999 rezultate për

shqiptaret

Mbrojtësi i Suedisë provokon shqiptarët me "shqiponjë" (FOTO LAJM) Suedia do të përballet në fazën e 1/8 me Zvicrën. Një ndeshje e vështirë do të jetë kjo për Zvicrën pasi suedezët vijnë
Kujdes! Këto janë dy llojet e kancerëve që po vrasin shqiptarët Numri i të sëmurëve me kancer ka shënuar një ulje të lehtë, kjo ka ndodhur për pesë muajt e fundit. Kështu ka thënë drej
Shqiptarët bëjnë picën më të veçantë, mahnitën zvicerjanët (FOTO LAJM) Pjetri dhe Armendi, nuk jetojnë në Itali, në vendin i cili njihet për pizza, por në Zvicër. Ata kanë bërë një kthesë në
Babai i i Granit Xhakës, letër falenderimi për shqiptarët Babai i Granit Xhakës ka shkruar një letër publike për të falenderuar të gjithë shqiptarët për mbështetjen që i kanë bër
Botërori, shqiptarët miliona në lloto Nja nga bizneset që përfiton më së shumti nga Kupa e Botës në futboll, janë pa dyshim kompanitë e basteve sportive. Të g
Armë e fishekë në dasmë, shqiptarët mbeten shqiptarë dhe në Amerikë (VIDEO) "Na ka rrit tradita me pushkë e çifteli..." Një familje shqiptare nuk ka dalë aspak nga zakonet dhe ka festuare dasmë
Shqiptarët e shanë me libër shtëpie, Januzaj tregon pse nuk festoi golin me shqiponjë Dy lojtarët e Zvicrës me prejardhje nga Kosova, Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri, u ndëshkuan nga FIFA me gjobë për shka
Shqiptarët e blejnë naftën e benzinën më shtrenjtë se në Zvicër Në Shqipëri benzina kushton më shtrenjtë se sa në Zvicër. "Global Petroleum Prices" ka publikuar raportin me çmimet
Shqiptarët "shkatërrojnë" sitet pornografike: Këto janë skenat që shohin më shumë Publikohet raporti befasues, ky është lloji i seksit që preferojnë shqiptarët. A e dini se çfarë shikojnë më shumë sh
Era Istrefi zbulon surprizën që ka përgatitur për shqiptarët në finalen e Botërorit Një tjetër shqiptar na bëri krenarë ditën e djeshme në ndeshjen Zvicër-Kosta Rika. Futbollisti shqiptar Blerim Xhema
Miliarderi flet pas ndarjes nga Morena: Nuk i urrej shqiptarët Pak ditë më parë mediat online rozë shpërthyen në artikuj rreth një ndarje të mundshme mes Morena Tarakut dhe të dashuri
Shqiponja në Kupën e Botës, fjalët e Lorik Canës për festimin e Xhakës dhe Shaqirit I ftuar në një emision francez për radion “Tv Spirite”, ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana, ka folur për fe
"Zhgënjeu" shqiptarët, por Xhemaili merr vlerësimin maksimal sot (VIDEO) Zvicra u kualifikua në 1/16-at e finaleve të Kupës së Botës si vendi i dytë në Grupin E. Edhe pse zviceranët barazuan
Shqiptarët bëjnë historinë, Zvicra kualifikohet në fazën tjetër të Kupës së Botës (VIDEO) Zvicra e futbollistëve shqiptarë është kualifikuar në fazën tjetër të Kupës së Botës, mes 16-të skuadrave më të mira.
Shpërtheu portën e Kosta Rikës, Xhemaili "zhgënjen" shqiptarët (VIDEO) Blerim Xhemaili bëri një gol spektakolar ndaj Kosta Rikës në minutën e '31 duke e siguruar thuajse kalimin në fazën e dy
Birra zvicerjane nderon shqiptarët, surpriza e këndshme që do t'i tërbojë serbët (FOTO LAJM) Fabrika e birrës në Luzern e ka bërë ambalazh të veçantë për shishet e birrës që prodhon, në përkrahjes të ekipit kombët
Si serbët vrisnin shqiptarët që ndihmonin UÇK-në (VIDEO) Qindra shqiptarë, pjesëtarë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, janë vrarë gjatë përpjekjeve për të siguruar armë për luf
Shqiptarët e bëjnë më së miri! Tejkalohet shuma e gjobës së Xhakës dhe Shaqirit (FOTO LAJM) Shuma e këkruar prej 25 mijë euro tashmë ka kaluar pritshmërinë. Për vetëm disa ditë pas dënimit që FIFA i dha tre lo
U kapën me 350 mijë euro kokainë, arrestohen shqiptarët Dy shqiptarë të cilët janë kapur me kokainë, kanë përfunduar në prangat e autoriteteve italiane. Ata janë E.K. 24 vje
Raporti i frikshëm: Shqiptarët më të pakënaqurit e Europës Raporti “Cilësia e jetës- publikimi i të dhënave për të nxitur politika më të mira”, i hartuar nga Komisioni Europian, k