999 rezultate për

sikur

Strategjia e dëshpërimit dhe meraku për numrin 12! Nga Alfred Peza Sa më shumë kohë kalon nga 23 prilli, kur opozita e dogji mundësinë për tu regjistruar në KQZ si
Ledina Çelo çmend publikun me kërcimin tek Ermali (VIDEO) E ftuar në "Xing me Ermalin", Ledina Çelo e ka çmendur publikun me performancat e saj gjatë një loje të quajtur "Kërce m
Shihni në ëndërr sikur po kryeni marrëdhënie seksuale? Ky është shpjegimi (FOTO LAJM) Shpesh shihni ëndrra sikur jeni duke bërë seks? Ato nga pak edhe ju shqetësojnë? Mirëpo, shpeshtësia dhe përmbajtja
Aston Villa po dhuron spektakël në Champioship sikurse Liverpool dhe City në Premier League Nuk po mahnitin vetëm Manchester City e Liverpool në Angli, me serinë e gjatë të fitoreve në kampionat, sepse Aston Vill
Terroristja e ISIS bën sikur është penduar, kërkon mëshirë nga shteti që e rriti Nusja ISIS, irlandezja Lisa Smith ka këmbëngulur se ajo nuk “ka vrarë askënd”, ndërsa lutet të kthehet në shtëpi me vaj
Sali Berisha fantazon sikur Tahiri këndon për qelinë e burgut, i thur këngë (VIDEO) Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, i cili mban në mbi shpinë akuza shumë të rënda për kultivim dhe bashkëpunim në
Hajdari: PS bën kot sikur ia shtrin dorën PD-së Deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari ishte e ashpër gjatë fjalës së tij në Kuvend. Ajo, tha se PS dhe konkre
'Shteti ka ikur për l*sh, dolën 100 polica”, këngëtari tregon incidentin me policinë (VIDEO) Këngëtari i njohur, Endri Prifti, me anë të një video në Facebook ka treguar një incident që i ka ndodhur me policinë e
Analisti tallet mer ministrin: Ka parë ëndërr sikur është Leka i Madh Analisti politik Shkëlzen Maliqi është tallur me ministrin e Infrastrukturës Pal Lekajn pas deklaratave të mbrëmshme në
Edhe sikur të vdes Rama nga infarkti, Basha nuk i fiton dot zgjedhjet lokale Nga Kreshnik Spahiu Mos u habisni për çfarë kam titulluar se kjo tashmë është e provuar. Basha nuk i fiton kurrë
Volker: Nuk i ndalim Kosovën dhe Serbinë nëse ndryshojnë kufijtë Është e mundur për Serbinë dhe Kosovën që të arrijnë një marrëveshje për normalizimin e raporteve këtë vit, dhe kjo vare
Akuzat për përdhunim përjashtojnë nga kompeticioni CR7 dhe Juventusin Raportimet nga gazetari i "New York Times", Tariq Panja, informojnë se Cristiano Ronaldo dhe Juventus do të mbahen larg
I mbijetuari flet si i shpëtoi masakrës në Zelandën e Re Pak ditë më parë në Zelandën e Re u regjistrua një nga sulmet më të rënda terroriste. Nga sulmi me armë në dy xhami m
Cikalleshi: Dëmtimi gjëja më e padëshiruar, sikur na priten krahët Sokol Cikalleshi nuk ishte pjesë e listës së Cristian Panuçit për ndeshjet e muajt mars. Një dëmtim i pësuar dy javë më
Gjyshi i Eugersës në lot: Shes çdo organ të trupit për të! Familja e Eugersës banon në Mamurras. Sëmundja e rëndë e vajzës i ka dërrmuar shpirtërisht. Vajza ndodhet në një spital
Vuçiç: A jeni mirë, edhe sikur të hiqet taksa vështirë se ka dialog Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç po vazhdon të bëjë zhurmë rreth platformës së dialogut të miratuar në Kuvendin e K
Gatusso: Më duket sikur trajnoj prej 10 vitesh 25 fitore në 50 ndeshje në krye të Milanit. Aktualisht mesatarja e fitoreve të Xhenaro Gatuzos te kuqezinjtë është më e
Njihuni me personin që nuk dënohet për vrasje, madje edhe sikur të vrasë Trumpin Vrasja e Presidentit të Amerikës sigurisht do të sillte një kaos në botë, por ekziston një person i cili edhe nëse e vre
E frikshme, avioni rrëshket në pistë sikur të ishte kanaçe (VIDEO) Dëbora dhe akulli i kanë shkaktuar probleme të mëdha stafit të aeroportit në Moskë, e po ashtu, së bashku me erërat e fo
Mourinho: Imagjinojeni sikur ta bëja unë atë që e bëri Simeone Jose Mourinho pohon se ai nuk do të kishte qenë në gjendje t’i shpëtonte aq lehtë dënimit sa Diego Simeone dhe Mauricio