999 rezultate për

shqiptares

Historia e dhimbshme e shqiptares, shkoi të takonte të dashurin por përfundoi prostitutë Trafikimi i qënieve njerëzore dhe sidomos femrave të shfrytëzuara për prostitucion është një nga plagët më të mëdha të s
3 muaj për t'u qepur, fustani i shqiptares ka kushtuar sa një vilë në Bllok (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka shkëlqyer me fustanin e zi nga koleksioni i fundit i shtëpisë së modës "Ralph & Russo"
Shpikje shqiptarësh, prifti bekon pikën e llotos duke kënduar greqisht (VIDEO) Një gjë është e sigurt. Këto gjëra mund të ndodhin vetëm në Shqipëri. Një prift ortodoks i ka habitur të gjithë me ve
Ahmetaj sulmon keq Berishën: I ke duart me gjak shqiptarësh Ministri i Ekonomisë dhe i Finanacave, Arben Ahmetaj i është përgjigjur ish-kryeministrit Sali Berisha në lidhje me prot
Një braziliane shuan shpresat e shqiptares për medalje në Rusi Xhudistja Distria Krasniqi nuk ka arritur të rrëmbejë medalje në Mastersin e Rusisë, megjithatë ka arritur të përfundojë
Zbardhet roli kyç i shqiptares në bandën e Habilajve Brunilda Alikajt ka pasur një rol kyç në ndihmën që i jepte bandës së Moisi Habilajt në trafikun e drogës në Itali.
Historia si në telenovela e shqiptares që po përpiqet ta bindë gjykatën zviceriane Një histori e ndërlikuar, me shumë kthesa të papritura dhe e cila ende nuk ka marrë epilogun e saj, po zhvillohet prej v
Sherr me makina mes shqiptarësh në Austri Një sherr që ka shpërthyer në mes të disa personave që ngisnin automjetet e tyre në Graz, është përshkallëzuar duke shka
RRËNQETHËSE/ Historia e shqiptares që u mbijetoi serbëve duke mohuar Shqipërinë Ajo quhet Badushe Maxhuni, nga fshati Maxhunaj i Komunës së Vushtrrisë dhe arriti të mbijetonte nga forcat serbe meqë u
Abortoi fëmijën e paramilitarit serb, rrëfimi i tmerrshëm i shqiptares Historia e dhimbshme e një nëne e cila bashkë me fëmijë u dhunua sistematikisht nga paramilitarëve serbë. Nën urdhrat
3 vjet e zhdukur në Spanjë, mamaja e shqiptares: U zu me të dashurin edhe… Vazhdojnë kërkimet por pa rezultat për shqiptaren e humbur Sibora Gagani. Ajo është zhdukur prej 3 vitesh në Spanjë
Pas audit të verdhë, një bandë shqiptarësh me audi RS6 gri po terrorizon Italinë Një bandë e sofistikuar për grabitjen e bankomateve dhe kasafortave të blinduara është duke frikësuar zonën e Bruzzanos
Dëshmia e shqiptares që i shpëtoi sulmit në Suedi: Shija pjesë që fluturonin... Besarta Gashi bashkë me të bijën Leonidën nëntë vjeçe, kanë qenë shumë afër vendit ku një sulmues hyri me kamion në turm
Amaneti, lind shëndoshë e mirë foshnja e shqiptares që gjendet në koma në Itali Ka lindur shëndoshë e mirë vajza e nënës vetëm 25 vjeçare nga Shqipëria, e cila gjendet në koma dhe pa asnjë shpresë për
TRAGJIKE/ Kjo është shqiptarja që humbi jetën teksa kthehej nga puna (FOTO LAJM) Zbulohet identiteti i shqiptares që humbi jetën nga një aksident i tmerrshëm që ndodhi në autostradën 284, që lidh komun
Një grup shqiptarësh i vranë të dashurin, vajza tregon tmerrin: Ishin si kafshë të egra…(FOTO LAJM) Vetëm dy ditë më parë një grup shqiptarësh në Itali rrahën dhe masakruan për vdekje një 20 vjeçar Italian i cili u përpo
U masakrua nga një grup shqiptarësh, e fejuara e italianit: Isha aty, pashë gjithçka! Ka ndërruar jetë në spital i riu italian që u sulmua nga disa të rinj italianë e shqiptarë. Emanuele Morganti, 20 vjeç i
I riu italian prag vdekjes, rrihet barbarisht nga një grup shqiptarësh Policia italiane ka arrestuar një grup shqiptarësh pasi rrahën gati për vdekje një të ri italian. Ngjarja ka ndodhur
Arrestohen dy shqiptarë, drejtonin “laboratorin” e kokainës në Itali Policia Italiane ka zbuluar një qëndër të përpunimit të drogës në një garazh në Livorno të Italisë. Mësohet se pronarët
Derbi shqiptarësh sot në Seria A (FOTO) Kampionati italian do të startojë javën e 26-të me duelin mes Napolit dhe Atalantës,një sfidë mjaftë e bukur e cila në f