999 rezultate për

shtepie

Arrest shtëpie për mjekun që kreu abortin e vajzës së abuzuar në Drenas Gjykata Themelore në Prishtinë i ka caktuar masën e arrestit shtëpiak për një muaj, doktorit Fehmi Ahmeti, nën dyshimin
A ka ardhur koha që nxënësit të mos kenë më detyra shtëpie? Kurrikula të papërshtatshme për moshën, shumë orë, detyra shtëpie të vështira, të cilat shumica e nxënësve i zgjidhin me
U shkatërruan tre familje, bashkëshorti merr vendimin drastik ndaj Elidës Shokoi gjithë Shqipërinë ngjarja e rëndë në Zall-Bastar ku një 34 vjecar u vra pasi kishte një lidhje me një grua të mar
Vrasja në Zall-Bastar, bashkëshorti ndahet nga Elida Shokoi gjithë Shqipërinë ngjarja e rëndë në Zall-Bastar ku një 34 vjecar u vra pasi kishte një lidhje me një grua të mar
Trukim ndeshjesh me grupin e "Bajrajve", Armir Grima në arrest shtëpie (FOTO LAJM) Armir Grima, ish-trajneri i kombëtares së ekipit të futbollit të femrave, mbetet në arrest shtëpie. Ky është një leht
Falsifikonin dokumente, shkatërrohet grupi me 36 anëtarë Policia e Shtetit ka vënë në pranga 32 shtetas shqiptarë, mes tyre 1 punonjës policie, si dhe janë shpallur në kërkim 4
Hyn brenda kësaj shtëpie por i ndryshon jeta (FOTO LAJM) Një vajzë nga Nevada në Shtetet Bashkuara të Amerikës ka bërë një udhëtim aspak të zakontë, për të gjetur një shtëpi, pë
Ish-lojtari Arsenalit vuan dënimin me arrest shtëpie Për Nicklas Bendtner ka nisur periudha 50-ditore e kryerjes së dënimit me "arrest shtëpie", pasi është përleshur dhe i k
Plas tallavaja, Lek Plepi i përgjigjet Noizy-t: Rama, zot shtëpie i rrjedhur (FOTO LAJM) Me reagimin e djeshëm të Noizy-t kundër studentëve duke i kërkuar që të ulen me Ramën, tashmë çështja e pozicionimeve të
"Duhet me u ul!", Noizy u del kundër studentëve (FOTO LAJM) Shumë pej figurave të shoWbizit shqiptarë janë solidarizuar me protestën e studentëve, por së fundmi disa prej tyre nuk
Dhimbja e tmerrshme e dhëmbëve, si ta ndaloni në kushte shtëpie Bright Side ka disa këshilla për t’ju dhënë nëse keni dhimbje dhëmbësh. Lexoni me vëmendje pasi mund t’ju ndihmojnë:
Misteri që fshihet pas kësaj shtëpie i ka lënë të gjithë gojëhapur Një shtëpi trekatëshe, në Skoci, pranë qendrës së qytetit dhe atraksioneve lokale, ka dalë në shitje vetëm për një 1 pau
Krim makabër, 11 foshnje gjenden në tavanin e një shtëpie Një ngjarje e rëndë është zbuluar nga policia e Detroit, ku në catinë e një shtëpie funderali janë gjetur trupat e pajet
I vranë dhe groposën burrin në Dajt, kush është gruaja që akuzohet për mashtrim Drejtoria e Hetimit Tatimor ka zbuluar një skemë mashtrimi të mirë strukturuar me një dëm të shkaktuar që kap shifrën e
Përfituan 1 milion dollarë nga TVSH, vihen në pranga dy pronarët Drejtoria e Hetimit Tatimor ka zbuluar një skemë mashtrimi të mirë strukturuar me një dëm të shkaktuar që kap shifrën e
Kura e lashtë me hudhër për artritin, si ta përgatisni në kushte shtëpie Duhet përgatitur me kujdes, në mënyrë që të japë rezultatet e kërkuara. Mbani mend, kjo është një recetë që duhet ndjeku
Humbi kontrollin e makinës, përfundoi mbi çatinë e një shtëpie Një shofer i cili humbi kontrollin e veturës së tij përderisa ishte duke u kthyer në një kthesë, përfundoi duke e “parku
Harrojini shampot, zhdukni zbokthin në kushte shtëpie Si të mbroni flokët e juaj nga zbokthi Maska në kushte shtëpie: 1. Maskë me fara ftonjsh Përdorini farat e ftonjv
Gjonaj kërkoi largimin, ky është vendimi që po ha "kokën" gjyqtares Vendimi i gjyqtares Herila Çela për të zbutur masën e arrestit per 28-vjeçarin Tauland Manaj ka shkaktuar reagime të ash
Gratë shqiptare, më punëtoret në Europës, kurse burrat hanë fara dhe luajnë lloto Gratë shqiptare janë me nikoqiret e Europës, pasi rezultojnë se shpenzojnë më shumë kohë se gjithë shtetet e tjera për t