999 rezultate për

shkupit

Partitë maqedonase në garë për votat e shqiptarëve Partitë politike maqedonase në zgjedhjet lokale, që do të mbahen në tetor, janë futur në garë që në mënyrë të drejtpërdr
Zaev: Do ta kthejmë shkëlqimin dhe shpirtin e Shkupit "Shkupi dhe komunat e tij do të jenë në shërbim të qytetarëve, pushteti lokal do të punojë vetëm në interes të qytetarëv
Katër foshnja të porsalindura ndërruan jetë në Klinikat e Shkupit Katër foshnja të porsalindura kanë ndërruar jetë në Klinikat e Shkupit. Foshnjat kanë lindur para kohe dhe janë vend
Visar Ganiu: Investime dhe regjim të ri pune në Çarshinë e Shkupit Çarshia e Vjetër zë një vend të rëndësishëm në Strategjinë për zhvillimin katërvjeçar të komunës së Çairit. Përveç inter
Shilegov: Ofrojmë koncept të ri për qytetin e Shkupit (VIDEO) Kandidati i LSDM-së për kryetar të qytetit të Shkupit, Petre Shilegov sot ka realizuar takim me qytetarët e lagjes Çento
Ahmet Davutoglu niset drejt Shkupit, ja axhenda e tij Ish-kryeministri i Republikës së Turqisë dhe deputeti në parlamentin Turk nga partia e AK-së i zgjedhur nga qyteti i Kon
Ky është shqiptari, kandidat i VMRO-së për postin e zëvendëskryetarit të Shkupit (VIDEO) Kandidati për zëvendës kryetar të Qytetit të Shkupit,që sot e ka paralajmëruar edhe kandidati për kreun e Shkupit nga ra
VMRO planifikon të emërojë një shqiptar për zëvendës kryetar të Shkupit Muhamed Ameti do të jetë nënkryetar i Shkupit, nëse Koce Trajanovski fiton mandatin e tretë për kreun e qytetit të Shkup
U rrëzua nga çatia, vdes tetovari nga Pallatica E.I. (61) nga fshati Pallaticë e Tetovës ndërroi jetë gjatë rrugës për në klinikat e Shkupit nga lëndimet e marra trupor
Një ekip i ndihmës së shpejtë për 70 mijë banorë të Shkupit! Aktualisht, në Shkup vetëm një ekip i ndihmës së shpejtë shërben për 70 mijë qytetarë. Drejtori i ri i Qendrës Shënd
Biznesmeni lyen me bojë gazetarin në mes të Shkupit (VIDEO) Gazetari Branko Gerovski dhe biznesmeni Lupço Palevski zënkën e tyre nga Facebook-u e shpërngulën në rrugë. Dy perso
Nafije Selmani kandidate për kryetare të Shkupit nga Lëvizja Besa Kandidate nga Lëvizja Besa për kryetar të qytetit të Shkupit, do të jetë Nafije Selmani. Selmani ka marrë mbështetjen
Bekim Fazliu kandidat i PDSH-së për qytetin e Shkupit Partia Demokratike Shqiptare në mbledhjen e mbajtur mbrëmë ka vendosur që Bekim Fazliu të jetë kandidat i PDSH-së për kr
Lëvizja Besa do të garojë me kandidatin e saj në Shkup Lëvizja Besa do të kandidojë me kandidatin të saj për qytetin e Shkupit. Shefi i kabinetit të Lëvizjes Besa, Faton F
Ky është kandidati i PDSH-së për Çairin Partia Demokratike Shqiptare , dega Çair në mbledhjen e mbajtur sonte ka e zyrtarizuar kandidaturën e Dr.Idriz Oranës pë
DPHM: Mot i paqëndrueshëm po vjen drejt rajonit të Shkupit Drejt rajonit të Shkupit, priten reshje të dendura të shiut që do të shoqërohen me erëra të forta. Priten stuhi dhe e
I biri vret politikanin në mes të Shkupit Në Shkup ëhstë vrarë një ish politikan, nga lagja Cërniçe, njoftojnë burime policore. Sipas tyre, politikani në fjalë ës
Dëmtohet figura e Nënës Terezë në sheshin "Skënderbeu" të Shkupit Sot në orët e para të mëngjesit, Sheshi "Skënderbeu" në Shkup është dëmtuar qëllimisht nga persona të panjohur. Në mu
Mile Nedelkovski sulmon kryetarin e Shkupit per gjuhen shqipe Nacionalisti dhe gazetari kontraverz maqedonas, Mile Nedelkovski përmes një statusi në rrjetin social Facebook ka akuzua
Nesër disa pjesë të Shkupit pa energji elektrike Një pjesë e përdoruesve të energjisë elektrike në Komunën Qendër, Aerodrom dhe Saraj nesër do të mbeten pa energji për s