999 rezultate për

sean

"E kam ëndërruar gjithë kohës këtë moment, më vjen mirë që fitova faull", Broja flet pas debutimit me Chelsean Armando Broja nuk e ka fshehur dot gëzimin e debutimit me ekipin e parë të Çelsit ditën e sotme kundër Evertonit, takim
Chelsea zhbllokon rezultatin ndaj Everton (VIDEO) Chelsea ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt ndeshjen përballë Evertonit. Për "Blutë Londrës" ka shënuar talenti Mo
Seanca e organizuar për Epopenë e UÇK-së, Thaçi nuk shkon Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi edhe pse kishte marrë ftesë, sot nuk ka shkuar në seancën solemne të organizuar për 2
Kuvendi mban sot seancë për 22 vjetorin e Epopesë së UÇK-së Kuvendi i Kosovës sot mban seancë të veçantë për të shënuar 22-vjetorin e Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.
Haradinaj flet për dëshminë e tij në gjykatë lidhur me veteranët Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka njoftuar se ka dhënë dëshminë e tij për rastin e vete
Thaçi-Osmanit: Seanca të mbahet në orën 16:00 Presidenti Hashim Thaçi ka kërkuar prej kretares së Kuvendit, Vjosa Osmani mbajtjen e një seance në orën 16:00. Thaçi
Pozitë e opozitë përplasen në seancën për taksën Shefi i grupit parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi i ka kujtuar deputetes së AAK-së, Donika Kadaj-Bujupi
Taksa ndaj Serbisë, nis seanca në Kuvend Në Kuvend të Kosovës ka filluar seanca e jashtëzakonshme e thirrur nga deputetët e opozitës, raporton Gazeta Express.
Daut Haradinaj fton Kurtin në seancë të përballen për taksën Shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj ka kërkuar nga kryeministri Albin Kurti që të jetë prezent në seanc
Mbahet sot seanca e jashtëzakonshme për heqjen e taksës Kvendi i Kosovës mban seancë të jashtëzakonshme në lidhje me paralajmërimin e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, për
Me pranga në duar, momenti kur Henri Çili zbret nga fugoni i policisë (FOTO LAJM) Është shtyrë me një orë seanca për 30 të ndaluarit e operacionit Mezhgorani, për shkak se gjykatësi i çështjes ka konsta
Akuza të rënda, shtyhet seanca për Henri Çilin dhe të ndaluarit e tjerë Është shtyrë me një orë seanca për 30 të ndaluarit e operacionit Mezhgorani, për shkak se gjykatësi i çështjes ka konsta
Humbi ndaj Bayern Munchen, Chelsea regjistron një rekord negativ Humbja ndaj Bayern Munchen thuajse e ka eleminiar Chelsean nga Champions League, por nuk mjafton kjo "Blutë e Londrës" r
Bayern shkatërron Chelsean (VIDEO) Bayern ka shkatërruar në transfertë Chelsean. Gjermanët fituan 0-3 falë 2 golave të Gnabry dhe një të Lewandowskit.
Dy lojtarë "tradhtuan" Bayernin në finalen e 2012-ës me Chelsean, nuk gjuajtën penalltitë Finalja e Ligës së Kampioneve e vitit 2012 do të kujtohet gjithmonë nga tifozët e Bayern Munchen, të cilët panë se si sk
Hakim Ziyech zbulon arsyen pse zgjodhi Chelsean Hakim Ziyech në fund të sezonit do të largohet nga Ajax për tiu bashkuar Chelsea më të cilin ka nënshkruar një kontratë
Dalin detaje tronditëse nga vrasja në Gjilan: Policja Valdete Bllaca ndoqi 14 seanca tek psikologu Policia e Kosovës ka dhënë detaje sa i përket gjendjes mendore të Valdete Bllacës e cila dyshohet se ka privuar nga jeta
"Peshk i madh", çfarë kërkoi Çekaj për seancën e sotme Wshtë shtyrë sërish Gjyqi për Arbër Çekajn. Në këtë seancë pritej të lexohej mbrojtja e të pendehurve por avokatët ka
Talenti shqiptar nënshkruan kontratë profesionale me Chelsean Armando Broja po kalon një formë të jashtëzakonshme me moshat e Chelseat, teksa pothuajse çdo javë ka qenë protagonist m
Atalanta arrin marrëveshjen me Chelsean për Pasalic Mario Pasalic po bënë një sezon shumë të mirë me fanellën e Atalantës, duke u shfaqur vendimtar në shumë ndeshje. Kroati