999 rezultate për

shoqeruar

Trafik kilometrik në autostradë, përplasen 2 makina në Fushë-Krujë Situata e qarkullimit rrugor në aksin Fushë-Krujë-Thumanë është mjaft e rënduar për shkak të trafikut të krijuar. Ndë
Misra të pjekur shoqëruar me salcë hudhrash INGREDIENTËT 4 misra 6 lugë gjelle gjalpë 1 tufë borzilok i freskët 2 lugë kafe hudhër pluhur UDHËZIM
Pas arrestimit të 3 banorëve, policia zbarkon sërish në Astir Ashtu siç edhe mund të shihet në videon e mëposhtme, disa automjete të forcave të rendit kanë zbarkuar në Unazën e Re nd
Neymar i shoqëruar nga Ronaldo zbarkojnë në Torino (VIDEO) Cristiano Ronaldo dhe Neymar së bashku në Torino. Ëndrra e tifozëve të Juventusit bëhet realitet në një spot dedikuar
Kujtim Gjuzi e "djeg" mbi jaht, thotë se është në udhëtim pune (FOTO LAJM) Deputeti i Kuvendit Kujtim Gjuzi ka zgjedhur që të kalojë disa moment në Adriatik, në një shëtitje me jaht që e konsider
Rama nuk surprizon, shikoni si u vesh sot për të votuar (FOTOT LAJM) Kryeministri Edi Rama ka votuar pak minuta më parë në qendrën e votimit në Surrel i shoqëruar nga bashkëshortja Linda.
Sërish tensione në Shkodër, thyhet dera e ish-KZAZ-së Edhe pse nuk eshte me kzaz thyhet porta hyrwse e pallatit te sportit. Në përpjekje e sipër për të hapur derën e palla
"3 policë të plagosur dhe 9 persona të shoqëruar nga djegia e KZAZ në Bushat", policia jep detaje Nëntë persona janë shoqëruar deri më tani për djegien e KZAZ-së në Shkodër. Policia lokale thotë se rreth 250 simpati
Rama shkon në Kukës i shoqëruar nga qindra forca policie (VIDEO) Kukësi në shtetrrethim për vizitën e kryeministrit Edi Rama. Qindra forca policore dhe të Gardës së Republikës janë disl
Mjeti përplas këmbësorin në Elbasan, 45-vjeçari në gjendje të rëndë Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Mengël në Elbasan ku një automjet ka përplasur një këmbësor.
Ish- deputetja e PD flet për herë të parë lidhur me shoqërimin e saj në polici Ish-deputetja e PD-së, Dhurata Çupi ka reaguar pas shoqërimit në polici, ditën e sotme, pas tensioneve të ndodhura gjatë
Shoqërohet në polici ish- deputetja e PD Pas stuatës së tensionuar pranë KZAZ-ve pothuajse në të gjitha qytetet kryesore të vendit, është shoqëruar në polici ish
Operacioni i RENEA-s në Elbasan, shoqërohen anëtarë të fisit Çapja Nga operacioni i RENEA-s mëngjesin e sotëm behët e ditur se janë shoqëruar disa antarë të fisit Çapja. Siç raporton
Provimi i Letërsisë, humb ndjenjat maturantja Ditën e sotme po zhvillohet provimi i dytë i maturës shtetërorë, pikërisht ai i Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë. Në gjimn
Aksident në Elbasan, plagoset 12 vjeçari Një fëmijë 12 vjeç ka mbeur i plagosur në një aksident rrugor në fshatin Mengël të Elbasanit. Policia thotë se shtet
30 të arrestuar dhe dhjetra të shoqëruar! Gjithçka ndodhi mbrëmë sipas regjistrave të policisë 30 të të arrestuar dhe dhjetra të tjere të shoqëruar në komisariat. Ky është bilanci i protestës së djeshme të opozitës
Protesta e opozitës, policia shoqëron 7 persona Edhe pse protesta e sotme ishte një nga protestat më paqësore ku i vetmi moment tensioni ishte ai para parlamentit polic
E pa shoqëruar në Kanë, shkëlqen Monika Belluci (FOTO LAJM) Aktorja italiane me famë botërore, Monika Belluci ka shkëlqyer në tapetin e kuq të Kanës. Aktorja kishte zgjedhur për
Përfundon goditja e grupit kriminal në Sarandë, arrestohet edhe një zv.drejtor Ka përfunduar operacioni i madh për ndalimin e personave të rrezikshëm në Sarandë nga Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë si
Alo, këtu fshihet një vrasës! Pse e rrethoi RENEA lagjen në Tiranë Një numër i madh pjestarësh të Forcave Speciale RENEA kanë rrethuar një pallat në Tiranë pas sinjalizimeve të qytetarëve