999 rezultate për

selman

Baxhaku apo Selmanaj? LDK ende në dilemë për kandidatin për kryetar të Prizrenit Kryesia e Lidhjes Demokratike të Kosovës, në mbledhjen e mbajtur të mërkurën pasdite, ka diskutuar lidhur me emrat e kan
A do të shkojë LDK-ja në seancën e 24 gushtit? Flet Driton Selmanaj Koalicioni LAA nuk sheh ndonjë arsye që të mungojë në seancën e thirrur për datën 24 gusht, ditë kjo që u vendos sipas k
Selmanaj: Teuta Rugova më befasoi për të keq Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Driton Selmanaj, tha se vota e Teuta Rugovës, pro kërkesës së PAN’it, e ka bef
Selmanaj: LDK-ja do t'i bashkohet PAN-it Deputeti i AAK-së Rasim Selmanaj është shprehur i vendosur se koalicioni PAN i ka votat e mjaftueshme për ta bërë qeveri
Vazhdon debati i ashpër dhe gjuha fyese ndërmjet VV-së dhe PDK-së Ashpërsimi i gjuhës ndërmjet VV-së dhe PDK-së duket se nuk ka të ndalur. Në një komunikatë, VV-ja ka thënë se asambl
Dorëhiqet kryetari i komunës së Deçanit Rasim Selmanaj ka dhënë dorëheqje nga posti i kryetarit të komunës së Deçanit. Selmanaj po ashtu përmes një shkrimi
Selmanaj: Seanca konstitutive jo më larg se të mërkurën Në një intervistë për "Zërin", anëtari i Kryesisë së AAK-së, Rasim Selmanaj ka bërë të ditur se në takimin mes president
Selmanaj: I kemi numrat për ta bërë qeverinë Anëtari i Kryesisë së AAK-së Rasim Selmanaj tha se koalicioni PAN tashmë i ka numrat për formimin e qeverisë. Sipas t
Mbi 30 deputetë do të ulen për herë të parë në Kuvendin e Kosovës Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ditën e djeshme ka bërë publikimin e rezultateve përfundimtare të zgjedhjeve të jashtëzak
Zaev, Vanhoutte dhe Selmani diskutojnë për reformat në media Kryeministri Zoran Zaev është ulur në tavolinë për të diskutuar me ish-ndërmjetësuesin belg, Peter Vanhoutte, dhe kryet
Selmanaj paralajmëron të largohet nga LDK-ja nëse bëhet koalicioni me PDK-në Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Driton Selmanaj, ka hedhur poshtë edhe një herë mundësinë e krijimit të koalic
Këta janë emrat e 11 më të votuarve në AAK-së Komisioni Qendror Zgjedhor ka njoftuar se rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 11 qershorit do të dalin pas tri jav
Policia masa të rrepta për Partizani-Kukësi, ja çfarë duhet të shmangni Nesër në orën 19:00 do të luhet një ndër ndeshjet më të rëndësishme të këqij sezoni që do të vendos dhe titullin kampion
FSHF zbulon kalendarin e javës së 32-të, ja kur luhet Partizani-Kukësi Një ndër javët më vendimtare të Superligës, do të nis me super ndeshjen Partizani-Kukësi ditën e premte që pritet të ven
Franca t'i kërkojë falje Ramush Haradinajt Franca duhet t'i kërkojë falje kreut të AAK-së, Ramush Haradinajt, ka thënë kryetari i komunës së Deçanit, Rasim Selmana
Çudira shqiptare, braktisën ndeshjen në mes për të parë "El Clasicon" Ndeshje e djeshme e Superligës mes Partizanit dhe Teutës ishte në një orar të keq në pjesën e dytë, pasi përkonte me fil
Selmani: Ka dy mënyra si LSDM-ja të marrë dorë pushtetin Pedagogu Bashkim Selmani, ka thënë për "TVM2" se LSDM-ja ka dy mënyra se si të marrë në dorë pushtetin. "Në këtë ras
Selmanaj: Ekstradimi i Ramushit në Serbi do të ishte rrënimi i Kosovës Kryetari i Komunës së Deçanit, Rasim Selmanaj, ka komentuar reagimet e zyrtarëve serbë lidhur me deklaratat e Daut Harad
Selmani: Gjorge Ivanov po sillet si diktator Vendimi i presidentit të Maqedonisë për dorëzimin e mandatit për formimin e qeverisë së re edhe pas vizitës së kreut të
Përcaktohen oraret e javës së 27-të në Superiore Është përcaktuar ditën e sotme edhe agjenda për javën e 27 të Kategorisë Superiore. Ndeshjet e fundit të fazës së tretë