999 rezultate për

shorti

Mes emocionesh, Rudina bashkon Mark Frrokun dhe Aleksin në një vend (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj vazhdon të jetë emri më i lakuar në mendian e shkruar dhe atë vizive. Dembacaj ka treguar se nuk ka
Më në fund, Olta Boka konfirmon shtatzaninë dhe zbulon bashkëshortin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Olta Boka ka zbuluar me një foto të vetme se është në pritje të ëmbël prej 9-muajsh tanimë. Ajo ka
7 vite e martuar, këngëtarja e njohur divorcohet papritur (FOTO LAJM) Kelly Clarkson ka vendosur t'i japë fund pas 7 vitesh, martesës me Brandon Blackstock. Referuar TMZ-së, këngëtarja ka fi
"Me një tjetër dashuri të madhe", ditë e veçantë për Delinda Dishën dhe bashkëshortin (FOTO LAJM) Sot është një ditë e veçantë në familjen e aktores Delinda Disha pasi bashkëshorti i saj, Eldo feston ditëlindjen. A
Feston ditëlindjen, Rezarta Shkurta i thur fjalët më romantike bashkëshortit (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta nuk humb asnjë rat për ti shprehur publikisht dashurinë bashkëshortit të saj, Ermal Hoxha. Ditën e so
Rrëfehet Valbona Mema: Pse nuk u martua kurrë pas vdekjes së bashkëshortit, 20 vite më parë Këngëtarja Valbona Mema ka treguar në emisionin “Mos i fol shoferit” RTV Ora arsyen pse nuk është martuar kurrë pas vdek
"Ti je ushtarja ime e patrembur", bashkëshorti i dedikon fjalët më të bukura Angela Martinit për ditëlindje Pas thashethemeve se çifti Angela Martini dhe Dragos Savulescu i kanë dhene fund martesës së tyre, ky i fundit ka thyer
Plas sherri mes çiftit shqiptar në Itli, burri plagos me thikë e pistoletë gruan Një sherr mes bashkëshortëve ka degraduar duke sjellë plagosjen e 40 vjeçares shqiptare, ku autor është bashkëshorti i
Rrëfehet aktorja e serialeve turke: Nuk mund të bëj fëmijë (FOTO LAJM) Aktorja Larissa Gacemer ka bërë një rrëfim të sinqertë duke i kthyer përgjigje të gjithë fansave që i shkruajnë vazhdimi
Oltës i del një tjetër "sekret", gati për dasmën speciale me bashkëshortin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, bukuroshja e ekranit Olta Gixhari konfirmoi shtatzëninë me një foto ku shfaqej duke u puthur me partner
E përndiqte se ishte xheloz, Irini Qirjako zbulon publikisht sherrin me bashkëshortin (VIDEO) Irini Qirjako është rrëfyer në një intervistë pa korniza në emisionin "Mes Yjesh" në Ora News. Gazetari Sharka i ka k
E shpëtoi bashkëshorti, Irini Qiriako tregon situatën e frikshme me maniakun që e ndiqte (VIDEO) Këngëtarja mjaft e njohur Irini Qirjako ka treguar se si e ka ndjekur një person që ishte i fiksuar pas saj. E ftuar
Si po e kalon Mbretëresha Elizabeth karantinën? Duke kalëruar (FOTO LAJM) Mbretëresha është izoluar me bashkëshortin, Princin Philip në kështjellë. Sipas shoqes së saj, Elizabeth po e kalon shum
E RRALLË/ Gruaja rreh ish-bashkëshortin, denoncohet në polici Një 38 vjeçar nga Kavadari mbrëmë ka denoncuar në polici se është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja gjashtë vite më e
7 vjet në burg, arrestohet sërish ish-bashkëshorti i Albërije Hadërgjonaj (FOTO LAJM) Mentor Hadërgjonaj, i njohur si një nga personazhet e dikurshëm të dosjes “Kokaina”, dhe si ish-bashkëshorti i Albërije
"Kam një shtëpi me dhurata", Adelina Tahiri zbulon e emocionuar surprizën e bashkëshortit (VIDEO) Këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Tahiri ka qenë pasditen e sotme në një lidhje ‘Skype’ në programin ‘Ftesë në 5’ me
"Nuk mund ta përballoj më", i ndau koronavirusi, Artjola Toska bën dedikimin për bashkëshortin (VIDEO) Izolimi dhe mbyllja e kufinve për shkak të koronavirusit i ka lënë të ndarë Artiola Toskën dhe bashkëshortin e saj. K
Ish-bashkëshorti festoi ditëlindjen, zbulohet dhurata e veçantë nga Rudina Dembacaj (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, ish-partneri i Rudina Dembacajt, Aleksi festoi ditëlindjen. Moderatorja e uroi publikisht me një foto t
Ua solli në majë të hundës karantina, burri hedh të dashurën nga ballkoni (FOTO LAJM) Karantina po sjell dëme të mëdha mendore tek njerëzit të cilët janë tashmë të bllokuar në banesat e tyre pa punë dhe pa
Bashkëshorti nisi stërvitjen, Mirjana Zuber i vë "flakën" rrjeteve sociale (FOTO LAJM) Është bashkëshortja e anësorit të Hoffenhaimit, Steven Zuber dhe ndërkohë që ky i fundit është në grumbullim me skuadrën