999 rezultate për

selman

Deri në 1 milion euro dënim për kompaninë ajrore që mori mësuesit Kompania me të cilën kanë udhëtuar gjashtë shtetasit turq të deportuar nga Kosova ka gënjyer për qëllimin e fluturimit,
Selmani: 6 vjet jepet për armëmbaje pa leje, Bona Iliç vrau një njeri Gjykata Themelore e Kumanovës sot ka shqiptuar dënimin për rastin e Almirit të vogël. I akuzuari Boban Iliq është dë
Selmanaj: VV ose paska qenë e lidhur me Veselin ose ka frikë nga Haradinaj Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Driton Selmanaj, ka replikuar me ata të Vetëvendosjes sa i takon çështjes së
Selmani akuzon BDI-në, i quan kriminela Kryetari i Shoqatës së Gazetarëve në Maqedoni, Naser Selmani, i cili ditë më parë është kërcënuar nga familja e Beqir As
Kryeprokurori Jovevski reagon për rastin e Bekir Asanit Prokurori i përgjithshëm publik, Lubomir Jovevski sot për TV24 ka theksuar se prokuroria ka marrë sot njoftimin nga SPB
Kërcënohet me vdekje Kryetari i Asociacionit së Gazetarëve të Maqedonisë Platforma Regjionale e Ballkanit Perëndimor për Avokim të Lirisë së Medias dhe Sigurisë së Gazetarëve, e cila përfaqëson
Zv.kryeministri i Kosovës shpallet i pafajshëm për krime lufte Një vit e pesë muaj pas ngritjes së aktakuzës ndaj Fatmir Limajt për krime lufte, gjykata shpalli verdiktin. Gjykata
Naser Selmani: Ministrat e BDI-së sillen si në kohën e VMRO-së Ministri Robert Popovski qorton ministrat e BDI për bojkotin ndaj medias shqipe Kryetari i Shoqatës së Gazetarëve të
Deputeti i AAK: Ende nuk i kemi votat për demarkacionin Projektligji për demarkacionin, i cili pritet të shkojnë javën që vije në Kuvendin e Kosovës, për të katërtën herë nuk i
Deputetja e AAK-së nuk e voton demarkacionin, Selmanaj paralajmëron për po Ramush Haradinaj, i cili sa ishte në opozitë, kundërshtoi fuqishëm marrëveshjen e vitit 2015, të kufirit me Malin e Zi,
Trashi barazon supergolin e Sidibes (VIDEO) “Selman Stërmasi” po zhvillon takimin midis Partizanit dhe Flamurtarit, i vlefshëm për fazën e 1/8-ve të Kupës së Shqipë
Selmani: Ivanov s’e dekretoi ligjin për gjuhët falë BDI-së Kryetari Gjorge Ivanov nuk e dekretoi ligjin për gjuhët. Kjo është meritë e BDI sepse ata ndihmuan rizgjedhjen e tij për
Syla: Unë kam qenë numri një në UÇK Azem Syla është sjell nga paraburgimi në Gjykatën Themelore të Gjakovës i shoqëruar nga policia, për të dëshmuar në gjyq
Syla dëshmon në gjyqin për krime lufte ndaj Fatmir Limajt Në gjykimin që po zhvillohet ndaj ish-komandantit të UÇK-së, Fatmir Limaj për krime lufte, të hënën ka dëshmuar ish-koma
Selimi dëshmon në gjyqin për krime lufte, konteston komuniaktën e UÇK-së Gjatë dëshmisë së tij në gjykimin e Fatmir Limajt për krime lufte, Rexhep Selimi ka folur lidhur me komunikatën e lëshua
Shkoi në Angli për djalin e sëmurë, historia e trishtë e shqiptarit Një 32-vjeçar në Britaninë e madhe është dënuar me 6 muaj në burg pasi akuzohet për kultivim kanabisi dhe vjedhje të ene
Shqiptari përlot gjykatësin anglez, udhëtoi poshtë kamionit për djalin e sëmurë (VIDEO) Një shqiptar është vënë në pranga nga policia britanike pasi iu gjendën në banesën ku jetonte ilegalisht sasi të mëdha k
Krimi monstruoz, vajza mbron vëllanë dhe nxjerr të atin maniak seksual Vajza e viktimës Fejzo Aliaj, i cili u vra mbrëmjen e 22 dhjetorit nga i biri, ka thënë para Policisë, se i ati ishte ma
Zbardhet dëshmia e djalit që vrau babanë me çekiç: Do t’a ndajmë nusen bashkë Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në masën e sigurisë “arrest me burg”, 28-vjeçarin Selman Aliaj, i cili, të dielën që
Djali vrasës pendohet: I rashë babait me çfarë kisha në dorë Selman Alija, i cili u arrestua nga Policia e Tiranës për vrasjen e babait të tij Fejzi Alija, ka ndyshuar sërsish versi