999 rezultate për

shpejti

Së shpejti dasëm! Zbulohet se kur do të martohet Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj Eni dhe Genci njohën në vitin 2017 dhe kanë tre vite bashkë dhe lidhjen e tyre e mbajtën të fshehtë deri në një farë koh
Erdhi "Lokomotiva", seriali 100% shqip së shpejti në Kinema Nëse ju kanë munguar serialet shqip, kemi një lajm të mirë për ju. Një prodhim 100 % shqiptar është rrugës dhe shumë
Polemikat ndezën rrjetin, reagon Drejtori i Festivalit në RTSH Drejtori i Përgjithshëm i RTSH-së, Thoma Gëllçi ka reaguar pas zhurmës që shkaktoi Festivali i 58-të i Këngës. Sipas
Tufa nuk dorëzohet përballë Brahos: Së shpejti padi të reja Pas vendimit të Gjykatës së Tiranës për të pushuar çështjen në ngarkim të Brahos për shpifje, Agron Tufa deklaroi se nuk
Paskemi dasmë! Renis Gjoka së shpejti drejt altarit (FOTO LAJM) Këngëtari Renis Gjoka ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Shiko Kush Luan” të Luana Vjollcës. Gjatë njërës
Së shpejti si aktore, Xhensila paska në plan t’i futet kinematografisë dhe sapo e zbuloi (VIDEO) Pak ditë më parë Bes Kallaku mbajti premierën e filmit “Falco” në Prishtinë. Pjesë e premierës ishin artistë të njohu
Bes Kallaku i zbulon sekretin, Ledri Vulën së shpejti do ta shohim në një film? (FOTO LAJM) Ledri Vula është një prej këngëtarëve më të dashur për publikun shqiptar për muzikën që ai ka bërë ndër vite. Reperto
Së shpejti kanceri i gjirit do të kurohet brenda 10 ditëve Çdo vit, qindra gra përballen me sëmundjen e kancerit të gjirit dhe duhet të kalojnë shumë ditë nëpër spitale duke bër
Menaxheri i Kumbullës: E ndjek Interi, së shpejti nisin negociatat Marash Kumbulla është një nga zbulimet e kampionatit italian në këtë sezon, pasi ka arritur të fitojë një fanellë titull
"Pasardhësi" i Top Fest, TOP-i prezanton festivalin e ri që fillon së shpejti (FOTO LAJM) Top Channel do të sjellë një format të ri i cili duket se do të jetë pasuesi i "Top Fest", festivalit që bëri revolucion
Së shpejti bëhet nënë, aktorja e dashur për shqiptarët tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Aktorja e famshme nga "Ditari i princeshës", film të cilin me siguri e keni parë të gjithë, Anne Hathaway është shtatzën
"Më more Lorikun, të urrej", Monika i kthen përgjigje ndjekëses Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika së shpejti do bëhen prindër për herë të dytë. Çifti do bëhen me vajzë dhe ia
"Zogu i zi", aeroplani i ndërtuar në fund të viteve '50 ende më i shpejti në botë (FOTO LAJM) Edhe pse u ndërtua dekada më parë, vazhdon ende të jetë aeroplani më i shpejtë në botë. Avioni Lockheed SR-71, i krij
Klaudia Pepa mes flakëve! Së shpejti do ta shohim në këtë televizion italian (FOTO LAJM) Klaudia Pepa më në fund do të bëhet pjesë e një programi të veçantë në Canale 5. Balerina e njohur shqiptare e ka dhë
SPAK së shpejti gati, kjo është formula e re (FOTO LAJM) KLP është duke diskutuar momentalisht mundësinë e ngritjes së SPAK brenda nëntorit përmes formules së propozuar, 8+2. Si
Macron së shpejti vizitë në Shqipëri dhe Maqedoninë e Veriut Presidenti francez Emanuel Makron (Emmanuel Macron) pritet të vizitojë Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut muajin e ardhs
Mickoski: Së shpejti do të kemi qeveri teknike Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickoski pas takimit të liderëve theksoi se është me rëndësi që u riafirmuan qëndrime
E mbani mend Selinën e "Rebele"? Do martohet së shpejti (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend serialin e famshëm “Rebelde”, i cili na fiksoi dikur të gjithëve para ekranit. Çdoku
Së shpejti në treg, birrë në shishe të letrës Marka e birrës, Carlsberg, është në fazat e zhvillimit të një shishe të birrës nga letra. Kompania daneze pretendon s
E shpëtoi një mrekulli, Teqja: Më e keqja kaloi, së shpejti do të jem gati Portieri i Partizanit, ndërsa po rregullonte një tendë, ka rrëshqitur por për fat ka rënë në pemë e më pas në tendën pos