999 rezultate për

selman

Selmani pranë hapit të madh në karrierë, gjigandi turk kërkon shërbimet e gardianit Mediat turke vazhdojnë të shkruajnë për Gentian Selmanin.Portieri i talentuar i kombëtares shqiptare në vetëm një sezon
Akuzohet për atentatin ndaj Santiago Malkos, Gjykata lë në burg Ilir Selmanin Gjykata i komunikoi sot masën e sigurisë “arrest me burg” Ilir Selmanit, i dyshuar se mori pjesë në ekzekutimin e Santja
Olympiakos dhe Bologna në garë për Gentian Selmanin Portieri i Kombëtares, Gentjan Selmani po kalonte një formë të jashtëzakonshme me ekipin turk të Menemespor. Ish-gard
U arrestua për atentatin ndaj Santiago Malkos, zbardhet dëshmia e Selmanit Ilir Selmani i cili u arrestua vetëm një ditë më parë në zonën e Xhamllikut pasi dyshohet ai autor për atentatin që iu
DETAJET/ Jetonte në mes të Tiranës, si u vu në pranga Ilir Selmani Detaje të reja janë zbuluar pas arrestimit të Ilir Selmanit, i dyshuar si bashkepunëtor në vrasjen e Santiago Malkos në
Policia zbulon detajet nga arrestimi i të "fortit" që ekzekutoi Santjago Malkon Efektivët e komisariatit nr.2 në Tiranë arrestuan pak orë pas mesditës së sotme Ilir Selmanin, i dyshuar për ekzekutimin
Momenti kur u arrestua Ilir Selmani në Tiranë: Ekzekutoi njeriun e Ervis Martinajt (VIDEO) Efektivët e komisariatit nr.2 në Tiranë arrestuan pak orë pas mesditës së sotme Ilir Selmanin, i dyshuar për ekzekutimin
Pjesë e vrasjes së bujshme, kush është i riu i rrezikshëm që u arrestua sot në Tiranë Zbulohet shtetasi i arrestuar pak orë më para nga Policia e Shtetit në zonën e Brrylit. Burimet bëjnë me dije se pe
Njëri pjesë e klanit Duka e tjetri i grupit të Ervis Martinajt, kush janë rivalët e përbetuar që OFL i dërgoi sot letrën OFL kanxjerrë sot emrat e Eljon Hato dhe Ilir Selmani, të cilët kanë në dispozicion vetëm 48 orë për të deklaruar pasur
Siç u paralajmërua, AAK nuk voton qeverinë Kurti Para fillimit të seancës plenare për votimin e qeverisë re, deputeti Rasim Selmanaj nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës
"Air Albania" apo "Selman Stërmasi"? Tirana merr vendimin zyrtar për ndeshjen ndaj Teutës Sfida mes Tiranës dhe Teutës do të zhvillohet në stadiumin “Air Albania” ditën e diel në orën 17:00. 24-herë kampionë
"Air Albania" apo "Selman Stërmasi"? Tirana hap sondazh për tifozët Pasi u luajt ndeshja mes Kukësit dhe Partizanit në javën që lamë pas në stadiumin “Air Albania”, tani mund të luhet edhe
Tirana-Luftëtari, shënohen dy gola të shpejtë në Selman Stërmasi (VIDEO) Tirana e ka nisur furishëm sfidën ndaj Luftëtarit. Bardheblutë kanë shënuar dy gola të shpejtë brenda 4 minutash fill
Selmani: Kam oferta nga Serie A, idhujt e mi janë dy Portieri i Shqipërisë, Gentian Selmani, në një intervistë të dhënë për "TransferMerkez TV" ka folur rreth të ardhmes së
Zhbllokohet sfida në Selman Stërmasi, Partizani në avantazh ndaj Vllaznisë (VIDEO) Partizani më në fund ka zhbllokuar rezultatin ndaj Vllaznisë në minutën e 62. Është Bitri ai i cili relizoi brenda
Lojtarët e Kombëtares bëhen bashkë, drekës i bashkohet dhe Ylli Shameti (FOTO LAJM) Dy lojtarët e Kombëtares shqiptare Gentian Selmani dhe Sokol Cikalleshi kanë gjetur kohën të drekojnë së bashkur në qyte
Ekipi i Gentian Selmanit në superformë, tashmë synon elitën turke (FOTO LAJM) Ekipi i Menemen Bld ku aktivizohet portieri i kombëtares shqiptare Gentian Selmani vijon rezultatet pozitive, shkruan Al
Interesim për Selmanin nga Serie A, media torineze: Mund të jetë investimi i së ardhmes Gentian Selmani është portieri i prespektivës dhe së ardhmes. Shkallë-shkallë ky gardian po ngjitet në karrierë, teksa
Klubi i Tiranës hap dyert e stadiumit "Selman Stërmasi" për njerëzit e prekur nga tërmeti Situata alarmante që ka përfshirë Shqipërinë dhe konkretisht qarkun e Durrësit ka bërë bashkë klubet shqiptare të futbol
Selmani në superformë, gardiani "Kuq e Zi" mban sërish të pa prekur rrjetën (FOTO LAJM) Gentian Selmani vijon formën fantastike. Gardiani i kombëtares shqiptare ka mbajtur sërish portën të pa prekur për skuad