999 rezultate për

sigurise

Shqiptarja simulon aksident për para, por e tradhtojnë kamerat e sigurisë (VIDEO) Një simulim aksidenti ka ndodhur në qytetin e Podujevës. Ngjarja është regjistruar mbrëmjen e 7 qershorit rreth orës
Nëna e policit të ekzekutuar në atentat shpërthen në vaj në vendin e krimit (VIDEO) Familjarët e ish-policit që mbeti i vrarë mbrëmjen e sotme në zonën e Xhamllikut në kryeqytet kanë shkuar në vendngjarje
Vijonte punën, bllokohet karburanti që shpërtheu në Lezhë Tre ditë pas shpërthimit të pikës së karburantit në rrugën Lezhë-Milot, ISHTI ka vendosur të bllokojë pikën e shitjes.
Në kërkim ndërkombëtar, Gjykata jep masën e sigurisë në mungesë për vëllezërit Kusi, vrasësit e Indrit Çelajt Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masën e sigurisë “arrest me burg” në mungesë për dy të kërkuarit, Albano dhe Griseldo Kus
Vrasja e Indrit Çelajt, gjykata jep vendimin për Bujar Kusin dhe 3 të tjerë Në Gjykatën e Tiranës po zhvillohet seanca për masën e sigurisë ndaj katër të arrestuarve për vrasjen e 26-vjeçarit, Ind
Eksperti amerikan bën deklaratën e fortë: Ballkani Perëndimor, në rrezik nga terroristët Njoftimet se organizata terroriste “Shteti Islamik” është në ditët e saj të fundit, nuk do të thotë fund i ideologjisë q
Ekzekutimi i Armando Gjinit në sy të fëmijëve, i përfshirë në pazare droge dhe i mbytur në borxhe Vrasja e Armando Gjinit katër ditë më parë në Rrëshen, vazhdon ende të jetë pa autor, por grupi hetimor që po punon për
A po formon Rama milicinë e tij me ligj? Në prill 2019, Këshilli i Ministrave vendosi të krijojë Illyrian Guard, një kompani sigurie shtetërore, direkt nën varës
Certifikohet gjenerata e parë e Forcës së Sigurisë së Kosovës pas shndërrimit në ushtri Forcës së Sigurisë së Kosovës sot i është bashkuar gjenerata e para e rekrutëve të rinj pas miratimit të ligjeve për shn
"Dosja 339": Ndryshon masa e sigurisë për ish deputeti i PS Arben Çuko Gjykata ka ndryshuar masën e sigurisë për ish-drejtorin e burgjeve Arben Çukon, duke e lënë me arrest shtëpie. Arben
Theu masën e sigurisë duke dhe tregëtonte mallra kontrabandë, arrestohet tironsi Një 47 vjeccar nga Tirana me masën e sigurisë "Arrest shtëpie" ka rënë sërish në pranga pasi tregëtonte mallra kondraban
2 qen japin jetën për ta mbrojtur foshnjën nga kobra (VIDEO) Dy qen janë kapur në kamera duke sakrifikuar jetën e tyre për të ndaluar një kobër vdekjeprurëse të hyjë në shtëpinë e t
Vjedhjet në Rinas, ndryshon kompania e sigurisë Brenda verës pritet të ndryshojë menaxhimi i sigurisë në aeroportin e Rinasit. Kompanisë ICTS i ka skaduar afati i licen
Me porosi të Beogradit, si u kapën 2 spiunët serbë në Kosovë Kishin mbledhur të dhëna të serbëve në Kosovë. E dokumentet që arritën t’i sigurojnë, po tentonin t’i dërgonin në shteti
Taksë e re për naftën, do vendoset tarifa për të financuar rezervën e sigurisë Listës së gjatë të taksave që qytetarët paguajnë mbi naftën shumë shpejt mund t’i shtohet edhe një tjetër. Pasi e pez
Shqipëria e pambrojtur nga hakerët Në Shqipëri ndihet mungesa e specialistëve të sigurisë kibernetike sipas një studimi të kryer nga Autoriteti Kombëtar pë
Drogë me dron në burgun e Shënkollit, jepet masa e sigurisë për 3 të arrestuarit Gjykata e Lezhës ka lënë në burg dy nga tre personat që tentuar të fusnin drogë me dron në ambjentet e burgut të Shënkol
Bjondes seksi të finales së Champions-it i dështon plani, arrestohet nga policia (FOTO LAJM) Pasi u bë e famshme me futjen në fushë, gjatë finales së Champions-it mes Liverpulit dhe Totenhemit, modelja seksi, Kins
SHKODER/ U kapen me 200 kg drogë, jepet masa e sigurisë për 5 të arrestuarit Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për tre nga 5 të arrestuarit e operacionit "Prekalori", të c
Mbetet në qeli Florenc Çapja Gjykata e Apelit në Durrës ka lënë në masën e sigurisë arrest me burg Florenc Çapjen. Kjo gjykatë ka lënë në fuqi masën