999 rezultate për

shpe

Takimet e Saimirit të xhiruara si film, 2 gafa në "Love Story" që nuk i shpëtuan publikut (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme u transmetua pjesa e radhës e “Love Story”-t. Saimiri kreu tre takime romantike, por ato që do të fit
Kurti në takimin me ambasadorin amerikan: Shumë shpejt do formohet Qeveria e re Ditën e sotme kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti u takua me ambasadorin amerikan, Philip Kosnett. Këtë takim e ka konfi
Rama pozon me vogëlushen, në rrjet shpërthejnë komentet: Kaq e vogël, me maskë! Kryeministri ditën e sotme ka vizituar një shtëpi të rindërtuar pas tërmetit ku është ulur duke shkëmbyer fjalë edhe me
Krah Edi Manushit, Shqipe Hysenaj shumë shpejt pjesë e një emisioni (FOTO LAJM) Shqipe Hysenaj është konkurrentja e parë e cila u pezullua nga emisioni “Për’puthen” dhe largimi i saj bëri bujë të madh
Shkodra nën ujë e acar, Voltana Ademi sulmon ashpër Ramën: 40 ditë të përmbytur! Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi ka reaguar publikisht në lidhje me gjendjen e përmbytrjeve në qarkun e Shkodrës
Erdogan sulmon ashpër SHBA: Ose me ne ose kundër nesh! "Nëse jeni me ne në NATO, do të jeni të sinqertë me ne. Ju do të jeni pranë nesh. Jo pranë terroristëve..." Me këto f
Mustafa konfirmon dorëheqjen: Shumë shpejt zgjedhim kryetarin e ri Isa Mustafa ka njoftuar se shumë shpejtë do të mbledh kryesinë e Kuvendin e LDK-së për të kërkuar zgjedhjen e kreytarit
Haradinaj nuk beson tek Exit Pollet: Të presim rezultatet Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur për mediat pas mbylljes së votimeve dhe fillimit të
OBSH në Wuhan: Koronavirusi mund të ketë shpërthyer më herët COVID-19 mund të jetë përhapur në Kinë shumë kohë më parë nga çfarë është raportuar nga autoritetet shëndetësore. Kët
Gjenden brenda shpellës trupat e 13 shtetasve turq të vrarë nga militantët kurdë Forcat turke kanë gjetur trupat e 13 shtetasve turq të rrëmbyer nga kryengritësit kurdë në Irakun verior. Lajmi është bë
Acar dhe pa energji elektrike, si iu shpëtua jeta mes dëborës dy pacientëve në Elbasan Një ndër qarqet më të bllokuara nga dëbora është edhe Elbasani ku reshjet e dëborës nuk kanë pushuar gjatë gjithë natës
Shpërthim i fuqishëm në Lezhë, ushtria e policia zbresin në terren "Lokalin e marrë me qera nga shtetasi V.Sh.,banues në fshatin Mërqi,Lezhë, ka shpërthyer një sasi e vogël e dyshuar lënd
Dëgjohet një shpërthim i fuqishëm në Shëngjin Mbrëmjen e sotme është dëgjuar sërish një shpërthim i fuqishëm në bregdetin e Shëngjinit. Shpërthimi është dëgjuar d
Një ditë para zgjedhjeve, BE: Kemi besim që Presidenti do të zgjidhet shpejt Shefi i Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Tomas Szunyog dhe shefat e misioneve anëtare të bllokut evropian në Kosov
Hakmarrje? Dalin dy pistat e policisë për shpërthimin në Pogradec Ditën e sotme në oborrin e një banese në Pogradec shpërtheu lëndë plasëse. Nga hetimet paraprake të policisë, kanë d
Shpërthim me lëndë në oborrin e një banese në Pogradec Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur në oborrin e një banese në fshatin Starovë të Pogradecit. Policia thotë se
"Shpërthejnë" gjobat, dy demokratët e pësojnë me miliona lekë Që pas paralajmërimit të kryeministrit Rama, shumë subjekte politike janë gjobitur për shkak se kanë mbajtur takime për
Shpend Ahmeti tregon "skenarin" e Kurtit: Do të bëhet kryeministër i Shqipërisë Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmetim e ka "fryrë" skenarin sipas të cilit ka aktualisht Albin Kurti. Sipas tij, Kur
Nuk është i panjohur, njihuni me konkurrentin e ri të "Përputhen" që ka jetuar në shpellë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Për’puthen” erdhën dy djem të rinj, të cilët iu bashkuan konkurrentëve të tjerë të prog
Studimi i INSTAT: Familjet e arsimuara ulën konsumin gjatë viteve 2017-2019 Familjet që kishin kryefamiljarin me arsim të lartë kanë ulur konsumin në vitin 2019 në raport me vitin 2017, në pjesën