999 rezultate për

shpesh

Spikerja e njohur e lajmeve rrëfen luftën me ankthin: Mendoja se do të vdisja! 10 tetori njihet në botë si Dita e Shëndetit Mendor. Emisioni “Ftesë në 5”, bëri një panoramë të plotë të kësaj dite,
Ronaldo njofton tërheqjen nga kombëtarja e Portugalisë Cristiano Ronaldo ka bërë me dije vitin se kur do të tërhiqet nga kombëtarja e Portugalisë. Nuk do të ndodhë tani, por p
5 llojet e njerëzve toksikë, që kurrë nuk duhet t’i mbani afër 1. Ata që nuk e pranojnë fajin “Njerëzit që e kanë të shkatërruar jetën e tyre, kanë një tendencë të fortë për t’i fa
Parashikimi i motit për nesër: Vranësira të shpeshta dhe reshje shiu Ditën e nesërme (25 shtator), zonat jugore do të jenë me kthjellime të pakta dhe vranësira të shpeshta. Sipas Meteoal
Gjithë sy e veshë, Scott Disick i komenton Sofia-s pas ndarjes (FOTO LAJM) Scott Disick dhe Sofia Richie i dhanë sërish fund lidhjes së tyre të gjatë të dashurisë dhe ende nuk dihet nëse këtë her
Për t'i "mbyllur gojën", disa këshilla si të shprehni mendimin tuaj bindshëm (FOTO LAJM) Siç thoshte pinguini nga Madagaskari, “Arsyet më duken të lodhshme dhe të mërzitshme. Ne do të përdorim forcën.” Njerëzi
E kanë zilinë e lindur! Ruhuni nga keto shenja horoskopi Zilia ndonjëherë lind me njeriun. Ajo në fakt konsiderohet një pasiguri dhe njerëzit duhet të përpiqen ta superojnë, poë
Kunata si këto të dyja, marrëdhënia fantastike e Almedës me motrën e bashkëshortit (FOTO LAJM) Nëse sipas legjendave urbane kunatat nuk shkojnë dhe aq mirë me njëra-tjetrën, ky nuk është fare rasti i Almeda Abazit d
10 llojet e veturave që vidhen më së shpeshti në Gjermani Megjithëse në rënie, numri është ende mbresëlënës: të dhënat nga Shoqata e Kompanive të Sigurimeve (GDV) tregojnë se në
Gabimet që bëni më shpesh kur lani dhëmbët me furçë (FOTO LAJM) Shëndeti i tyre është gjithashtu një tregues i shëndetit tuaj fizik, duke qenë po aq delikate sa organet e tjera jetësor
Dikush t'i japë një shpjegim, fotot më të çuditshme që keni parë (FOTO LAJM) Na ndodh shpesh të befasohemi nga gjërat që shohim gjatë jetës së përditshme dhe shpesh mbetemi pa fjalë. Si në rasti
Pyetja më e shpeshtë që nënat e ardhshme u bëjnë mjekëve Si një zakon, apo si një nevojë, kafeja është kthyer në një pjesë të pandashme të ditës. Por çfarë ndodh kur një femër ë
Do të shokoheni! Mësoni sa shpesh duhet t’i ndërroni të brendshmet Gratë duhet t’i ndërrojnë të brendshmet e tyre të paktën një herë në vit. Kjo është këshilla që japin ekspertët dhe si a
Sa shpesh duhet t'i ndërroni të brendshmet? Gratë duhet t’i ndërrojnë të brendshmet e tyre të paktën një herë në vit. Kjo është këshilla që japin ekspertët dhe si a
Jo vetëm shtëpinë, si të pastroni mjetet e higjenës dhe vendet "ideale" ku fshihen bakteret (FOTO LAJM) Janë të gjitha mjetet që përdorim në betejën me pluhurin, i cili kërcënon vazhdimisht shtëpinë tonë. Duke bërë punën
Vezulluese majë jahtit, Anxhelina Hadërgjonaj ngre temperaturat (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj është padyshim një ndër personazhet publik më të komentuar të showbizzit shqiptar. Ajo ka tërh
"Më kërcënon se di çdo gjë për mua", studentja nga Tirana tregon telefonatat e frikshme Pas një viti me telefonata të paidentifikuara , një studente nga Tirana është mbyllur në shtëpi nga paranoja se dikush e
Vajza kini kujdes! Meshkujt e horoskopit që tradhëtojnë Doni të dini se cilat janë shenjat zodiakale të burrave më pak besnikë në dashuri? Lexoni më poshtë: Shigjetari
Vuani nga tensioni i ulët i gjakut, mësoni si të shpëtoni nga ky shqetësim Tensioni i ulët i gjakut është mjaft i përhapur edhe pse dëgjojmë më shumë të flitet për presionin e lartë. Shpesh është
FOTO/ Ky është fenomeni i pazakontë që po ndodh shpesh në qiejt e Britanisë së Madhe Një fenomen i çuditshëm është duke ndodhur sipas meteorologëve në qiejt e Britanisë së Madhe gjatë muajve të fundit.