999 rezultate për

shpirt

"Është rrahur deri sa ka dhënë shpirt", dëshmia tronditëse e prindërve të Marvi Mihalit Sot në Gjykatën e Tiranës është zhvilluar seanca gjyqësore për vrasjen e të riut Marvi Mihali. Kujtojmë se Mihali u
Këto pamje të kënaqin shpirtin, Kosova feston me këngë fitoren (VIDEO) Të fitosh një herë me një rezultat të thellë mund të jetë rastësi, por 9 gola në 2 ndeshje nuk mund të rezultojë kurrë s
"Më dhemb në shpirt", Mavraj reagon para ndeshjes me Uellsin Po zhvillohet në Durrës konferenca për shtyp e trajnerit të Kombëtares Shqiptare të futbollit Panuçi dhe kapitenit Mërgi
Nëse në shtëpinë tuaj vini re këto gjëra, vendi është i pushtuar nga shpirtrat 1. Ndryshime të pashpjegueshme në temperaturë Një ndër mënyrat më të thjeshta për të dalluar nëse keni të bëni me një
Ronaldo u merr “shpirtin” punonjësve privat Shum kush mund ta ketë ëndërruar që të jetë pjesë e stafit të Cristiano Ronaldo-s, por kjo nuk do të thotë se do të jetë
Serbi përqafon me shpirt shqiptarin e Kosovës (FOTO LAJM) Të shumta kanë qenë pikëpyetjet e ngritura për raportin e futbollistëve serbë dhe shqiptarëve të Kosovës, të cilët janë
Kantautori injoron publikisht këngën më të klikuar shqiptare: "Të ka lali shpirt, pa kualitet" Genc Salihu u bë edhe më shumë i njohur në Shqipëri pasi u bë pjestar i jurisë në The Voice. Ama i ftuar këtë herë n
Tifozët e Tiranës ironizojnë Braçen, ai ua kthen pas fitores Derbi midis Tiranës dhe Partizanit përveç lojës ka patur zhvillime edhe në shkallët e stadiumit. Kanë qenë tifozët e
Erjon Braçe dedikim prekës për Leon: Shpirti yt na udhëhoqi Partizani ka fituar një ndeshje tepër të rëndësishme mbrëmjen e djeshme kundër Tiranës. Por ndryshe nga herët e tjer
Pacolli nxjerr foto me të, ndërsa Daçiçi vazhdon ta luftojë me mish e shpirt Kosovën Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç, ka thënë se Serbia do të dërgojë një note proteste në Kombet e Bas
McGregor kërcënon Khabib: Zoti ruajtë shpirtin tënd Pritja e madhe mbaroi. Conor McGregor dhe Khabib Nurmagomedov janë takuar për herë të parë mes tyre, në konferencën për
Aida Shtino publikon fotot e rralla e përlot fansat me dedikimin plot emocion (FOTO LAJM) Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri. Pavarësisht shkëputjes nga ekrani, Shtino do të nji
UFO apo shpirtra? Pas këtyre fotove fshihen histori të frikshme Dihet që historitë për UFOT, magjitë apo fantazmat do të ngjallin gjithmonë mister tek njerëzit. Shpesh të ndjerë sik
Pushtim UFO-sh apo shpirtrash, 5 histori të pashpjegueshme (FOTO LAJM) Dihet që historitë për UFOT, magjitë apo fantazmat do të ngjallin gjithmonë mister tek njerëzit. Shpesh të ndjerë sik
Pamje tronditëse: Momenti kur shpirti del nga trupi i vajzës së aksidentuar (VIDEO) Vajza e njohur vetëm si Manee, ka qenë duke udhëtuar me motoçikletë në Lopburi të Tajlandës, kur është përplasur me një
Histori njerëzore, ishte i varfër materialisht po jo në shpirt Një histori prekëse na vjen nga Amerika ku një i pastrehë tashmë është zotërues i të paktën 380 mijë dollarëve dhe shuma
Gruaja 20 vjet më e re ‘i merr shpirtin’ burrit, urdhri i mbrojtjes ‘shpëton’ 77-vjeçarin Rasteve të dhunës në familje, ku më të shpeshta janë ato të burrave ndaj bashkëshorteve të tyre, nuk i mungojnë edhe të
E dashura e Izetit prek me fjalët: Të dua shumë o shpirti im! E dashura e Izet Haxhise, ka postuar nje shenim te gjate ne profilin e tij në lidhje me ish-truprojën e Sali Berishës.
Shpirtra dhe zhurma misterioze, pse këto vende janë të mallkuara Në këtë listë janë vende nga shtete të ndryshme por që të gjitha kanë një pikë të përbashkët. Të gjitha në sipas transme
E pashpirt! Modelja serbe bën foto me babain e vdekur (FOTO LAJM) Një modele serbe është kritikuar jashtë mase për shkak se bëri selfie me babain e vdekur dhe e postoi në rrjete sociale.