999 rezultate për

shendetesore

Lajm i mirë nga Jakohama, maqedonasi i infektuar me koronavirus në gjendje të mirë shëndetësore Shteta maqedonas, i cili është izoluar në spital pasi është infektuar me koronavirus në kroçeren në portin e qytetit jap
Greva e urisë në Ballsh, përkeqësohet gjendja e një grevisti Gjendja shëndetësore e grevistit Baci Muca në Ballsh është paraqitur e rënduar. Ai kishte temperaturë të lartë dhe th
Pa rrugë, pa ujë, pa shëndetësi, fshati në Tiranë i harruar nga Veliaj Kamera e emisionit "BOOM" në RTV Ora ka udhëtuar në fshatin Kërçukje, aty ku e vetmja gjë pozitive është natyra, pasi in
Përfitimet shëndetësore të vërtetuara të çokollatës së zezë Disa arsye më shumë për të konsumuar çokollatë të zezë Çokollata e zezë është shumë e dobishme për zemrën dhe trurin, gj
Melasa, diamanti i zi që zgjidh dhjetëra probleme shëndetësore Melasa është një lëng i trashë, i errët, i nxjerrë gjatë procesit të rafinimit të kallam sheqerit. Ai përmban nivele të
Lojtari shqiptar nuk i frikësohet koronavirusit, zyrtarizohet në Kinë Sot është dita e fundit e merkatos në shumë prej kampionateve më në zë në Europë dhe jo vetëm. Klubet po tentojnë që
Michael Schumacher nuk gjen rehat, vidhen foto të tij në koma dhe shiten për 1 milion euro Spekulimet dhe hipotezat e rrethojnë jetën e Michael Schumacher prej 6 vitesh në koma, me mjekët që tentojnë një rehabil
ATENTATI/ Mjekët: Nikollaqi ka marrë pesë plumba, Rolandi është plagosur në këmbë Pasditen e sotme 2 persona kanë mbetur të plagosur dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Ngjarja ka ndodhur në lagj
Prindërit shqiptarë frikë nga meningjiti, mjekja tregon si ta kuptoni sëmundjen (VIDEO) Në urgjencën e Pediatrisë në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza” në Tiranë shkon për të trajtuar një sëmundje,
Zjarret vënë në dyshim Australian Open, tenistët shfaqin probleme shëndetësore (FOTO LAJM) Ashtu siç ishte parashikuar, emergjenca e zjarreve që kanë pushtuar Australinë ka tronditur edhe turneun e parë Grand Sl
Nëse vuani nga këto probleme shëndetësore mos hani vezë Njerëzimi i konsumon vezët prej mijëra vitesh. Dikur, ato ishin ushqime të mrekullueshme mbijetese, veçanërisht në ato z
Përfitimet shëndetësore të kafes turke Për shumëkënd, kafja turke është pija e preferuar në mëngjes dhe faktikisht kjo ka shumë efekte të mira pozitive. Kët
11 mijë të prekur nga gripi në javë, ku duhet ti dërgoni fëmijët për vizitë Jemi pikërisht në kohën kur gripet dhe sëmundjet virozale janë vërdallë nëpër këmbë. Më të prekurit janë fëmijët dhe
Përfitimet shëndetësore të ecjes në kohën e dimrit A keni menduar ndonjëherë se çfarë dobie ka ecja në temperaturat e ulëta të dimrit? Më poshtë keni 3 përfitime të kësaj
I ra fëmija nga makina por babai nuk e kuptoi, si është gjendja shëndetsore e të miturit Një ngjarje e dyshimtë ka ndodhur ditën e djeshme në qytetin e Shkodrës, ku një 5 vjeccar ka rënë nga makina teksa mjeti
Probleme me shëndetin, bashkëshorti i Mbretëreshës Elizabeth dërgohet në spital (FOTO LAJM) Princi Philip, bashkëshorti i Mbretëreshës Elizabeth II është dërguar në spital me urgjencë. Lajmin e ka bërë të dit
Harrojini problemet shëndetësore, Merkel sërish gruaja me e fuqishme në botë Edhe pse së fundmi ka ngjallur shumë dyshime për shkak të gjendjes së saj shëndetësore, revista "Forbes" ka vënë në krye
Zbulohet si është gjendja shëndetësore e 3 personave që u nxorrën nga rrënojat e tërmetit Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka informuar për gjendjen shëndetësore në të cilën ndodhen të dëmtuarit nga
Numri i frikshëm i ikjes së mjekëve nga Kosova Gjermania, Suedia e shtetet tjera të Bashkimit Evropian po vazhdojnë t’ia marrin Kosovës punëtorët shëndetësorë. Së
Rama me probleme shëndetësore? Shfaqet duke u dridhur si Merkel (VIDEO) Në homazhet që u zhvilluar paraditen e sotme tek Varrezat e Dëshmorëve, kryeminitri Rama shfaqet në gjendje jo të mirë s