999 rezultate për

sikur

Tahiri nis fjalimin me sulme: U përballa me ata që bënin sikur nuk kisha jetuar kurrë! Në konferencën për media Tahiri është shprehur se për të s’është e re as për ju as për njeri sesi kaluan dy vite dhe pas
10 vende që nuk i shpjegon dot shkenca, por që në fakt ekzistojnë (FOTO LAJM) Ka shumë vende në planetin tonë për të cilat shkenca nuk ka një shpjegim. Vende që duken magjike apo sikur i përkasin
Flor Binaj dhe binjakër e "AL Pazar" imituan Agron Llakaj, por si e priti aktori (VIDEO) Një video e aktorëve të humorit, Romeo Veshaj, Florjan Binaj dhe Donald Veshaj, po bën xhiron e internetit këtë të martë
Çorapet që ju bëjnë të dukeni sikur keni këmbë pule (FOTO LAJM) Të gjithë kemi dëgjuar një mori batutash mbi këtë shpend të dashur për njeriun pasi dhuron një ndër ushqimet më të shijs
Të ndarë, por në të njëjtën shtëpi: Po sikur të jetë më mirë se divorci? Tjetër gjë është dashuria dhe tjetër gjë është martesa. Duhej të na e kishin mësuar që në edukatën qytetare këtë gjë, po
Krijesat më të çuditshme në botë, sikur janë prej një tjetër planet (FOTO LAJM) Interneti na bën të besojmë se nuk ka asgjë në botë që mund të na befasojë. Sidoqoftë, natyra na provon gabim gjatë gjit
Shtiret sikur ka këmbën e thyer, ky është qeni dinak që u vjedh zemrën kalimtarëve për ta ushqyer (VIDEO) Një qen dinak ka mësuar të shtiret sikur ka dëmtuar këmbën, në mënyrë që kalimtarët të kujdesen, ta ndihmojnë dhe ushqej
Nëna shtiret sikur pret gishtin, tmerron fëmijët e mitur (VIDEO) Një nënë shumë shakaxheshë i tmerroi fëmijët e saj teksa ishte duke prerë karrota pasi i bëri ata të besojnë se kishte p
"Sikur pak njerëz të ishin si ty", Fifi me urim special për Florin Në ditëlindjen e Flori Mumajesit, nuk ka munguar urimi i Fifit. Flori Mumajesi sot feston ditëlindjen e 37-të, e në k
Fjalët prekëse të babait të Indritit: Sikur të kisha fuqi nuk dija se ç'mund të bëja (VIDEO) Indrit Çelaj ndërroi jetë mëngjesin e ditës së sotme si pasojë e një plumbi të marrë në kokë teksa po instalonte një kon
Sikur Mihali të ishte minoritar... Nga Ervin Qafmolla Nuk do kishte rrëshqitur kaq lehtësisht dhe argëtueshëm saga e egër e xanxarit Mihal Kokëdh
Foto mahnitëse që duken sikur të jenë të realizuara me "Photoshop" (FOTO LAJM) Planeti ynë është vërtet unik dhe i mrekullueshëm. Mrekullit që ndodhin përreth tij na bëjnë që ta admirojmë më shumë
Ky është njeriu që nuk i pastroi e as nuk i preu flokët për 40 vite (FOTO LAJM) Shtetasi nga India, Sakal Dev Tuddi,63 vjeç nuk ka prerë e as pastruar flokët e tij për 40 vite rresht. Gjyshi nga sh
40 vjet pa larë kokën dhe pa prerë flokët (FOTO LAJM) Shtetasi nga India, Sakal Dev Tuddi,63 vjeç nuk ka prerë e as pastruar flokët e tij për 40 vite rresht. Gjyshi nga sh
Haradinaj pranon se ka pasur një telefonatë sikurse Zaevi Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pohuar se edhe ai ka pasur një telefonatë të atillë sikur u raportua për kr
Dalin formacionet Partizani-Qarabak, Franco Lerda lë në stol Trashin (FOTO LAJM) Në orën 17:30 Partizani do të presë në Selman Stermasi, Qarabagun, ndeshja e parë për raundin e parë eleminator të Champ
Juventus i frikshëm, kështu do duket ekpi i Sarrit (FOTO LAJM) Juventusi ka hyrë fuqishëm këtë sezon në merkato. Pasi firmosi me Maurizo Sarrin, bardhezinjtë tashmë po ndërtojnë një s
"Humba veten kur ike ti", Rozana Radi me pengun e mbetur: Ah sikur të kisha mundësi (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare është ndjerë mjaft e mërzitur. Në një status në rrjetet sociale Rozana Radi ka rikujtuar fjalët e t
Fuga: Deputetët janë kopila, na duhet një republikë tjetër urgjentisht! Nga Artan Fuga U dekretua edhe një datë tjetër për zgjedhje nga ana e Presidentit të Republikës, ajo e 13 tetorit 201
Interi rekord abonimesh, ezaurohen të 40 mijë vendet Entuziazëm në shtëpinë e Interi për sezonin e ri futbollistik. Sikurse është komunikuar edhe nga klubi zikaltër, janë ez