999 rezultate për

shtepise

Tentuan të vidhnin shtëpinë e italianit në Romë, në pranga dy shqiptarë Mëngjesin e sotëm, rreth orës 04:00 policia e Romës vuri në pranga dy shtetas shqiptarë, në tentativë për të vjedhur një
Shfrenohet çifti në Sarandë, bëjnë s*ks në ballkonin e shtëpisë (VIDEO) Me sezonin e verës, nuk mungojnë as skenat e nxehta kryesisht në Jugun e vendit. Videoja e mëposhtme është regjistruar n
Dëmet e tërmetit në Korçë, fillon ndërtimi i shtëpisë së parë Ka nisur ndërtimi i banesave në Korçë pas tërmetiti i cili pati thuajse bëme kolosale. Sipas informcioneve në fshatin
Breshëri plumbash në makinë, vritet ish-futbollisti pranë shtëpisë së tij Një lajm i hidhur ka goditur sërish botën e futbollit, duke qenë se Mark Batçelor është vrarë pas një sulmi me armë që i
Kultivonin kanabis në oborrin e shtëpisë, arrestohen 5 persona në Lazarat Vijon puna për kontrollin e territorit, me qëllim parandalimin, evidentimin dhe goditjen e kultivimit të bimëve narkotik
Akullore e shtëpisë me fruta dhe çokollatë Sigurisht, e kemi fjalën për akulloren që mund të bëni në shtëpi! Mos t’iu duket mision i pamundur, nuk është aq e vësht
Gjyshi ideal, shpenzon 8 mijë dollar për shtëpinë e ëndrrave mbi pemë (FOTO LAJM) Një gjysh ka bërë realitet ëndrrën e nipërve dhe mbesave të tij duke ndërtuar një shtëpi në majë të pemës. Ai ndërtoi
LIVE/ Shqiptarët në SHBA protestë anti-Soros para Shtëpisë së Bardhë Paraditen e sotme, para Shtëpisë së Bardhë në Washington .D.C. një grup shoqatash nga komuniteti shqiptar në Amerikë, ka
Shqiptarët protestojnë para Shtëpisë së Bardhë kundër George Soros: Trump të na shpëtojë Shoqata “Vatra” në SHBA e mbështetur nga komuniteti shqiptar do të zhvillojë një protestës anti-Soros para Shtëpisë së B
Militantët e opozitës i shkojnë te dera e shtëpisë Saimir Tahirit (FOTO LAJM) Pas incidentit në Bashkinë e Vaut të Dejës ku u dogj KZAZ nr.6 nga një grup militantësh të opozitës, është tensionuar si
Pas divorcit, burri i paguan ish-bashkëshortes 27 vjet punë shtëpie Gjatë procedurave të divorcit, gjykata argjentinase vendosi t’i jepte rëndësi punës më të papaguar; punëve të shtëpisë!
Gruaja më me fat, bashkëshorti e dëmshpërblen për punët e shtëpisë Gjykata argjentinase e dënoi një burrë për të dëmshpërblyer ish-bashkëshorten e tij me pagesën e 8 milionë pesos (rreth
Brenda shtëpisë mbretërore të Princ Harry dhe Dukeshës Meghan (FOTO LAJM) Princ Harry ka mirëpritur në në pallatine tij në Frogmore Cottage kryeministrin e Nepalit. Nga kjo vizitë është bërë e m
Befason Haradinaj: Taksa ndaj Kosovës mund të jetë e përjetshme Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se marrëdhëniet me Serbinë nuk janë për me zgjidh çështjen e kufirit,
SHBA thirrje Serbisë: Njiheni Kosovën pa kushte Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëve
Brenda shtëpisë luksoze të Morena Tarakut (FOTO LAJM) Morena Taraku është një nga këngëtaret dhe modelet më të dashura për publikun shqiptar dhe jo vetëm. Moeëna ka ndarë
Vritet me armë në derën e shtëpisë politikani i partisë së Merkelit Kryetari i këshillit të qarkut në qytetin Kassel të Gjermanisë, është vrarë me armë zjarri. Walter Lubcke 65 vjeç u gjet
Kosova, e kërcënuar nga gjarpri i shtëpisë: Thaçi merr goditjen e radhës Ish-ambasadori i Shqipërisë që kishte shërbyer në Prishtinë, Islam Lauka, thotë se Kosova është e rrezikuar nga gjarpri
Lum vjehrra, kjo është shenja e horoskopit më pastërtore Të kujdesesh për shtëpinë nuk është aq e thjeshtë sa mendoni. Në fillim mund të duket sikur mjafton të vësh pak rregull,
Një person ecën duke u djegur pranë Shtëpisë të Bardhë (VIDEO) Një person i vendosi flakën vetes para Shtëpisë së Bardhë, ndërsa ndërhyrja e menjëhershme e forcave të policie e shpëto