999 rezultate për

santiago

Real-i nuk i ndahet Ronaldos, kjo është oferta e papritur ndaj Juventusit Milani do të jetë mysafir në Santiago Bernabeu më 11 gusht për ndeshjen kundër Real Madridit për Trofeun e Bernabeut.
Reali do të luaj ndaj Milanit për trofeun "Santiago Bernabeu" Reali i Madridit do të luaj përballë Milanit për trofeun "Santiago Bernabeu". Ndeshja do të luhet me datë 11 gusht p
Blerja 45 milionshe e Realit dështon në “Santiago Bernabeu” (VIDEO) Është vetëm 18 vjeç dhe është prezantuar me kampionët e Europës. Bëhet fjalë për Vinicius Junior i cili më në fund e
Ronaldo u largua, shikoni ndryshimin në stadiumin “Santiago Bernabeu” (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo tashmë nuk është më një lojtar i Realit të Madridit. Fanella me numër 7 e portugezit nga ngelu pra pro
Takimi Real Madrid-Neymar, palët bien dakord Sipas gazetës "Marca" është zbuluar se gjatë ndeshjes të mbajtur në Liverpool, midis Brazilit dhe Kroacisë disa agjentë
80 mijë tifozë i luten Ronaldos të qëndrojë (VIDEO) Kthimi i kampionëve të Champions League në Madrid, u prit me një ceremoni madhështroe, ku në stadiumin "Santiago Bernabe
Kompania e Florentino Perez nuk merr pjesë në rimodelimin e stadiumit Santiago Bernabeu President i Real Madridit, Florentino Perez, ka vlerësuar se rinovimi i stadiumit Santiago Berbanbeu, buxheti i të cilit
U rikthyen në stërvitje Isco dhe Carvahal, Reali nxjerr vendimin përfundimtar nëse do të luajnë Isco zyrtarisht do të mungojë dhe në ndeshjen kthyese që Real Madridi do ta zhvillojë kundër Bayern Munichut sot pas fit
E bujshme, Salah po kërkon shtëpi afër Santiago Bernabeos Lojtari më i mirë i Liverpoolit, Mohamed Salah, sipas Doriano Gol është në kërkim të një shtëpie në Madrid. Ka qenë i
Reali thyen një rekord negativ në "Santiago Bernabeu" Real Madridi ka thyer një rekord negativë sonte në UEFA Champions League. Skuadra e Zinedine Zidane kishte pësuar dy
Mario Mandzukic ka thyer një rekord sonte në "Santiago Bernabeu" Mario Mandzukic e ka thyer sot një rekord në Real Madrid Sulmuesi i Juventusit ka thyer një rekord sonte kundër Reali
Shikoni për sa janë shitur biletat e ndeshjes së dytë mes Realit dhe Juventusit Biletat për takimin mes Real Madridit dhe Juventusit në çerekfinalet e UEFA Champions League janë shitur të gjitha. N
Tifozët e Realit nuk e duan Neymarin në "Santiago Bernabeu" (FOTO LAJM) Tifozët e Real Madridit kanë votuar kundër transferimit të Neymarit në “Santiago Bernabeu” për sezonin e ardhshëm. El
Madrilenët hedhin poshtë mundësinë e zhvillimit të Kupës së Mbretit në Bernabeo Si kryesia madrilene ashtu edhe Komisioni kundër dhunës në Spanjë janë të të njëjtit mendim se finalja e Copa Del Rey nd
Ky është Reali më i dobët në histori, sa i përket ndeshjeve në Santiago Bernabeu Real Madridi po kalon në sezonin më të keq të historisë së tij në Santiago Bernabeu. Me 9 fitore, 5 barazime dhe 4 hu
STATISTIKË / Messi ka shënuar më shumë gola se Karim Benzema në Santiago Bernabeu këtë vit (FOTO LAJM) Francezi po bëhet shumë kritikues këto kohët e fundit, pas shumë fjalëve të fansave të ftbollit atë e kritikoi edhe gaze
Vinicius Jr takon Cristiano Ronaldon (FOTO LAJM) Ylli i Flamengos Vinicius Jr është takuar me yllin e Real Madridit, Cristiano Ronaldo, pas humbjes 3-0 nga Barcelona di
Edhe Vinicius Junior mund të jetë i pranishëm në Santiago Bernabeu Në “Santiago Bernabeu” të shtunën pritet të jetë i pranishëm talenti që Reali e bleu për 45 milionë, Vinicius. Vinici
STATISTIKË / Rekordi famëkeq i trajnerit të PSG në Santiago Bernabeu Real Madrid do të luaj ndaj PSG në fazën e 1/8 së Ligës së Kampionëve Sot në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti në L
Ronaldo dyfishon shifrat në Santiago Bernabeu (VIDEO) Real Madridi ka shënuar edh golin e dytë kundër Sevillas në "Santiago Bernabeu" Autori i golit është ylli portugez,