999 rezultate për

shpeton

Rey Manaj nuk i shpëton pezullimit edhe pas provave të dorëzuara nga Barcelona (VIDEO) Provat filmike dhe kërkesa e Barcelonës nuk kanë mjaftuar për të shpëtuar Rey Manajn nga pezullimi me një ndeshje si pas
Kërcënoi Tahirin, dhunoi babain, gruan dhe kushëririn: Vladimir Gjuta i shpëton sërish hekurave Pak ditë më parë Vladimi Gjuta ra sërish në pranga pasi dhunoi me çekiç kushëririn e tij. Sot Gjykata ka vendosur ta
U kap duke vjedhur, modelja i shpëton burgut sepse është e bukur Një modele e njohur polake është lëshuar nga gjykata e Londrës pasi gjykatësi anglez Grant McCrostis i kurseu dënimin me
Eliminoi kryekomisarin Dritan Lamaj, Arben Frroku i shpëton burgimit të përjetshëm Biznesmeni Arben Frroku, vëllai i ish-deputetit Mark Frroku i ka shpëtuar burgimit të përjetshëm. Gjykata holandeze e ka
Trajleri del nga rruga në Librazhd, shpëton mrekullisht shoferi Rruga Elbasan Librazh dhë në vijim për Prenjas vijon të mbetet burim aksidentesh pasi ditët e fundit janë regjistruar di
VIDEO/ "Më lini mua, shpëtoni fëmijët", nëna përlot pasi u nxorr nga rrënojat në Turqi Pamjet që vijnë nga Turqia pas tërmetit të mbrëmshëm janë tragjike. Deri më tani janë konfirmuar 22 të vdekur dhe më
Futbollistin e Realit tentojn ta grabisin në rrugët e Madridit, shpëton paq Sulmuesi i Real Madrid, Mariano Diaz, ka rënë pre e një grabitjeje ditën e djeshme. Lojtari i lindur në Barcelonë ishte
Shpëtoni nga kolla torturuese shpejt dhe pa dhimbje me 4 receta Një kollë e vazhdueshme në një fëmijë mund të bëhet një gjë e zakonshme gjatë muajve të ftohtë të dimrit. Për fat të mir
Bën "copë" Lambon 200 mijë euro, shpëton për mrekulli portieri i Man United (FOTO LAJM) Portieri i Manchester United, Sergio Romero, ka pësuar një aksident me makinën e tij sportive me vlerë 170 000 paundë af
E rrëmbyen dhe e droguan, si arriti 14 vjeçarja t'i shpëtonte 3 rrëmbyesve Aplikacioni mjaft i njohur Snapchat ndihmoi që një 14-vjeçare e rrëmbyer nga tre burra të gjendej dhe të shpëtohej nga p
Zidane flet pë VAR-in: Një ditë të dëmton, një ditë të shpëton Zinedine Zidane ka folur për VAR-in, që u përdor disa herë në ndeshjen e së shtunës mes Real Madridit dhe Sevillës.
4 receta si të shpëtoni fëmijët nga kolla torturuese shpejt dhe pa dhimbje Një kollë e vazhdueshme në një fëmijë mund të bëhet një gjë e zakonshme gjatë muajve të ftohtë të dimrit. Për fat të
Shpëtoni fëmijët nga kolla torturuese shpejt dhe pa dhimbje Një kollë e vazhdueshme në një fëmijë mund të bëhet një gjë e zakonshme gjatë muajve të ftohtë të dimrit. Për fat të mir
Bejtja: Marrëveshja zgjedhore nuk i shpëton shqiptarët Gazetari Andi Bejtja e shikon me dyshim marrëveshjen e re politike, për reformën zgjedhore. Në emisionin Opinion ai tha
Bëni kujdes! Si t’i shpëtoni thirrjeve mashtruese në celular Nuk janë një fenomen i panjohur, por ndoshta e keni harruar. Thirrjet mashtruese nga telefoni janë rikthyer sërish kë
Hiqni dhjamin nga gjuha, që të shpëtoni nga gërhitja dhe belatë e gjumit A e keni pyetur veten ndonjëherë: a kam një gjuhë të dhjamur? Nuk është pyetje boshe. Nëse jemi një nga një miliardë
11 orë në det, Leonardo DiCaprio i shpëton jetën një personi (FOTO LAJM) Leonardo DiCaprio pati një mundësi të dytë për të tërhequr vëmendjen dhe ai e shfrytëzoi. Sipas lajmeve të fundit është
Tentoi të shpëtonte vajzat nga zjarri, babai humb jetën tragjikisht së bashku me fëmijët Një burrë ka humbur tragjikisht jetën bashkë me dy vajzat e tij pasi tentoi t’i shpëtonte ato nga zjarri që kishte përfs
E eliminuan në sy të gruas dhe djalit ende të mitur, detaje nga atentati i Flamurit (FOTO LAJM) Një atentat mafioz i mori jetën producentit Flamur Beqiri natën e Krishtlindjes së këtij viti. Beqiri u eliminua para
Rrëmbeu vajzën në Fushë-Kosovë, ajo shpëton dhe ia mbath Policia e Kosovës ka njoftuar se dje i dyshuari ka rrëmbyer një vajzë në Fushë Kosovë nën kërcënimin e një shufre të met