999 rezultate për

sigurimit

Tension mes Markut dhe McGowan në korridorin e hotelit, ndërhyjnë ekipet e sigurimit (VIDEO) Boksieri shqiptar, Florian Marku, do të jetë njëri nga sportistët që do të zhvillojnë meçe në evenimentin e madh të boks
Zbardhen përgjimet: E mitura u p*rdhunua nga katër burra, dëshmia tronditëse e 72 vjeçarit Një vajzë u përdhunua që 9-vjeçe nga vjehrri i motrës, por 72-vjeçari Bajram Tusha është lënë i lirë nga Gjykata e Saran
Zemaj flet rreth vaksinës anti-Covid: Kemi hyrë në listën e sigurimit të 20 përqindëshit Ministri i Shëndetësisë (MSH), Armend Zemaj ka bërë të ditur se Ministria e Shëndetësisë ka siguruar 160.500 vaksina për
Akuzë e rëndë! Tufa zbulon pseudonimin e Gramoz Ruçit si bashkëpunëtor i Sigurimit të Shtetit Studiusi Agron Tufa ka bërë një deklaratë të fortë për kryetarin e Kuvendit Gramoz Ruçi. Sipas Tufës, Ruçi ka qënë ba
"Rama si Enveri", kush janë ish-sigurimsat që punojnë në polici Partia Demokratike ka publikuar një liste me disa emra, që sipas saj janë ish-sigurimsa dhe tani shërbejnë në polici.
Ronaldo "Fenomeni": Perez punësonte staf të sigurimit për të ndaluar festat e mia, por unë i dribloja dhe ata Ronaldo u bashkua me Real Madridin më 2002 dhe ndërsa ai ishte një talent i jashtëzakonshëm, ai gjithashtu shijoi një më
SPAK arreston gjyqtaren Margjeka bashkë me një avokat dhe dy qytetarë Hetimet e prokurorisë së posaçme antikorrupsion, SPAK, kanë vënë në pranga gjyqtaren e Durrësit, Mimoza Margjeka. Arr
Akuzat për Lokën si bashkëpunëtor i Sigurimit të Shtetit, Lleshaj merr përgjegjësi Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka takuar ditën e sotme në Korccë funksionarë të Policisë së Shtetit. Në këtë cer
"Një ish-spiun emërohet zv.drejtor i Policisë së Shtetit", kush është "Filtri" në kupolën e policisë Deputeti Myslim Murrizi ka reaguar në facebook për Zv.Drejtorin e ri të Policisë së Shtetit ku ngre pikëpyetjet, nëse ës
Kërkohet përjashtimi i numrit 2 të Policisë së Shtetit, PD: Fshehu të kaluarën nga formulari i vetëdeklarimit Partia Demokratike ka kërkuar përjashtimin e numrit 2 të Policisë së Shtetit, Gjovalin Loka, i cili ka fshehur të kaluar
I vodhi shokut 100 lekë, mund të bëjë çdo të keqe: Auron Tare reagon pasi i publikuan dosjen e Sigurimit Vazhdon akoma me hov debati mes Auron Tares dhe Ardian Ndrecës. Ditën e djeshme, profesor Ndreca publikoi një pjesë
Auron Tare i vodhi shokut 100 lekë, mund të bëjë çdo të keqe: Ardian Ndreca nxjerr dosjen e Sigurimit Duket se profesori Ardian Ndreca nuk i fal akoma akuzat ndaj Martin Camajt dhe Ernest Koliqit, ku u tha se ata ishin pj
Lirohen nga burgu dy mjekët që kuruan vrasësin e biznesmenëve në Laç Janë lënë të lirë dy mjekët që kuruan autorin e dyshuar për ekzekutimin e dy biznesmenëve në Laç. Ka qenë Gjykata e A
"Armët në Kishë i ka futur Sigurimi", fjalët e ish-hetuesit që u pushkatua për shpërndarje traktesh Publikohet historia e panjohur e Pjerin Kçirës nga qyteti i Shkodrës i cili menjëherë pas mbarimit të Luftës u mobilizua
Maliqi pas sigurimit të votave për Reformën: Rama do bjerë në koma, do pësojë paralizë Deputeti Lefter Maliqi, ka reaguar një ditë pasi një pjesë e deputetëve të opozitës së re janë dakord për marrëveshjen e
Si survejoheshin nga Sigurimi anëtarët e Partisë: Ju përgjohej jeta private, lidhjet dhe sherret në familje Publikohet një dokument arkivor, nxjerrë nga fondi i ish-Komitetit Qendror të PPSH-së, i cili bën fjalë lidhur me aktivi
Si ndryshon ligji për siguracionin e makinave, çfarë nuk do të jetë më detyrim Sistemi "bonusmalus" nuk do të jetë i detyrueshëm por do t’u lihet në dorë kompanive të sigurimit nëse duan ta përfshijn
Milionat e siguruesve shkalafisin "bonus malus-in", si e bastarduan ligjin e sigurimeve Ministria e Financave dhe Ekonomisë duket se i ka dhënë fund në mënyrën më të keqe telenovelës së miratimit të një ligji
Dëshmia për shkencëtarin që vdiq në qelitë e Sigurimit: Takimi i fundit në Tiranë Publikohen disa kujtime të rralla të shtetases shqiptare me origjinë polake, Janina Kaczkowska Luarasi, bashkëshortja e
Dëshmia tragjike e emigrantit kosovar që vuajti 20 vjet burg: Kush më torturonte në qelitë e Sigurimit të Tiranës Publikohet historia e panjohur e Nazmi Berishës me origjinë nga fshati Llap i Komunës së Podujevës në Kosovë, i cili i j