E FUNDIT/ Gjendet i pajetë në rrugë një burrë (FOTO LAJM)
999 rezultate për

shkupit

Grupi i Kumanovës dërgohet me autoblinda në Gjykatë (FOTO LAJM) Gjykata Penale e Shkupit sot duhet të njoftojë aktgjykimin për ngjarjet në "Lagjen e trimave" në Kumanovë ku në maj të v
Humb jetën në klinikën e Shkupit një i burgosur Një 60-vjeçar me iniciale P.J nga Shkupi, i burgosur në burgun e "Idrizovës" ka humbur jetën mbrëmjen e djeshme në Qendr
Një tjetër foshnje e porsalindur ndërron jetë në klinikat e Shkupit Një tjetër foshnjë e porsalindur ka ndërruar jetë në Klinikën për gjinekologji në Shkup. Bëhet fjalë për vdekje që vj
KSHZ konfirmon rezultatet për raundin e parë të zgjedhjeve lokale, nuk ka rivotim Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve pas marrjes së vendimeve për paditë nga Gjykata Administrative, mbajti sonte një seancë
Bullgaria dhe Greqia, të gatshme të ndihmojnë Shkupit në zbatimin e reformave Bullgaria dhe Greqia janë të gatshëm të ndihmojnë Maqedoninë për zbatimin e reformave për fillimin e negociatave për anë
Turku rrihet brutalisht nga 10 veta në qendër të Shkupit Një shtetas turk është rrahur mbrëmë brutalisht nga 10 veta në Shkup. Incidenti ka ndodhur kur një grup personash ka
Ganiu, Zaev dhe Shilegov mblidhen për kampusin e UNT-së Sot në orën 16.00 në hapësirat e kazermës Ilinden, kandidati Visar Ganiu do të takohet me Kryeministrin Zoran Zaev dhe m
Këta janë këshilltarët e ri qytetit të Shkupit LSDM-ja në Këshillin e qytetit të Shkupit do të përfaqësohet me 21 këshilltarë, VMRO-DPMNE-ja me 17, BDI-ja me 3, BESA 2
Petre Shilegov, kryetari i ri i qytetit të Shkupit Petre Shilegov nga LSDM-ja është kryetar i ri i qytetit të Shkupit. Sipas rezultateve nga 100 për qind të të dhënave
Ndërpritet procesi i votimit në Aerodrom të Shkupit Në vendvotimin numër 2686 në Komunën Aerodrom me ndërhyrjen të policisë është ndërprerë procesi i votimit, njoftojnë nga
Zgjedhjet zbrazin Çarshinë e Vjetër të Shkupit (FOTO LAJM) Zgjedhjet lokale që po zhvillohen sot në Maqedoni si duket kanë preokupuar të gjithë qytetarët. Kryeqyteti, sot është
Maqedonia voton sot për zgjedhjet lokale Në Maqedoni sot mbahen zgjedhjet e gjashta lokale pas pavarësisë së vendit. Qytetarët zgjedhin kryetarë dhe këshilltarë
VMRO-DPMNE mbajti tubim përfundimtar në Shkup Premtime për fillim të epokës së re për zhvillim të komunave përmes projekteve me afate konkrete për kushte më të mira p
Shqiptarët pritet të përcaktojnë fituesin në Shkup Partitë politike hyjnë në fazën finale të fushatës zgjedhore duke fokusuar betejën në qytetin e Shkupit sepse fitorja në
Beteja për komunat e kryeqytetit të Maqedonisë, dalin statistikat e para Televizioni Telma ka publikuar anketën për komunat e Shkupit, pjesë e Bashkisë së Shkupit. Statistikat janë nga anketa e
Nuk ishte në punë kur ndërruan jetë 4 foshnjat e porsalindura, dënohet mjekja e Shkupit Gjatë javës së kaluar në Klinikën Gjinekologjike në Shkup ndërruan jetë katër fëmijë të porsalindur. Arsyeja e këtyre ng
Ahmeti: Me 15 Tetor i pari i Shkupit të vjetër do jetë Visar Ganiu Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka thënë në tubimin partiak në sheshin Skënderbej se Visar Gani
Edhe një fëmjië i vdekur në Klinikën e Shkupit, konfirmohet rasti Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në klinikën për fëmijë në Shkup, ku një fëmjië ka humbur jetën dje rreth orës 15.
Tentativë për të sulmuar Gruevskin, policia arreston autorin Policia mbrëmë ka ndaluar një qytetar i cili ka tentuar që të spërkasë me një lëndë kimike Nikolla Gruevskin, derisa po
Gruevski i bindur për fitore në Qendër dhe në Shkup Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në mitingun e mbrëmshëm në Qendër, tha se partia e tij ka kandidat i cili do t