999 rezultate për

shkojme

Gruevski: Nëse LSDM do të pranojë Platformën shqiptare, ne shkojmë në opozitë Kryetari i VMRO-DPMNE-së ka komentuar ngjarjet e fundit në Maqedoni duke folur edhe për platformën e partive politike sh
"Nëse nuk pranohet Platforma e shqiptarëve shkojmë në zgjedhje të reja" Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti ka theksuar mremjen e sotme gjatë intervistën në emisionin “Click Plus” se në qoftë se nuk p
VIDEO E RRALLË/ 'Çmendën’ shqiptarët: Çfarë do tu themi ne fëmijëve kur të shkojmë në shtëpi? Jo të gjithë i mbajmë mend vajtimet e shqiptarëve për vdekjen e Enver Hoxhës, për shkak të moshës, por në këtë video mun
Sela: O të gjithë o asnjë shqiptar në qeveri! Kryetari i LR-PDSH Ziadin Sela në emisionin "Programi 200" në Alsat-M ka thënë se tani është momenti ta bashkojmë veprim
Amdi Bajram: Zaevit së shpejti do t'i shkojmë në varrim (VIDEO) Amdi Bajram ishte i pranishëm mbrëmë gjatë protestës së VMRO-së i cili dërgoi kërcënime kundër anëtarëve të Komisionit S
Ahmeti: Do të shkojmë në qeveri me ata që marrin legjitimitetin nga maqedonasit (VIDEO) Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, sonte ka qenë prezent në një intervistë në televizionin 21 në Maqedoni, në të cilin ka fo
Hysaj del hapur: Objektivi ynë është të shkojmë në Rusi Elseid Hysaj nuk ka dyshime, synon një fitore ndaj Izraelit dhe tregon se objektivi i këtyre eliminatoreve është kualifi
Liderët e Preshevës: "Shkojmë në Beograd ta takojmë kryeministrin tonë Edi Rama" Në kuadër të Forumit që po mbahet në Beograd, përfaqesuesit shqiptare nga Lugina e Preshevës nesër do të takohen me kry
Pse të shkojmë tek mjeku kur ndihemi mirë?! Shëndeti. Atributi më i vyer. Mënyra e shëndetshme e jetesës, të ushqyerit siç duhet, ushtrimi fizik i lehtë, evitimi i
Vuçiç: E kam përsëritur 1000 herë, ne do të shkojmë në BE Kryeministri serb, Aleksandar Vuçiç ka thënë se gjatë fushatës zgjedhore e ka përsëritur 1000 herë se qëllimi strategjik
Ja deklarata e Shaqirit pas eliminimit nga "Euro 2016" Shënuesi i një goli spektakolar për Zvicrën, Xherdan Shaqiri, ka dhënë një deklaratë pas humbjes nga Polonia në penalti.
Majko: Shkojmë në referendum, le ta vendosë populli Deputeti socialist Pandeli Majko ka replikuar pas fjalës së Oerd Bylykbashit në Kuvend. Ai sfidoi Partinë Demokratike që
Shaqiri e tepron: Zvicra fiton Europianin Xherdan Shaqiri ka surprizuar të gjithë në një intervistë për "goal.com". Ylli i përfaqësues helvete beson se kombëtarja
Reforma në drejtësi/ Doda: Të shkojmë në referendum PDIU kërkon që të shkohet tek referendumi teksa ndodhemi në kushtet e mungesës së një konsensusi me opozitën dhe të numr
Zeqiri: Nuk mund të shkojmë në NATO me BDI-në Analistët shqiptarë në Maqedoni kanë thënë se deklarata e Bujar Osmanit ka për qëllim të mbulojë dëshmtimet e partisë së
LSDM: Kërkojmë qeveri teknike e pastaj shkojmë në zgjedhje Partia maqedonase në opozitë, LSDM ka bërë thirrje urgjente që të bëhet pjesë e një qeverie teknike dhe pastaj të bised
"Në Francë shkojmë për të kaluar grupet" (VIDEO) Mesfushori i Kombëtare sonë Ledian Memushaj ka dy objektiva në fazën përgatitore që po zhvillohet në Austri. Së pari ai
Haradinaj: Ofruam partneritet, jo shkrirje Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, nuk ka pranuar që koalicioni AAK - Nisma ka dëmtuar
Zaev: Ja cilat janë dy kushtet që të shkojmë në Vjenë Lideri maqedonas në opozitë, Zoran Zaev, ka deklaruar se nëse nuk përmbushen dy kushtet, nuk do të shkojë në Vjenë të Au
Basha: Vendi është në kushtet e xhunglës, do ti shkojmë në fund betejës Pas mbledhjes së grupit, kryedemokrati Basha tha se PD do të vijojë deri në fund betejën në plotësimin e 3 kushteve. Sip