999 rezultate për

shfaqur

"Autochthonous" në fasadën e Kryeministrisë, Mali i Zi kërkon shpjegime Pas shfaqjes në fasadën e Kryeministrisë së Shqipërisë flamuri i "Shqipërisë së Madhe", ka reaguar edhe qeveria e Malit
Guardiola i rrëmben Varanen Realit? (FOTO) Pep Guardiola në kërkim të një mbrojtësi për të forcuar radhët e Bayern Munchen. Tekniku katalanas kërkon t'i rrëmbejë i
Facebook sfidë me YouTube Facebook kohët e fundit ka marrë shumë ndikim në shpërndarjen dhe kontrollin e lajmeve. Facebook ka shfaqur një dizajn t
Edhe Everton në gjurmët e Adnan Januzajt Pas Juventusit, Interit, Ajaxit, Hull City-t e Real Sociedadit, një tjetër skuadër ka shfaqur interesimin e saj për 19-v
Kuba "përplas" Rusinë me Amerikën Pas vendosjes së raporteve të reja diplomatike mes SHBA-ve dhe Kubës, Rusia ka shfaqur shpresa që Amerika të ndryshojë p
Madonna tashmë imazhi i ri i Versaces (FOTO LAJM) Teksa nuk ka kaluar shumë kohë që Madonna ishte në një kopertinë, ajo nuk ka refuzuar për të qënë sërish imazh i Versace
Rama: Pëlhura e shfaqur në Beograd s'është flamuri ynë “Incidentet në Beograd, gjatë ndeshjes Serbi-Shqipëri treguan se paqja në rajon është e brishtë”. Kështu deklaroi kryemi
ISIS masakron civilët, 8 sulme të reja mbi militantët e saj (VIDEO) Me qindra organe të prera, kokë dhe shtiza të ngulura nëpër gjymtyrët e civilëve. Kjo është pamja tmerruese që mund t
S'ka zhveshje, surprizon Nicki Minaj (FOTO LAJM) Nicki Minaj jemi mësuar ta shohim në të shumtën e rasteve të zhveshur, por ndodh që ajo të na surprizojë duke u shfaqur
Rrikthehet fuqishëm modelja në Instagram, ngacmon me foto (FOTO LAJM) Vildane Zeneli sërish ka zgjedhur Instagramin për të provokuar me linjat e saj. Ditën e sotme ajo është shfaqur sërish n
"Sirena" Irina Shayk (FOTO LAJM) Supermodelja ruse Irina Shayk është një ndër trupat më të bukur në botën e biznesit të modës. Në shumicën e fotove të po
Big Basta, pushime romantike me Vesa Lumën (FOTO LAJM) Vesa Luma, së bashku me të fejuarin Big Basta kanë shijuar jugun e vendit për pushime, ndërsa fotot që kanë postuar në I
Zhvishet Enca, provokon fansat (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia, ka postuar për fansat e saj disa foto në Instagram, për të treguar se si po i kalon pushimet e s
Femra në seksi në botë zhvishet për "Maxim" (FOTO LAJM) Jessica Alba edhe më herët ka konfirmuar se ajo nuk mban një dietë strikte, ndërsa konsumon shumë ushqime bio. Këtë gjë
Gjithë vitin të zhveshura, VIP-at mbulohen për Bajram (FOTO LAJM) Në festën e Fitër Bajramit, disa prej vipave shqiptar na janë shfaqur të mbuluar. Askush nuk do të mendonte se përtej je
Ibra rikthehet në stërvitje (VIDEO) Tifozët po prisnin shfaqjen e Ibrahimovic pas Kupës së Botës në Brazil dhe suedezi nuk ka vonuar. Ai është shfaqur gjatë
Barcelona gati 90 mln për James Rodriguez Barcelona është e gatshme të ofrojë 90 milionë Euro për të afruar në “Camp Nou” “Këpucën e Artë” të Botërorit, James Rod
Christina e lumtur, në pritje të lindjes së fëmijës Djali i Christina Aguliera-s duket se e dëshiron motrën apo vëllain që do të lindë së shpejti. 6 vjeçari është parë në r
Rihanna vë piercing në hundë (FOTO LAJM) Në pjesën më të madhe të trupit, ajo e ka mbuluar me tatuazhe, e ndërsa shpesh është në fokus për shkak të zhveshjeve, o
Fiton miliona lekë nga lotaria, tërheq çmimin i maskuar Një person, pasi ka fituar një shumë të majme në një llotari është shfaqur për të marrë çmimin, ndërsa ka qënë i maskuar