë linjat trupore. 33 vjeçarja është fotografuar me bikini shumëngjyr
Momenti prekës kur dy "shokë" lufte ribashkohen (VIDEO) Një ushtar amerikan në pension fluturoi mijëra kilometra për t’u ribashkuar me qenin Robbie, me të cilin kishin patrullu
Barça-Simpson, yjet katalanas ndjekin ata të Chelsea-t (FOTO LAJM) Jo dy klube dosido por Barcelona dhe Chelsea do të kenë disa prej futbollistëve të tyre pjesë rë kartonave të famshëm "T
Chelsea pjesë e Simpsons, ku është Bob Luiz? (FOTO LAJM) Disa lojtar të Chelsea-t nuk kanë luajtur në vazhdimësi me skuadrën londineze, por disa prej tyre janë përzgjedhur për s
Rrënjë si Homer Simpsons (FOTO-LAJM) Çudirat e mëdha ndodhin gjithmonë në Kinë. Dy fermerë janë çuditur kur kanë nxjerr rrënjët e një lule, që ngjaj si Homer
Jessica Simpson në pritje të fëmijës së dytë Këngëtarja Jessica Simpson është në pritje të një djali. E ftuar në ‘Jimmy Kimel’ këngëtarja ka bërë shaka duke thënë se
Rrihet për vdekje futbollisti i Newcastle (VIDEO) Futbollisti i Newcastle, Danny Simpson, është gjetur në orët e para të mëngjesit të sotëm i shtrirë në një trotuar pa nd