999 rezultate për

show

Dashuria nuk ka korniza, të famshmet shqiptare që e zgjodhën partnerin më të ri se vetja (FOTO LAJM) Asnje nga ne nuk e di se si dhe sa do te zgjase nje histori dashurie. Per secilin prej nesh deshira eshte e madhe per nj
Messi dhuron show, shikoni çfarë bën në stërvitje (VIDEO) Leo Messi duket se është gati të kthehet në fushë dhe të tmerrojë mbrojtësit kundërshtarë. Duket se ndalesa prej më s
"Degjenerim, show kaq kriminal", Agron Llakaj i zhgënjyer nga programi shqiptar (VIDEO) Programi më i ri që ka startuar në "Top Channel" çdo të premte “Aventurierët” vjen në formën e një reality show, por që
Dhuroi "show" duke goditur në ajër me kallashnikov, arrestohet 23-vjeçari në Pukë Një 23 vjeçar ka qëlluar në ajër me kallashnikov nuk trembur banorët e zonës, të cilët mënjëherë kanë thirrur policinë.
Pas 3 vitesh bashkë, çifti i njohur i showbizit i jep fund lidhjes (FOTO LAJM) Pas 3 vitesh bashkë një nga çiftet më të komentuar të showbizit, sidomos për diferencën e tyre në moshë, Scott Disick, 3
Ylli i show-t amerikan "çmend" 4 milion ndjekësit, nuk ndalet me foto provokuese (FOTO LAJM) "Too Hot to Handle" është reality show amerikan ku disa të rinj kalojnë disa ditë bashku duke u njohur dhe krijuar lidhj
4 vite të fejuar, çifti i njohur showbizit shqiptar deklarojnë ndarjen (FOTO LAJM) Prej kohësh ishte përfolur se modelja shqiptare, Heidi Lushtaku dhe boksieri Robin Krasniqi i kanë dhënë fund fejesës së
"Prindër për herë të parë", çifti i showbizit shqiptar japin lajmin e ëmbël (FOTO LAJM) Pak kohë më parë mediat zbuluan se kompozitori shumë i pëlqyer nga publiku, Kledi Bahiti është në një lidhje dashurie me
Kastro Zizo flet për ndërprerjen e programit të tij: Emisionit tim iu pre koka (VIDEO) Në një lidhje për "Rreze Dielli", Kastro Zizo ka folur për ndërprerjen e programit të tij “Late Night show”. Ai ka t
E pranoi publikishit, Capital T është lidhur më një nga vajzat e Showbizit (FOTO LAJM) Reperi shumë i dashur për publikun, Capital T, është treguar gjithmonë shumë i rezervuar në lidhje me jetën e tij privat
Xherdan Shaqiri dhe këngëtarja e njohur kosovare janë çifti më i ri showbiz-t shqiptar? Këngëtarja Dhurata Ahmetaj dhe futbollisti Xherdan Shaqiri janë në jë lidhje, sipas prive.al Shkak për këto aludime j
Para 2 milion ndjekësve, Enca zbulon lidhjen me personazhin e famshëm të showbizit (FOTO LAJM) Enca ka vendosur t'i kthejë përgjigje pyetjeve të fansave të saj kuriozë të cilëve u ka zbuluar gjithçka për veten. Pyet
Dieta që ka dobësuar yjet më të famshëm të showbiz-t në botë Duke qenë se është bërë e njohur vitin e kaluar, nuk ju falet që të mos e dini se çfarë është “dieta e sirtfood”. Pas
Messi dhuron "show", shikoni si driblon kundërshtarin (VIDEO Lionel Messi prodhoi një driblim fantastik në ndeshjen e Barcelonës ndaj Getafes. Messi gjunjëzoi duke e dribluar k
U ndanë për një kohë të gjatë, ribashkohet çifti më i dashur i showbizit (FOTO LAJM) Këngëtari Zayn Malik dhe supermodelja Gigi Hadid, i dhanë fund lidhjes së tyre në mars të vitit 2019. Në janar të këtij
"E gjitha është show", reagon avokati i Shullazit pas thirrjes së OFL OFL ka deklaruar sot se Emiljano Shullazi ka vetëm 48 orë për të justifikuar pasurinë. Lidhur me këtë deklaratë ka r
"E gjitha një show", Manjani: E bëjnë si obobo shikoni OFL çfarë bëhet, Shqipëria ka nevojë për vitin 0 Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar paketën e fundit, Anti-KCK dhe operacioni që po zhvillohet në rang
Ish- deputetja: Qeveria ka shtuar krimin, anti KÇK-ja është show "Është një show i radhës i kësaj qeverie, është propagandë e një qeverie që shtoi numrin e krimeve dhe bandave në 7 vite
Lleshi bën show duke mbushur Durrësin me policë, grabitësi me pistoletë lodër bën "dasëm" në mes të qytetit Një pikë e “Kredo.al”, institucion i dhënies së kredive të vogla është grabitur sot në mes të ditës në Durrës. Autori
Dieta që ka dobësuar yjet më të famshëm të showbiz-t në botë Duke qenë se është bërë e njohur vitin e kaluar, nuk ju falet që të mos e dini se çfarë është “dieta e sirtfood”. Pas