999 rezultate për

shpirt

Flet e mbijetuara e përdhunimeve në Kosovë: Nuk është e lehtë të ndash dhimbjen e shpirtit që thyen zemrat E mbijetuara e dhunës seksuale e luftës në Kosovë, Shyhrete Tahiri Sylejmani, ka dorëzuar kallëzimi penal në Prokurorinë
Letra e mësuesit shkodran para pushkatimit: Të kam dasht me shpirt! Letra e Mark Shllakut drejtuar bashkëshortes, pak orë para pushkatimit: “Angje! Në t'u mbushtë mendja me u martu, e ke l
Italianët japin alarmin:Të pashpirt! Shqiptarët shfrytëzojnë 120 mijë femra në rrugë Mafia shqiptare kontrollon biznesin e trafikut të prostitucionit në Itali. Në një material të publikuar sot me titull
Shkëmbeu vajzën 1 vjeçare me 1 makinë të përdorur, nëna e pashpirt përballet me drejtësinë Një grua në Karolinën Veriore është vënë në pranga pasi akuzohet ta ketë shkëmbyer vajzën e saj 1-vjeçare me një makinë
Donte t'i nxirrte djallin nga shpirti, babai i merr jetën me ujë të valuar djalit 6 vjeç Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Arizona. Një baba akuzohet se vrau djalin e tij 6-vjeç, pasi i dha të pinte u
Bie nga froni “Të ka lali shpirt”! Ju prezantojmë këngën shqip më të klikuar në YouTube (VIDEO) “Të ka lali shprit” tashmë nuk është kënga shqip më e klikuar e YouTube. Kënga e cila u publikua në janar të vitit 20
"Me trup, shpirt dhe mendje të fortë", mesazhi i Georgina Rodriguez (FOTO LAJM) E fejuara e CR7 Georgina Rodriguez vijon të jetë mjaft aktive në Instagram, shkruan Albeu.com. Modelja e cila është e
Zbuloni arsyet përse shenja e kundërt në astrologji është shpirti juaj binjak Të kundërtat tërheqin,të paktën kështu thuhet e besohet gjerësisht. Ashtu siç mund ta merrni me mend, nuk është gjithmon
"Sidomos dje na këpute shpirtin!", Hajdari ironizon Kryemadhin (FOTO LAJM) Deputetja Rudina Hajdari ka publikuar një status në rrjetet sociale ku ka ironizuar kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi
Ju lutet me shpirt që të vazhdojnë xhirimet! Anxhela zbulon prapaskenat e klipit (VIDEO) Pak ditë më parë, Anxhela Peristeri hodhi në treg këngën e saj më të re që mban titullin “Shpirti i bukur”. Kënga u p
E TRISHTE/ Gruaja e pashpirt fik cigaren në kokën e qenit të vogël (FOTO LAJM) Grupet për të drejtat e kafshëve janë duke u përpjekur të identifikojnë një grua e cila është filmuar duke i djegur fyty
Shpirt aventurier, Tuna provon sfidën e rrezikshme dhe tremb të pranishmit (VIDEO) Tuna është një këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar dhe kosovar. Vetëm disa ditë më parë këngëtar
Shpirti Luanës e di ç'ka hequr, të qeshim apo të qajmë me prapaskenat e klipit? (VIDEO) Luana Vjollca për ditëlindjen e saj të 28-të kishte përgatitur një surprizë vërtet speciale për fansat. Këngëtarja pu
Mami mos vdis, mami..! Tmerr në Turqi, burri ther gruan në sytë e vajzës lutjet e saj të këpusin shpirtin (VIDEO) Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur dy ditë më parë në Turqi duke tronditur të gjithë opinionin publik. Burri theri is
Ngjyrat që ju nevojiten në jetën tuaj për të përmirësuar gjendjen shpirtërore dhe shëndetin Pse përjetojmë ndjenja negative? si depresioni dhe ankthi? Truri ynë mundohet ta luftojë, të vrapoj dhe të ngrihet ku
PSG pa "shpirt", mposhtet nga Rennes (VIDEO) Pas fitores javën e kaluar PSG ka humbur në ndeshjen e dytë në kuadër të Ligue 1. Skuadra e Rennes tregoi karakter në kë
233 shpirt në bord, del videoja e tmerrit nga avioni që piloti hero e uli në arën me misër (VIDEO) Gjatë mesditës së sotme një avion i Ural Airlines u detyrua të ulej në një arë me misër pasi motorrët u goditën prej një
"Shpirti po më digjet", Stresi bën përsëri publike vuajtjen pas ndarjes (VIDEO) Stresi ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pas ndarjes nga bashkëshortja Keisi e cila pak ditë më parë u largua nga
"Shpirt sirene", e lagur dhe transparente Luana nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Luana Vjollca është një nga personazhet më të ndjekura shqiptare në rrjetin social Instagram. Duke e ditur mirë influ
TRONDITESE/ E penguan të bënte seks, nëna e pashpirt vret dy vajzat e mitura (FOTO LAJM) Një histori e trishtë dhe neveritëse është bërë publike së fundmi në mediat britanike. Një nënë 23 vjeçare është shpall