999 rezultate për

shikim

Ku do të bie shi sot? Mësoni parashikimin e motit Paraditja vijon me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Por mesdita dhe në vijim shtojnë vranësirat në pjesën më të madhe
Futini xhaketat në dollap, ky është parashikimi i motit për sot dhe nesër Ditët me diell do të vazhdojnë edhe gjatë kësaj jave. Ndërsa ishte parashikuar që sot se në zona të ndryshme të vendit t
Shkencëtari Carl Sagan ka një parashikim shqetësues për botën e sotme Astronomi Carl Sagan ishte një komunikues i madh i shkencës, i njohur gjerësisht për seri origjinale televizive “Cosmos”
Robert Ndrenika i bën parashikimin Ramës: Dhe dy vite je në pushtet! Vazhdojnë protestat për Teatrin Kombëtar nga aktorët të cilët i kanë dhënë zë këtij teatri në dekada me rradhë. Si në
Mustafa Nano bën parashikimin e fortë: Ramën do t'a kemi gjatë kryeministër Mustafa Nano e ka cilësuar ta pavend protestën e dhunshme të qytetarëve të Kukësit kundër taksës për kalimin në Rrugën e
1 milionë shikime në Youtube, fansat të dashuruar me këngën "Dua" (FOTO LAJM) Para dy ditësh Enca publikoi këngën e saj me titullin "Dua" e cila dukest se ka shumë sukses. Me një postim në Insta
Kujdes, filluan reshjet e borës në Prishtinë Në Prishtinë tashmë kanë nisur reshjet e para të borës në ditën e pranverës. Sipas parashikimeve, reshje pritet të ketë
Juve apo Real? Statistikat thyejnë çdo parashikim Do të jetë një finale e parakohshme ajo mes Real Madrid dhe Juventus, megjithatë shumë kanë filluar të shohin favorit ma
Moti i keq s'ka të ndalur, ky është parashikimi për ditën e sotme Moti dominohet nga kthjellime e vranësira të shpeshta duke sjellë shira të dobët në Jug- Qendër por shira mesatarë në zo
Sektori i call center, dëmton shikimin dhe dëgjimin e 31.5% të punonjësve Sipas një studimi të kryer së fundmi, rreth 31.5% e personave që punojnë në ‘call center’, kanë probleme me dëgjimin apo
Rusia ia beson një maceje të shurdhër parashikimin e ndeshjeve të Botërorit Një mace të shurdhër shikohet si parashikuese e fitueseve gjatë Botërorit, që do të zhvillohet këtë verë në Rusi. Duk
Habit Kaubojsi: Rama dhe Basha, dashuri me shikim të parë Ish-deputeti i famshëm i Kuvendit të Shqipërisë, Eduart Ndocaj ka bërë një deklartë të pazakontë në lidhje me kryeminist
Moti i keq s'ka ndërmend të ikë, ky është parashikimi për sot Gjatë gjithë ditës moti paraqitet kryesisht i vranët me shira mesatarë deri intensivë në pjesën më të madhe të vendit. N
Luleshtrydhet fruti i mrekullisë, përmirësojnë shikimin Ditët e ftohta janë pothuajse në përfundim ndërsa tani dhe temperaturat fillojnë të ngrihen. Por kjo kohë gjithsesi që d
Suksesi i radhës së Elvana Gjatës, 18 milion shikime brenda muajit Synimi i saj është fama dhe sukses ndërkombëtar. Këngëtarja shqiptare prej kohësh është zhvendosur në Amerikë. Pas n
Gëzojuni diellit sot pasi mbrëmja sjell surpriza, mësoni parashikimin e motit Kthjellime dhe vranësira të lehta dominojnë motin në të gjithë vendit gjatë paradites dhe pasdites. Ndërsa mbrëmja s
Mos prisni pranverë! Parashikimi i frikshëm i motit për muajin Mars Meteorologët italianë kanë një lajm të keq për Mesdheun. Ndërkohë që shiu, dëbora e temperaturat nën zero kanë pusht
Djali bën parashikime të frikshme, çfarë do të ndodhë në 12 vitet që vijnë (VIDEO) Noah është një i ri që pretendon se ka udhëtar në kohë dhe pretendon se ka informacione të që mund të jenë shumë të rënd
Beqaresha e pafat, martohet me milionerin me një shikim (FOTO LAJM) 32-vjeçarja Stephanie, një oficere policie nga Epsom, Surrey u martua me një milioner, por kete fakt ajo e zbuloi vetëm
AAK përkrah idenë e Limajt për demarkacionin Përfaqësues të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, lidhur me marrëveshjen e arritur për Demarkacionin, kanë deklaruar se