E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

shfaq

Ozil tërbon sërish gjermanët, shfaq simbolin turk (FOTO LAJM) Mesut Ozil është i padëshiruar në Gjermani. Ylli i Arsenalit i cili është me orgjinë turke por që ka luajtur me Kombëtar
Cane shfaqet nga shteti arab (FOTO LAJM) Ylli i Love Island, Alexandra Cane ka treguar asetet e saj në bikine derisa ka folur “për anët negative të saj” por ka p
Bie në 170 milion euro klauzola e Neymar, Reali përvesh mëngët Sipas "Mundo Deportivo" klauzola e Neyamr vitin e ardhshëm mund të bjerë për shifrën e 170 milion eurove. Kështu Real
Pas samitit në Berlin shfaqet edhe Berisha: Dolëm me humbje Pas përfundimit të Samitit një-ditor të Berlinit, mes krerëve të BE, kancelarja gjermane Angela Merkel dhe presidenti fr
Historia plot mistere e Delfinit, zhduket në Greqi por adresa dhe njerëz të çuditshëm u shfaqën Delfin Musa i emigroi që herët drejt tokës helene, bashkë me vëllanë e tij Qazimin. Pasi u kapën herën e parë nga polici
Nuk është vrarë, shfaqet pas 5 vitesh drejtuesi i ISIS me një mjekër ndryshe (FOTO LAJM) Udhëheqësi i grupit të Shtetit Islamik është shfaqur për herë të parë në pesë vjetët në një video të lëshuar nga krahu i
Selimi shfaqet në Berlin pas Haradinajt Këshilltari i Kryeministrit Ramush Haradinaj, Sylejman Selimi është pjesë e delegacionit kosovar që po qëndron në Berlin
Shkencëtarët futin gjene të trurit të njeriut te majmuni Shkencëtarët në Kinë mund ta kenë krijuar një lloj të ri të majmunit, dhe me të kanë nxitur një debat të madh etik. Hulu
Aksident i përgjakur në Tetovë Në hyrje të Tetovës, te rrethrоtullimi i parë ka ndodhur një aksident komunikacioni ku janë përfshirë dy makina.
Çmendet Oriola, fotot e fundit "tërbojnë" fansat (FOTO LAJM) Oriola Marashi njihet për provokimet e një pas njëshme që bën në rrjetet sociale. Edhe së fundi, modelja ka nxitur im
Mihajloviç shfaq interes për mbrojtësin e Kombëtares Mihajloviç shfaq interes për mbrojtësin e Kombëtares Kastriot Dermaku është një mbrojtës shqiptar që është duke bërë m
Simeone shfaq interesim për mbrojtësin e Anglisë Përveç Napolit, për mbrojtësin e Tottenham Kieran Trippier ka shfaqur interes edhe Atletico Madrid. Sipas anglezes Da
E dashura e Skriniar shfaqet "hot" në Instagram (FOTO LAJM) Lucia Javorcekova u bë e njohur në media për shkak të një lidhje dashurie me mbrojtësin e Interit Milan Skriniar, shkrua
Rishfaqet Aida Shtino, tani në një tjetër parti politike (VIDEO) Partitë opozitare janë bashkuar sot për të firmosur marrëveshjen e koalicionit opozitar, marrëveshje e cila sjell unanim
Tifozja e Milanit shfaqet "hot" në Instagram (FOTO LAJM) Modelja e Playboy Jennifer Gueli De Marco është një tifzoze e zjarrtë e Milanit. Ajo nuk nguron të pozojë me fanellë e M
7 sjelljet që shfaqin njerëzit, të cilët nuk kanë pasur kurrë dashuri në vegjëli Ka qëndrime, sjellje karakteristike që zbulojnë njerëz që nuk janë dashur kur ishin fëmijë. Angela Oswalt, Ph.D argument
Pamje të rralla! Një ndër speciet më të rrezikuara në botë shfaqet në Munellë të Pukës (VIDEO) Rrëqebulli i Ballkanit, një nga speciet më të rrezikuara në Botë është filmuar në një video të rrallë nga kamerat kurth
Fyen shqiptarët, nuk shfaqet në Bujanovc filmi ruso-serb për luftën e 1999 Filmi “Ballkan Border” prodhim serb-rus, që realizuesit pretendojnë se është bazuar në ngjarjet e luftës së fundit në K
Pamjet rrëqethëse, në flakët e "Notre Dame" shfaqet dy herë imazhi i Jezusit (FOTO LAJM) Imazhi i Jezusit, është shfaqur mes flakëve në Katedralen e Notre Dame mbrëmjen e së hënës, kur u përfshi nga flakët. Ky
Ndërron jetë në skenë, publiku qesh duke menduar se është pjesë e shfaqjes Komediani Ian Cognito ka vdekur në skenë gjatë një shfaqje në Bicester mbrëmë. Duke menduar se ishte pjesë e aktit të ti