999 rezultate për

show

Spektakli i tifozëve në sfidën Itali-Suedi (FOTO LAJM) Pjesa e parë mes Italisë dhe Suedisë nuk ka prodhuar asnjë gol, por nga tribunat ashtu si në shumë ndeshje nuk ka mungua
US disappointed, the government showed flexibility when the opposition did not The United States Embassy expresses its disappointment that the June 6 meeting between Prime Minister Rama and Oppositio
Bisturi edhe tek Shpat Kasapi? (FOTO LAJM) Shumë personazhe të botës së show bizzit kanë pranuar faktin se kanë kryer ndërhyrje, e shumë të tjerë nuk e pranojnë.
Takimi Rama-Basha një show? Çfarë do të prodhonte? Pak ditë më parë, Basha iu përgjigj pozitivisht ftesës së kryeministrit Rama, për një takim i cili sipas të gjitha gjasa
Ngjarje tronditëse/ Mjeku bën "show" ndërsa pacienti jep shpirt në rrugë (FOTO) Nuk kanë qënë të paktat rastet kur ambulanca të vijë me vonesë, mjeku të mos shërbejë pasi ndodhet në lokal etj. Por fat
Obama thumbon Trumpin: Zgjedhjet presidenciale nuk janë ‘reality show’ Presidenti i SHBA, Barack Obama ka ironizuar ndaj kandidatit republican Donald Trump, duke thënë se zgjedhjet presidenci
Messi-Ronaldo show, por Zidane rrezikon Lionel Messi përballë Cristiano Ronaldo. Kjo është sfida ndërmjet dy yjeve të futbollit botëror, që mbrëmjen e së shtunë
Invest Macedonia-Shqipëri & Kosovë, Road Show në jug të Shqipërisë Zyra Ndërkombëtare Invest Macedonia-Shqipëri & Kosovë pas organizimit të suksesshëm të Misionit Ekonomik në Shqipëri
Kisha vazhdon show-in e konvertimeve live në televizion (VIDEO) Kisha Katolike e Kosovës edhe dje në mbrëmje ka provokuar duke organizuar konvertimin e qytetarëve në fenë katolike përm
Messi dhe Ronaldo japin spektakël në talkshow (VIDEO) Një talkshow i njohur në Barcelonë ka sjell këtë herë në formatin e tij humoristik dyshen Ronaldo Messi të imituar nga d
Rama shpërfill Frangajn...Show mediatik apo ...? (VIDEO) Pjesëmarrja e kryeministrit në emisione të ndryshme nuk është se ndodh çdo ditë dhe selektimi është goxha i pritshëm. Po
Bashkia reagon për parkun: Keqardhje, duan vetëm show mediatik Bashkia e Tiranës kishte shoqërinë civile për të diskutuar mbi detajet e projektit të parkut të lodrave tek Liqeni. Një
"Big Brother" do rikthehet në vjeshtë? Ndonëse ende nuk është e konfirmuar zyrtarisht, qarkullojnë zëra se në shtator mund të fillojë edicioni i radhës nga “B
Basha vows to fight Rama in the Parliament At today's meeting of the parliamentary group, the head of the Democratic Party, Lulzim Basha, said that the appointment
Obama: Trump nuk do të jetë president, amerikanët janë të zgjuar Donald Trump nuk ka për të qenë president i vendit, sepse Presidenca është punë serioze. Manjati i pasurive të paluajtsh
Skënderbeu thyen Kukësin, Tirana show me Laçin (VIDEO) Skënderbeu dhe Kukësi kanë dhuruar një ndeshje të mbushur me shumë gola sot, por triumfues kanë kampionët e Shqipërisë.
Dushaj shows no remorse and 'is ready to kill again' After killing the two Shkambi brothers, Aleksander or Esad Dushaj said he is ready to kill the third brother, if we woul
Bashar Al Asad bën show në një kishë në Damask (FOTO LAJM) Presidenti sirian Bashar Al Asad ka publikuar disa foto nga vizita e tij në një kishë katolike në Damask. Asad i shoq
"Kaubojsi" në një tavolinë me Noizy-n (FOTO LAJM) Deputeti "Kaubojs" e ka shfaqur qartë se i pëlqen të jetë një personazh, ku media ta ketë në fokus. Ai ka treguar se di
Në 17 dhjetor “Miss & Mister Tatto Albania” Teksa ka ecur në gjurmët e suksesit, për të tretin vit radhazi do të shënjojë spektaklin “Miss & Mister Tattoo Albania”,