999 rezultate për

shfaqur

Guxon modelja shqiptare, heq dorë nga fotoshopi e tregon strijat Dorina Gegici është një nga emrat më të rinj por më premtues përsa i përket botës së modës. Por teksa shfaqet e mreku
Gola dhe driblime si Maradona, televizioni serb bën speciale për Fadil Vokrrin (VIDEO) Legjenda e futbollit kosovar dhe kryetari FFK-së, Fadil Vokrri, ndërroi jetë të shtunën pas një sulmi në zemër, kurse të
I sjellin turistët, pitonët 4 metra të gjatë tmerrojnë banorët e Matit (VIDEO) Kjo që po shihni është një video e regjistruar nga banorët e fshatit Kurcelaj në rrethin e Matit dhe gjarpri që shfaqet
Merr 13 milion euro në sezon, por ky futbollist është mjaft modest Yjet e futbollit botëror kanë prirje të jetojnë pothuajse në një planet tjetër krahasuar me pjesën tjetër të botës, ama
Njihuni me futbollistin milioner që jeton si i varfër Yjet e futbollit botërorë kanë prirje të jetojnë pothuajse në një planet tjetër krahasuar me pjesën tjetër të botës, ama
Eva Murati ndyshon look dhe duket një yll i vërtetë (FOTO LAJM) Moderatorja sportive, Eva Murati, prej disa ditësh ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike në lidhje me thashethemet se
Llapjanët kultivojnë drogën në “bahçe” dhe e thajnë në tavan Në një video material i cili është shfaqur të premten në emisionin “Drejtësia në Kosovë” janë shfaqur pamjet e një aksio
Rikthehet bukuroshja e Tatimeve, si duket sot Briseida Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Briseida Shehaj është një nga njerëzit më të diskutuar në politikën shqiptare
Frikë në Egjipt, Salah përplaset me federatën e futbollit pak para botërorit Disa reklama të shfaqura në Egjipt me imazhin e yllit të Liverpoolit, Mohamed Salah kanë sjellë tensione mes tij dhe fed
Wenger do të zëvendësohet nga ish-lojtari i tij tek Arsenal Wenger thuhet se varësisht prej arritjeve të sezonit aktual ai ka vendosur të japë dorëheqje në fund të sezonit. Sipa
Lori bën ndryshimin drastik, sa se njeh as i vëllai (FOTO LAJM) Lori Hoxha shquhet si një nga vajzat më të kuruara në pmaje dhe stil. Por këtë herë ajo ka ndryshuar pamje. Fashion b
Ndodh mrekullia në Tiranë, lind foshnja me këmishë Një "mrekulli" ka ndodhur ditën e sotme nënë maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë. NJë fëmijë “me këmishë”, ka ar
E dhunuan mes Tiranës, gazetari i njohur shkon para zyrës së Ramës (FOTO&VIDEO) Vetëm një ditë pasi u dhunua nga një grup të rinjsh, drejtori i televizionit Zjarr Tv, Ismet Drishtë është shfaqur në pu
Montela këshillon Di Franceskon: Do ta kesh më të lehtë mëse eleminon Messin Sevilla barazoi 2-2 me Barcelonën, në një takim ku u barazuan brenda 4 minutave lojë nga avantazhi 2 me 0. Roma mori
Barcelona njeh rivalët në garën për talentin e Romës Cengiz Under e ka treguar veten se zotëron një talent të jashtëzakonshëm në nuhatjen e golit. Dhe jo më kot Barcelona, A
Me brekushe e triko të gjërë, Rama habit me veshjen në Durrës (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë në inagurimin e pallatit të ri të sportit në Durrës. Inagurimi i sotëm u bë si h
Jepte lajmet e zhveshur, Eliona Pitarka bëhet nuse (FOTO LAJM) Ajo u bë e njohur për publikun pasi u shfaq me gjoksin jashtë teksa prezantonte edicionin informativ në një televizion.
Rasheli kthehet në rrjete sociale, s’i ndal provokimet (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci u bë e njohur që në paraqitjen e saj të parë në emisionin "Xing me Ermalin". Por pas largimit nga ky
Gjithmonë e kuruar, Armina shfaqet si asnjëherë pa make up (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një ndër blogeret më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar. Kjo edhe për shkak të lidhjes së saj
Lajmet më të çuditshme që janë shfaqur ndonjëherë në TV (FOTO LAJM) Zakonisht, raportet e lajmeve janë plot me gjëra serioze që mund të jenë mjaft stresuese për tu parë. A jeni gati pë