999 rezultate për

shqetesime

Balotelli për rekord, alarmi El Shaarawy Mario Balotelli dhe Stephan El Shaarawy: dy faqe të së njëjtës medalje kuqezi. SuperMario me golin e shënuar ndaj Parmës
Pasaporta për kosovarët, deklarata e Berishës shqetëson PE -në Deklarata e kreut te qeverise, Sali Berisha për pajisjen me pasaporta shqiptare të shtetasve kosovare ka krijur shqetesi
"Fundi i botës", NASA: Po rritet numri i vetëvrasjeve Parashikimi i fisit Maya për apokalips në dhjetor të vitit 2012 ka sjellë mjaft shqetësime tek njerëzit ndërsa NASA ka s
Rama në Divjakë: Shteti ka braktisur fshatin Kreu i partisë Socialiste Edi Rama ka udhëtuar të hënën drejt Divjakës ku është takuar me disa fermerë të këtij qyteti.
Shqiperia kalon me kushte provimin e vjeshtës Kreu partiste Socialiste Edi Rama ka komentuar progres-raportin për Shqipërinë. Ai shkruan në Twitter se dokumenti i KE-
Shqetësimet e qytetarëve, Totozani takim me përfaqësues të CEZ Avokati i Popullit Igli Totozani u takua sot me drejtorin e Divizionit të Shpërndarjes në kompaninë CEZ për të diskutuar
Konflikti për kufirin detar, policia takon peshkatarët Pas shqetësimeve që këta të fundit kanë përcjellë pak ditë më parë Policia Kufitare në Sarandë ka marrë një takim me dre
Mima, Shehu dhe Maliqi shprehin shqetësimet tek Berisha Tre deputetë të partisë Demokratike gjatë mbledhjes së grupit gjatë ditës së hënë kanë shprehur shqetësimet e tyre në li
Reciprociteti Kosovë-Shqipëri, sjell shqetësime Kërkesa për reciprocitet me Shqipërinë, nga diplomatë të këtij vendi vlerësohet e pavend. Ambasadori Islam Lauka thotë s
Mediat greke pralajmërojnë daljen e Greqisë nga “Shengen” Greqia rrezikon të dalë nga zona "Shengen". Këtë paralajmëron një gazeta greke, e cila rendit disa arsye të largimit të
Berisha do ankohet te Gruevski Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha nesër në Shkup do të shprehë ankesa në adresë të homologut Nikolla Gruevski, lid
Raporti i KE shqetësime për tensione etnike Raporti i Progresit i Komisionit Evropian shpreh shqetësim më shumë për marrëdhëniet ndëretnike në përgjithësi, duke kuj
Shqetësimet e BE-së për Kosovën Raporti aq i pritur dhe i përfolur i Komisionit Evropian për Kosovën, si dhe vendet e tjera të përfshira në paketën e zg
Ahmeti shpreh shqetësime për Kosovën Kryetari i BDI-së z. Ali Ahmeti ka pritur sot në selinë e Bashkimit Demokratik për Integrim në Tetovë, Ambasadorin Ralph
Ja shqetësimet e SHBA-së për Maqedoninë Sundimi i ligjit në Maqedoni, liria e medieve dhe zgjidhja e kontesit të emrit me Greqinë janë disa nga çështjet që shqe
Presidenti Topi thërret KLD-në Presidenti i Shqipërisë, Bamir Topi, nesër do të thërrasë Këshillin e Lartë të Drejtësisë. Presidenti i ka kërkuar KLD-
Shqetësimet në internet Sipas një studimi britanik, rrjetet sociale dhe celulare nuk bëjnë aq sa duhet për të ndihmuar viktimat e ngacmimeve në
Ban Ki-mun: Gadafi të ndalë luftimet Sekretari i përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Ban Ki-mun i ka ripërsëritur thirrjen autoriteteve të Libisë t`u japin
Japoni, konfirmon 8600 persona të vdekur Agjencia Kombëtare e Policisë në Japoni ka deklaruar se ka shqetësime se numri i të vdekurve nga tërmeti dhe cunami mund
Mediat evropiane shqetësime për fluksin e azilkërkuesve Mediat evropiane vazhdojnë të shprehin shqetësimet lidhur me fluksin e azilkërkuesve nga Maqedonia dhe Serbia në vendet