999 rezultate për

seksi

Shkrihet bora, modelja me të brendshme hip majë kalit (FOTO LAJM) Ajo mund të quhet lirisht një ndër femrat më seksi shqiptare aktualisht. Alesia Bami, modele e balerinë, ka realizuar
Armina Mevlani nxjerr një pikturë nudo dhe flet për seksin (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale . Ajo shpesh përflitet për jetën e saj të kusht
E gjitha në të zeza, juristes sek*i nga Tirana po i "shpërthen" fundi (FOTO LAJM) Ajo cilësohet si juristja më seksi në Shqipëri. Bëhet fjalë për Redona Koçin, e cila ka mijëra ndjekës në Facebook dhe m
Eva Padlock tifozja seksi e Juventusit që po tërbon fansat (FOTO LAJM) Eva Padlock tifozja seksi e Juventusit e cila me fototo joshëse po tërbon rrjetin duke treguar linjat e saj. Ajo ka lind
Këto 6 vajza po konsiderohen si "babagjyshet" më s*ksi të internetit (FOTO LAJM) Festat e fundvitit sjellin një atmosferë mjaftë të ngrohte edhe pse temperaturat në shumë vende të botës janë të ulta.
Anxhela Martini shijon borën por çmënd fansat me këmbët e saj seksi (FOTO LAJM) Modelja me origjinë shqiptare Anxhela Martini ka kaluar Krishtlindjet në Zvicër. Modelja ka publikuar ne rrjete socia
Arbana Osmani zbërthen këmishën dhe buzëqesh për fansat (FOTO LAJM) Është një nga prezantueset më të pëlqyera shqiptare dhe pritet që në muajin Janar të nisë sezonin e ri të emisionit “Dua
Djaloshi 16 vjeçar "bëhet burrë", pasi fitoi lotari në "Ishullin e Se*sit" (VIDEO) Nje djalosh, 16 vjeçar ka fitura lotarinë e famshme në mbarë botën, ku si çmim do të udhëtonte në "Ishullin e Seksit".
Duket si motra e vajzave të saj, por në fakt sot është gjyshe (FOTO LAJM) Një gjyshe jashtëzakonisht shumë seksi ka zbuluar sekretin e rinisë së saj, që e bën të duket si motra e dy vajzave të r
Punëtoret e seksit sot marshojnë në Shkup Kolektivi i parë i punëtorëve seksual STAR-STAR, në kuadër të fushatës për shënimin e 17 dhjetorit – Ditës Ndërkombëtare
Motra e Gabigol, pa frena: S’më ndal askush për të arritur qëllimet e mia Deri tani kishte qëndruar nën hijet e të vëllait, të të famshmit Gabigol. Motra e sulmuesit të Interit, Dhiovanna, trego
Kjo është gjyshja me hot në botë dhe e ka një arsye (VIDEO) Gina Stewart, 47-vjeçe, është kurorëzuar nga revista ‘Maxim’ mes 100 femrave më seksi në botë. Gina ka katër fëmijë d
Spiunia seksi nga Rusia e pranon: Punova kundër SHBA për Putinin Një grua ruse e akuzuar në SHBA se ka vepruar si një agjente për Kremlinin për të depërtuar në grupet politike ka pranua
Seksi me të është më i mirë! Fakte tronditëse nga vrasja e studentes në Greqi Një person i tretë dyshohet se ka marrë pjesë në vrasjen e studentes Eleni Topaludhi. Dëshmitarë kanë bërë të ditur g
Të bardha dhe të ndrojtura, si ishin në vitin 1890 punëtoret e seksit (FOTO LAJM) Edhe profesioni i punëtoreve të seksit është i vjetër dhe ka evoluar sipas kohërave. Sot shohim vajza te veshura bukur p
Harroni Kim Kardashianin, kjo vajzë ju bën për vete me një pozicion (FOTO LAJM) Ajo është një ndër vajzat me të pasmet më seksi dhe më të mëdha në botë momentalisht - dhe po i bën konkurrencë serioze
Ray J nxjerr bllof Kim Kardshian: Nuk ishte e droguar, nofullat po dridheshin... Ish-i dashuri i Kim Kardashian, Ray J ka rrëzuar pretedimet e Kim Kardashian se ishte nën efektin e ekstazive kur po fil
Merr fund mbretërimi i Dan Bilzerian në Instagram, ky është mbreti i ri (FOTO LAJM) Dan Bilzerian ishte cilësuar si "Mbreti i Instagramit" me fotot e tij të luksit ku publikoheshin makina, jahte dhe dhoma
Prezantuesja më joshëse e motit tregon pasionet në shtrat (FOTO LAJM) Sol Perez është një modele dhe prezantuese moti në Argjentinë, shumë e famshme në jetën e showbizzi-t. Format e saj
Sharlatani që pretendonte se zgjidhte halle përmes seksit shpallet në kërkim Rasti i një “shëruesi”, ose siç njihen ndryshe guru”, që pretendon se zgjidh hallet e qytetarëve u shfaq nga "Stop"-i.