999 rezultate për

shishe

Morrën 40 kg rërë nga plazhi, çifti i turistëve rrezikon të dënohet me 6 vite burg Një çift turistësh pritet të dënohen me burg pasi dyshohet se kanë vjedhur një sasi rëre nga plazhet e pacenuara të Sard
Momenti kur Tom Doshi sulmohet me shishe nga protestuesit (VIDEO) Dita e sotme ne Shkoder eshte regjistruar me perplasje mes protestuesve te PD dhe policise, gjate konstituimit te keshil
Ibra shpik sfidën më të fundit (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic ka “shpikur” një sdë të re, së cilës duhet t’i përgjigjen kolegët e tij futbollistë, ngado, por jo ve
Pse nuk duhet të pini ujë në shishe plastike Uji në një shishe plastike ka shumë pasoja për shëndetin sidomos për mushkëritë, probleme me zemrën dhe probleme gastro-
Uji në shishe plastike mund të shkaktojë pasoja të mëdha Uji në një shishe plastike ka shumë pasoja për shëndetin sidomos për mushkëritë, probleme me zemrën dhe probleme gastro-
Vendi i luleve mbushet me shishe plastike në Prishtinë Hedhja e mbeturinave në vendet publike është bërë një dukuri e zakonshme tashme në vendin tonë. Ndonëse në qytet mund
"Çmendet" Dani Alves, i heq tapën shishes me organin gjenital (VIDEO) Të gjithë yjet botëror të sporteve të ndryshme janë bërë pjesë e sfidës "bottle cap challenge", që konsiston në heqjen e
Dalja e Prishtinës mbushet me Coca-Cola (VIDEO) Një kamion transportues që barte pijen më të famshme në botë "Coca-Cola" është aksidentuar në magjistralen Ferizaj – Pri
"Sfida e shishes", Eva Murati bën mrekullinë (VIDEO) Ditët e fundit është kthyer virale në rrjetet sociale, "Sfida e shishes", ku shumë njerëz përpiqen të heqin tapën e një
Hysaj bën të pamundurën, i heq kapakun shishes me motor uji (VIDEO) Kohët e fundit, një sfidë po çmend të gjitha rrjetet sociale. E quajtur “Sfida e shishes”, personat që e kryejnë, duhet
Hape tapën e shishes me këmbë, sfida e re që po "çmend rrjetin" (VIDEO) Sfida e re që është bërë virale në internet quhet “Bottle Cap Challenge”, e cila ka prekur edhe të famshmit. Në filli
Sfida më e re që po bëjnë të famshit në Internet, hapja e shishes me këmbë (VIDEO) Disa yje botërorë kanë filluar një sfidë që shumë shpejtë po përhapet në internet. Kjo verë sigurisht se do të përcil
Një shishe ujë brenda në makinë gjatë verës mund të shkaktojë pasoja të tmerrshme (VIDEO) Është një rrezik kërcënues për jetën, që mund të shkaktojë zjarr brenda në veturë. Tani, zjarrfikësit janë duke i parala
Një shishe ujë tradhtoi "të fortin" e Myslym Shyrit për vrasjen e ish-policit Arestimi i Gjergj Cukalit erdhi si pasojë e gjetjes së ADN-së së tij në një shishe uji. Kjo rezulton të jetë prova më e
Plas në emision, burri gjuan gruan me shishe (VIDEO) Seanca e sotme ndërmjetësuese mes zonjës Anila Bushi dhe bashkëshortit të saj, Qemal Bushi pati edhe momente tepër të te
Nuk ndalen gabimet në ‘Game of Thrones’, detaji që fundos producentët (FOTO LAJM) Harrojeni gotën e kafesë në serialin ‘Game of Thrones’. Producentët kanë bërë gafën e rradhës dhe sërish fansave të seri
Kjo makinë shndërron shishet e birrës në rërë (VIDEO) Ekzistojnë disa makina që i shndërrojnë shishet e birrës në rërë brenda pak sekondash. DB Export Beers është kompania
Nëse gjeni një shishe plastike në gomën e makinës reagoni menjëherë Nuk mund të rrimë kurrë të qetë! Hajdutët krijojnë teknika të reja çdo ditë për të zhvilluar vjedhjet e tyre. Dhe ndë
Shishja e një pasagjeri të Titanikut, shitet për 88 mijë euro Një shishe argjendi për alkool, e cila i përkiste pasagjerit të anijes Titanik, u shit në ankand për 88.000 euro. Pro
Ka tension në Laç, tifozi gjuan me shishe Vangjelin (VIDEO) Laçi po fiton 1-0 në përballjen ndaj Skënderbeut në duelin vendimtar për një vend në Europë. Dhuna dhe sjellja jo nor