999 rezultate për

shikim

Moti i keq s'ka të ndalur, ky është parashikimi për ditën e sotme Moti dominohet nga kthjellime e vranësira të shpeshta duke sjellë shira të dobët në Jug- Qendër por shira mesatarë në zo
Sektori i call center, dëmton shikimin dhe dëgjimin e 31.5% të punonjësve Sipas një studimi të kryer së fundmi, rreth 31.5% e personave që punojnë në ‘call center’, kanë probleme me dëgjimin apo
Rusia ia beson një maceje të shurdhër parashikimin e ndeshjeve të Botërorit Një mace të shurdhër shikohet si parashikuese e fitueseve gjatë Botërorit, që do të zhvillohet këtë verë në Rusi. Duk
Habit Kaubojsi: Rama dhe Basha, dashuri me shikim të parë Ish-deputeti i famshëm i Kuvendit të Shqipërisë, Eduart Ndocaj ka bërë një deklartë të pazakontë në lidhje me kryeminist
Moti i keq s'ka ndërmend të ikë, ky është parashikimi për sot Gjatë gjithë ditës moti paraqitet kryesisht i vranët me shira mesatarë deri intensivë në pjesën më të madhe të vendit. N
Luleshtrydhet fruti i mrekullisë, përmirësojnë shikimin Ditët e ftohta janë pothuajse në përfundim ndërsa tani dhe temperaturat fillojnë të ngrihen. Por kjo kohë gjithsesi që d
Suksesi i radhës së Elvana Gjatës, 18 milion shikime brenda muajit Synimi i saj është fama dhe sukses ndërkombëtar. Këngëtarja shqiptare prej kohësh është zhvendosur në Amerikë. Pas n
Gëzojuni diellit sot pasi mbrëmja sjell surpriza, mësoni parashikimin e motit Kthjellime dhe vranësira të lehta dominojnë motin në të gjithë vendit gjatë paradites dhe pasdites. Ndërsa mbrëmja s
Mos prisni pranverë! Parashikimi i frikshëm i motit për muajin Mars Meteorologët italianë kanë një lajm të keq për Mesdheun. Ndërkohë që shiu, dëbora e temperaturat nën zero kanë pusht
Djali bën parashikime të frikshme, çfarë do të ndodhë në 12 vitet që vijnë (VIDEO) Noah është një i ri që pretendon se ka udhëtar në kohë dhe pretendon se ka informacione të që mund të jenë shumë të rënd
Beqaresha e pafat, martohet me milionerin me një shikim (FOTO LAJM) 32-vjeçarja Stephanie, një oficere policie nga Epsom, Surrey u martua me një milioner, por kete fakt ajo e zbuloi vetëm
AAK përkrah idenë e Limajt për demarkacionin Përfaqësues të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, lidhur me marrëveshjen e arritur për Demarkacionin, kanë deklaruar se
Moti i keq paralizon vendin, ky është parashikimi për sot Kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta të shoqëruara nga reshje të pakta shiu e dëbore do të ketë në Jug ndërs
Nëse e gjeni ku ndodhet vajza, keni shikim të mprehtë! (FOTO) Në internet vazhdimisht publikohen foto me të cilat ngacmohet memoria dhe shikimi ynë dhe një e tillë është edhe kjo.
Moti i keq s'ka ndërmend të ndalet, ky është parashikimi për sot Kthjellime dhe vranësira të shpeshta dominojnë motin në të gjithë territorin ndërsa reshje të pakta shiu e dëbore pritet
Rikthehet frikshëm dëbora, ky është parashikimi për sot e nesër Që në orët e para të mëngjesit, vendin e kanë pushtuar temperaturat e ulëta. Ashtu siç parashikohet, gjatë ditës së
''Ishte dashuri me shikim të parë'', Sinani rrëfen historinë e dashurisë me Andrrën Sinan Hoxha dhe Andrra Destani mbeten një nga çiftet më të dashura për të cilët publiku ka gjithnjë kuriozitet. Të f
Artan Hoxha: Më doli parashikimi i zgjedhjeve, tani prisni që Vllaznia të bie nga kategoria Gazetari i njohur, Artan Hoxha, ka reaguar pas mbylljes së raundit të parë të votimeve, nëpërmjet një statusi në Faceboo
Përdori telefonin në karikim, 12-vjeçari humb shikimin dhe gishtat (FOTO LAJM) Një djalë nga Kina u gjet i mbuluar me gjak pasi telefoni i tij papritmas shpërtheu ndërsa po e përdorte në karikim.
Buffon tregon pozicionin e tij të parë në fushë: Dashuri me shikim të parë E nisi karrierën si mesfushor, madje luajti edhe për katër – pesë vite si fëmijë, por u dashurua me portën dhe vendosi q